Alt.Estate; Blockchain Bazlı Emlak Tokeni

Emlak; arazi ve binaların yanı sıra gelişmemiş yaban hayatı, hayvancılık, su ve mineralleri kapsayan doğal kaynakları da içeren bir özelliktir. Medya genellikle konut yaşamı perspektifinden konut piyasasına bakmasına rağmen, gayrimenkuller üç ana kategoriye ayrılabilir; konut, ticari ve endüstriyel sektör. Evler, blok evler ve asfaltsız gelişmemiş konutlar konut örneklerine, ofis binaları ticari gayrimenkul örneklerine, depolar dükkanlar ve fabrikalar, madenler ve alanlar de endüstriyel gayrimenkul örneklerine verilebilir.

Alt.Estate Group, emlak tokenizasyonu için yeni bir çözüm sunan finansal teknoloji şirketidir. Alt.Estate Protokolü, tokenizasyonun teknolojisini, kurumsal yapısını ve yasal uyumluluk yönlerini kapsamaktadır. Alt.Estate Platform, birincil satış ve tokenize edilmiş varlıkların ikincil ticareti için piyasa olarak görev yapar. Platform, kullanıcıların daha yüksek likidite ve daha düşük maliyetle fraksiyonlarda gayrimenkul ticareti yapmalarını sağlar.

Blockchain teknolojisinin geliştirilmesi, gayrimenkul sahiplerinin gayrimenkul varlıklarını, parçalar halinde satılabilmelerini sağlayan bir sistem uygulayarak, gayrimenkul iş süreçlerini basitleştirmeyi mümkün kılmıştır. Alt.Estate proje ekibi, emlak piyasasının gelişiminde ve yeni yatırım stratejilerinin geliştirilmesinde bir sonraki adım olarak bu yaklaşımı göz önünde bulundurmaktadır.

Alt.Estate bir ticarileştirilmiş blockchain platformudur, herkes dünyadaki en iyi mülkler portföyünü kolayca oluşturabilir. ALT tokenları, protokol ve platformlar altındaki tüm maliyetleri, belirli mülkler için satın alma tokenlarını ve masrafları karşılar.

Kripto yatırımcıları Alt.Estate Platformundan yararlanacaklar. Kripto yatırımcıları, kripto paralarını kullanarak gayrimenkul portföyünün bir parçası olacak, portföylerini genişletecek ve dünyanın her yerinde gayrimenkul sahibi olabileceklerdir. Alt.Estate’in demokratik yapısı sayesinde, kripto yatırımcıları yepyeni varlıklara kolay erişime sahip olacaklar ve sermayenin birikmesini beklemeden, herkesin emlak varlıklarına sahip olma şansı olacaktır. Tüccarlar günlük arbitraj fırsatlarıyla sistem içinde yüksek karlar kazanacaklar.

Alt.Estate Avantajları

Parça halinde satın alma kabiliyeti; böylece küçük yatırımcılara erişim imkanı
Düşük işlem maliyetleri; geleneksel yüksek ücretler tokenizasyon ile ortadan kaldırılacaktır
Mülk fraksiyonlarının alım satımı için sınır yoktur
Fiziksel olarak dünyanın farklı yerlerinde bulunan tokenleri satın alarak portföy çeşitliliği
Mülkün alınmasından önce gereken özen prosedürleri ve toplanan tüm bilgilerin dağıtımı, ek koruma ve güvenlik sağlar.
Fiyat şeffaflığı
Likidite ve yüksek işlem hızı
Kamu erişimi.

Belirtilen tüm bu avantajların Alt.Estate projesini yakın gelecekte en popüler projelerden biri haline getireceğinden şüphem yok.

Token bilgileri ve ICO:

Token adı: ALT
Fiyatı: 1 ETH = 100.000 ALT
Platform: Ethereum
Ödemede Kabul edilen para birimi: ETH
Minimum yatırım: 0.1 ETH
Softcap: 1.000.000 USD
Hardcap: 30,000,000 USD
Yasak bölgeler: ABD, Çin, Singapur

Ön satış bonusu: % 20’ye kadar
Crowdsale başlangıç ​​bonusu:% 5

Tokenların dağılımı:

Tokenların % 60’ı halka arz edilecek ve bu sayede uzun vadeli büyüme sağlanacak, % 20’si Alt.Estate ağının büyümesi için ve % 20’si de Ekip ve Danışmanlara verilecektir.

Takım:

Alt.Estate ekibi, 2016 yılında 400 milyon dolar değerindeki gayrimenkul anlaşmalarıyla yatırım, finans, pazarlama ve operasyon alanlarında güçlü bir geçmişe sahip profesyonelleri içermektedir. Alt.Estate’in dünya çapındaki uzmanlık ve gayrimenkuller konusunda 3 milyar dolardan fazla değere sahip danışmanları bulunmaktadır. Tüm ekip üyeleri, kripto projelerini geliştirme ve destekleme konusunda deneyime sahiptir. AltEstate projesini topluma değer katmak ve yatırımcılar için yüksek yatırım getirisi olarak hızlı gelişim ve başarıya yönlendirmek konusunda gerçekten yeteneklidirler. Alter.Estate, piyasaya sürülebilir bir pazar stratejisine sahip ilk tokenizasyon projesidir.

Sonuç:

Alt.Estate, blockchain teknolojisine dayalıdır ve iş süreçleri ile ilgili modern ve iyi düşünülmüş konsept nedeniyle emlak piyasasında lider konuma ilerleme potansiyeline sahiptir. Bu yaklaşım, emlak piyasasının eş düzeyli bir platform haline gelmesini ve merkezi sistemden merkezi olmayan bir sisteme dönüştürülmesinikolaylaştırabilir. Böylelikle üçüncü taraf aracılığına gerek kalmayacaktır. Alt.Estate projesinin hardcap toplayabileceğini ve yakın gelecekte etkileyici sonuçlar sunabileceğini düşünüyorum.

Detaylı bilgilere aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz:

Website: https://alt.estate

Whitepaper : https://alt.estate/upload/files/altestate_whitepaper.pdf

Facebook : https://web.facebook.com/Alt.Estate/

Twitter : https://twitter.com/alt_estate

Telegram : https://t.me/altestate

Bitcointalk ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=3070307.0

Bounty : https://bountyhive.io/join/Alt.Estate

Bountyhive refferal link: https://bountyhive.io/r/tarangogu

My bitcointalk profile (tarangogu): https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1184703