BILLCRYPT; Küresel Evrensel Desantralize Platform

Kripto para dünyası hala başlangıç ​​aşamasında, fakat eski ve yeni blok zincir projeleri birbirine rakiptir ve birbirlerini yok etmek için yapılmıştır. Bunlar arasında birlik yoktur ve zirveye ulaşılmaları imkansızdır. Billcrypt, blok zinciri birleştiren teknolojik ve ekonomik özelliklerin ekosistemi olan bir entegrasyon platformu şeklinde tasarlanmış bir evrensel alan, tek bir küresel evrensel ortam yaratmak için geliyor.

Billcrypt Nedir?

Billcrypt, şirketlerin, profesyonel toplulukların, uzmanların ve ürünlerin temsilcilerini temsil eden çok fonksiyonlu bir blockchain entegrasyon sistemidir. Yatırımcılar için bu; sanal imge’ye bakarak, temsil edilen işletmeleri hızlı ve güvenilir bir şekilde değerlendirmeyi ve karlı yatırım kararları almayı sağlayan anlaşılır ve açıklayıcı bir yapı olacaktır. Sıradan kullanıcılar için, uzmanları, hizmetleri, ürünleri seçmenin en kolay ve en güvenilir yolu bu olacaktır.

Billcrypt, evrensel bir evrensel desantralize platformdur. Çok işlevli olması, çeşitli blok zincir ağlarının, profesyonel toplulukların yanı sıra uzmanların ve şirketlerin ürünlerinin topluluğunu bütünleştirmesi gerçeğine dayanmaktadır. Platform kullanıcıları net bir arayüz ile uygun hizmetleri kullanabilirler. Billcrypt, blok zincirin herkes için kullanışlı olmasını sağlayacak, günlük olarak faydalı blok kullanımının yeni bir konseptini ortaya koyuyor.

Platformun temelinde, çeşitli blok zincir ağlarının teknolojik özelliklerini ve aralarındaki hızlı değişimlerini uyarlamak için bir ağ geçidi mimarisi inşa edilmiştir. Bu sayede girişimciler yeni ekonomik ve teknik iş modelleri ile çalışabilecekler. Uygulama rahat bir ortam yaratıyor ve ekonominin reel sektörünün işini yeni bir seviyeye taşıyor. https://www.billcrypt.io/

Blockchain hala genç bir endüstri ve şimdiye kadar kullanımı günlük hayatımıza fazla girmedi. Ekonomik sektörler açısından, teknolojinin kullanımının kaotik olduğu ve sistemik olmadığı söylenebilir.Günlük yaşamda blockchain teknolojilerini kullanma sorunları hala geçerli olmaya devam etmektedir. Sıradan kullanıcılar hala blockchain’i bilinçli bir şekilde kullanmıyorlar. Örneğin belgelerin doğruluğunu kontrol ederken veya herhangi bir hak tescil ederken, yeni FINTECH ürünleriyle karşılaşıyorlar. Günümüzde bir bütün olarak sektör için bir başka sorun da entegrasyon eksikliği, ayrıca projelerin, geliştiricilerin ve algoritmaların teknolojik ve ekonomik parçalanmasıdır. Yatırımcılar için yatırım yapmak istedikleri şirketin işlerini değerlendirme fırsatına sahip olmadıkları zaman bir problem vardır. Genellikle yanlış veya yetersiz bilgiye dayanarak alım satım kararları vermek zorunda kalırlar. 

Billcrypt’in Sunduğu Çözüm:

Billcrypt proje ekibinin ana faaliyeti, geleneksel işletme ile modern teknolojik algoritmalar arasındaki boşluğu kapatmaktır. Platformun girişimcilere tam olarak ne verdiğini daha ayrıntılı olarak inceleyelim:

1- Her şeyden önce Billcrypt, çalışmalarında yeni teknolojiler ve eğilimler kullanmak isteyen benzer düşünceli insanlar topluluğudur. Standart iş süreçlerini yönetmek için sisteme gömülü araçlar, girişimcilerin işlerini etkin bir şekilde geliştirmelerini, karlı ortaklıklara girmelerini ve ekonomik olarak birbirlerini teşvik etmelerini sağlar.

2- Yatırımcılar için Billcrypt platformu, şirketin tüm finansal yapısını şeffaf bir şekilde gösteren net bir Sanal Görüntü Parçası aracı sunar. Bu, yatırımın potansiyelini ve risklerini değerlendirmek için bir işletmenin finansal durumu hakkında hızlı bir şekilde güvenilir bilgi edinmenizi sağlar.

3- Sıradan kullanıcılar için platform, gerekli hizmeti veya ürünü seçebilecekleri ve doğru uzmanı işe alabilecekleri harika bir yer olacaktır.

Platformun tüm potansiyelinin ve yatırım ekosisteminin etkin bir şekilde çalışması için, kendi dahili dijital para birimi olan erc-20 BILC tokeni kullanılarak benzersiz bir ekonomik model geliştirilmiştir. Platformun iç para birimini kullanarak, birkaç önemli hedefe ulaşılır; dijital varlıkların değerini korumak ve artırmak, şirketin işlevsel blok zincir temsiline ve projenin tüm işlevlerine erişim sağlayan ayrıcalıklı bir kulüp kartı. BILC tokeni, platformda barındırılan çeşitli projelerin tokenlerinin kapalı satış öncesi etkinliklerine de bir tür giriş biletidir. Platformla ilgili daha fazla bilgi edinmek için web sitesini ziyaret ediniz https://www.billcrypt.io/

Takım:

Sonuç olarak:

Billcrypt platformu, gerekli desantralize uygulamalar ve akıllı sözleşmeler yaratma kabiliyeti sağlayan kullanıcılara bir dizi entegre merkezi olmayan uygulama sağlar. Kullanıcılar bunları bağımsız olarak ya da blockchain temsilleri aracılığıyla uzmanları çekerek yaratabilirler. Platformda çalışan veya oluşturulan her şey standart bir kodlamaya sahiptir ve anında herhangi bir üçüncü taraf projesine yüklenebilir. Bu, Billcrypt’i merkezden uzak uygulamalar için büyüyen pazarda kullanım için cazip kılar. Platformun tüm katılımcıları (bireyler, kuruluşlar, devlet kurumları) eşit haklara sahiptir ve bağlanmak için aynı protokolleri kullanır. 

Kısacası şu anki blockchain teknolojisiyle tüm projeleri daha uyumlu şekilde bir araya getirecek bir araca ihtiyacımız var. Billcrypt’in, blockchain entegrasyonunda kullanıclara yardım etmek için burada olduğunu söylemek istiyorum .

Billcrypt hakkında detaylı bilgi için aşağıdaki linklere gözatabilirsiniz:

Web sitesi:https://www.billcrypt.io/ 

Whitepaper: https://docs.wixstatic.com/ugd/2a8396_434624d0fe8246969f305fe7b0911ba3.pdf 

Ann Thread : https://bitcointalk.org/index.php?topic=5155242

Telegram : https://t.me/BILLCRYPTnews

Facebook :https://www.facebook.com/groups/BILLCRYPT/ 

Twitter : https: / /twitter.com/BILLCRYPT1 

Medium : https://medium.com/@BILLCRYPT

My Bitcointalk Profile Link (leprakon): https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1302336