AZULTEC ; Kripto Para Kazanmanın En Kolay yolu

Size bu yazımda kripto para kazanmak için en kolay yolu sunmak istiyorum. Bu amaçla, modern madencilik bilgisayarı olan azultec Cube’u yaratıldı. Cube ile madencilik, dağıtılmış cloud depolama çözümünün bir parçası ve cloud bilgi işlem ağına katılarak kripto para kazanabilirsiniz. En iyi bölüm, Küp’ün yenilenebilir enerji kullanması ve Küp’ü çevre dostu hale getirmek için üretilen ısıyı geri kazanmasıdır.

Kripto para birimleri ve blok zincir yok olmayacak ve bundan sonra var olacaktır . Bu gerçeği biliyoruz ve bu yüzden sonuçları düşünüyoruz. Kripto para birimi madenciliğinin popülaritesi arttıkça, maden bilgisayarlarının enerji talebi de artar. Fosil yakıtlar, iklim değişikliğini olumsuz yönde etkileyen kripto para birimi madenciliği için gerekli olan çok büyük miktarda enerji üretmek için kullanılır.

Azultec, daha sürdürülebilir bir çözüm sağlamak istediğinden, kripto para madenciliği için çevre dostu ve enerji açısından verimli çözümler ortaya koyuyor.

Çözüm Azultec Cube

Bu, daha verimli bir madencilik cihazının yanı sıra, enerji tasarrufuna da sahip madenciliktir.Enerji depolama gibi en verimli kripto para birimi madenciliği çözümüdür.

Sıvı soğutma madenciliği bilgisayarı:

Sıvı soğutma madenciliği bilgisayarının daha verimli çalışmasını sağlar ve Küp önemli ölçüde daha az bakım gerektirir. Hava soğutmalı madencilik bilgisayarın toz sorunları artık cözülecek ve genel ısı üretimi azalacak, böylece Küp eşdeğer bir hava soğutmalı madencilik bilgisayarından daha verimli çalışır ve oldukça uzun bir çalışma ömrü sağlar.

Modüler tasarımı nedeniyle, Küp’ün bakımı çok kolaydır.

Geri kazanma:

Geleneksel maden bilgisayarlarında, büyük miktarda enerji ısı şeklinde israf edilir. Azultec Cube ile geri kazanma, bu enerjinin % 72’sinin tekrar kullanılmasına izin verir. Cube, ısıyı ısı depolama tankına veya ısıtma devresine transfer etmesini sağlayan bir ev ısıtma sistemine bağlanabilir. Isıtma sistemine madencilik bilgisayarı kurabilecek uygun bir ortak zaten Almanya’da mevcut. Küp’ü alanın ısıtma sistemine bağlayabilmesinin yanı sıra, güneş enerjisi üretim sistemine bağlayabilir ve geri kazanılan termal enerjiyi depolayabilir.

Kişisel Süper Bilgisayarınız:

Küp kripto para birimini oluşturmaktan daha fazlasını yapabilir. Bir madencilik bilgisayarını bir sabit diskle donatarak, her bir Cube dağıtık bir bulut depolama sisteminin bir parçası olabilir. Küp donanımının yüksek performanslı olması nedeniyle, kripto para birimi madenciliği yerine görevleri oluşturmak için bilgi işlem gücünü de kullanabilirsiniz. Bu madencilikten çok daha avantajlıdır.

ICO fonları, Cube’un üretimi ve daha da geliştirilmesi için fon olarak kullanılır. Prototip zaten inşa edildi ve ilk Küplerin teslimatının 2019’un ilk çeyreği kadar erken bir tarihte yapılması planlanıyor. Azultec, Dubai, Kanada, Güney Asya gibi dünyanın dört bir yanındaki madenlere su soğutmalı bir madencilik sistemi kurarak ilk deneyimini kazandı.

Takım:

Yol Haritası:

Sonuç olarak:

Geçmişteki birçok ICO, erken yatırımcıların büyük ölçüde yatırımlarından kar elde etmelerine olanak sağladı. Örneğin, Bitcoin yatırımcıları ilk yatırımlarının % 1.400’üne, % 14.400’üne kadar Stellar, % 29.800’e kadar NEO yatırımcıları ve % 36.000’e kadar Ripple kar sağladı. Azultec ICO’ya hazır olun ve 5 Mart 2019’dan başlacak olan ICO’yu kaçırmayın.

Detaylı bilgi için aşağıdaki linklere gözatabilirsiniz:

Website: https://azultec.de/

Whitepaper: https://azultec.de/wp-content/uploads/EN_azultec-White-Paper.pdf

Facebook: https://www.facebook.com/azultecICO/

Twitter: https://twitter.com/azultecico

Medium: https://medium.com/@azultecico

Telegram: https://t.me/azultecico

My Bitcointalk Profile (leprakon): https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1302336