AIRPOD; Seyahat duraklarınızdaki uyku ve rahatlama modülü

01Bugün sizlere kriptopara piyasasındaki çok farklı bir projeden bahsetmek istiyorum. Son yıllarda, blok zincir teknolojisindeki ilerlemeler bize günlük hayatımızda çok yardımcı olmuştur. Blok zincir teknolojisinin hayatımızın içine gireceğini ve bu kadar çok değişiklik yapacağını kim düşünebilirdi ki. İnsanlar her yeni çıkan projeler hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorlar. Size bahsedeceğim AIRPOD projesi; gerçekten çok farklı, günlük hayatımızla iç içe, ilgi çekici ve yatırım yapmaya uygun bir proje.

Her yıl 666.400.000’den fazla transit yolcu var ve bu sayı giderek artıyor. Transit yolcular, uçuşu beklemenin gerçekten ne kadar rahatsız edici olabileceğini bilirler. Uçak ya da araç rötar yaptığında veya terminal, hava alanı, gar gibi yerlerde beklemeniz gerektiğinde karmaşadan bir an olsun uzaklaşıp dinlenmek istemiyor musunuz? AirPod Sleeping Pod, bu sorunları tüm büyük uluslararası hava limanlarına yerleştirilecek olan kapsül birimleri ile çözmeyi planlıyor.

AIRPOD; kamusal alanlarda kurulacak şekilde geceleme ve kısa süreli konaklamalar için tasarlanmış, lüks ve tam fonksiyonlu bir uyku bölmesidir. Zarif tasarımlıdır ve eğlence özellikleri ile doludur. Havaalanları, oteller, demiryolu ve otobüs istasyonları, alışveriş merkezleri ve ofislerde kullanılabilir. Herkese açık bir yerde iken dinlenmek, uyumak, çalışmak veya gizlilik içinde eğlenmek için bir alan arayanlar için ideal bir çözümdür. Bundan sonraki nesil hava alanı uyku bölmelerinde ilkini temsil eder.

AIRPOD’un amacı; seyahat deneyimini iyileştirmek ve blok zinciri güncel hayatımızın başka bir alanına getirmektir.

AIRPOD, kullanıcıların genel gizlilik ve rahatlık içerisinde görevlerini üstlenmelerine olanak tanıyan ve aynı zamanda kamusal veya ticari bir alanın kalbinde yer alan son teknolojilerle doludur. AirPod, Wi-Fi, dokunmatik ekranlı monitör, klima, ses azaltma teknolojisi, akıllı camlarda gizlilik perdeleri ve anti-stres programı gibi özellikler içerecektir.

AirPod’ların bazı özellikleri:

Wi-Fi’ye ücretsiz ve kaliteli erişim,
Çalışma masası,
Anti-stres teknolojisi (görsel, ses ve koku deneyimi),
Mobil cihazları şarj etmek için elektrik prizleri,
Bir sonraki uçuşunuz için bir alarm saati,
Kendi kendine dezenfeksiyon sistemi
Güvenli depolama

Token Bilgileri ve ICO:

Bir kripto para biriminin zaman içinde başarılı olması için sürdürülebilir bir ekonominin lokomotifi haline gelmelidir. APOD token da işte tam olarak bunu hedefliyor. Tokenlar, AIRPOD blok zincir yardımcı ekosisteminin bir parçasıdır ve sistemin çalışması için gereklidir. AirPod kapsülü daha kolay ve daha hızlı bir şekilde kiralayabilmeniz için sistemin kendi tokenı olan APOD’a ihtiyaç vardır.

APOD Token, AirPod kiralama hizmetleri ve AirPod platform hizmetleri için hayati bir nesnedir. Zamanla, APOD Token, AirPod platformunda kendi kendini sürdürülebilir ekonominin önemli bir akışkanı haline gelecek ve sahiplerinin AirPod servislerini sipariş etmelerine, rezerve etmelerine ya da kiraya vermelerine olanak sağlayacaktır.

Token Adı: Airpod Token
Token Sembolü: APOD
Token Fiyatı: $0.10
Token Tipi: ERC20 Standardında
Toplam Token Miktarı: 250.000.000
Crowdsalede satılacak miktar: 200.000.000

Crowdsale Başlangıç Tarihi: Mart 2018
Crowdsale Bitiş Tarihi: Nisan 2018
Token Dağıtım Zamanı: Toplu satıştan hemen sonra.
Kabul edilen birimleri: ETH
Soft-cap: $2,700.000.00
Hard Cap: $20,000,000.00

Token Dağıtımı:

Toplam APOD miktarı: 250.000.000 APOD (100%)

Toplu satış: 200.000.000 APOD (80%)
Kurucular fonu: 30.000.000 APOD (12%)
Destekçiler Fonu: 9.000.000 APOD (3.6%)
Bounty: 5.000.000 (2%)
Danışmanlar: 3.000.000 APOD (1.2%)
Şirket rezervi, likidite havuzu: 2.000.000 APOD (0.8%)
AirDrop:1.000.000 APOD (0.4%)

Fonların Dağılımı:

61% Ürün ve Dağıtım
17% Pazarlama
15% Şirket İşlemleri
5% DAPP Platformu gelişimi için
2% Legal

Sonuç olarak AIRPOD daha önce karşılaşmadığımız farklı ve gelecek vaat eden bir proje. Günlük hayatımızın bir parçası olmuş sorunu çözmek için blok zincir teknolojisiyle birleştiriyor. Bu sebeplerden dolayı başarılı olması kaçınılmaz.

Detaylı bilgi için aşağıdaki linklere gözatabilirsiniz:

Website: https://air-pod.io

Whitepaper: https://air-pod.io/wp-content/uploads/2018/02/AirPod_Whitepaper_A4.pdf

Bounty: https://bountyhive.io/join/AirPod

Bountyhive ref link: https://bountyhive.io/r/tarangogu

Bitcointalk Profilim (tarangogu): https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1184703