Bitrust; Kolay ve kullanılışlı Kriptopara Sigorta Platformu

Altcoinler son derece dalgalı seyretmekte.Toplam piyasa değeri 2013den bu yana %10.000 oranında değer kazandı fakat taa ki ocak ayındaki düşüşe kadar. Bu piyasadaki dalgalanmaları tahmin etmek çok da mümkün değil. Bitrust tam da burada devreye giriyor. Küçük ve orta ölçekli yatırımcılar ve kriptopara meraklıları için altcoin volatilitesinin gerçek sayısını çözmeyi hedefliyor.

2017 yılında 200’e yakın yeni altcoin piyasaya sürüldü, bunlardan birçoğu önemli ölçüde değer kaybetti. Bitrust ile, piyasaya yeni çıkmış olan coinlerle ilgilenen yatırımcılar, bu tür değer kaybıyla ilgili risklerden korunabileceklerdir. Bitrust; kriptopara yatırımcılarının ve günlük kullanıcıların yüksek piyasa volatilitesine bağlı riskleri önemli ölçüde hafifletmelerine imkan tanır. Kriptopara meraklıları için güvenli ve kullanımı kolay bir risk yönetimi çözümü sunmaktadır.

Bitrust, Ethereumun blockchain akıllı sözleşme teknolojisinden yararlanan, merkezi olmayan, kullanımı kolay, eşler arası P2P kriptopara sigorta platformudur. Bitrust’un hedefi, aylık dijital işlem hacmi 100 dolar ile 100.000 dolar arasında değişen dijital para yatırımcılarına hizmet vermektir.

Bitrust, kullanıcıların kripto para piyasasında daha iyi ve daha kolay yatırım yapabilmelerini sağlayan kriptopara birimi sigorta hizmetlerini sağlamaya ve geliştirmeye odaklanan bir platformdur. Bitrust, kriptopara yatırımcıları tarafından kullanılmak üzere merkezi olmayan, şeffaf ve uygun fiyatlı bir kriptopara sigortası hizmetinin oluşturulmasını sağlayan blockchain teknolojisi kullanılarak geliştirilmiştir. Bitrust, kriptopara birimi yatırımcılarının sahip olduğu dijital varlıkların yönetimi ile ilgili sorunları doğrudan çözecek ve blockchain teknolojisini kullanarak daha yenilikçi hale getirecek kriptopara sigorta platformu sağlamayı amaçlamaktadır.

Bitrust, yatırımcıların sahip olduğu dijital varlıkları yönetme ile bağlantılı akıllı bir çözümdür, çünkü Bitrust doğrudan dijital varlık yönetimi ile ilgili akıllı çözümleri yönetir ve sunar. Böylece yatırımcıların dijital varlıkların yönetimi ile karşılaşacakları riskleri en aza indirir. Çünkü kriptopara piyasasının şu anda risk altında olduğu ve portföy doğru bir şekilde yönetilmediği takdirde yatırımcıların büyük bir zarara uğrayabileceği kaçınılmaz bir gerçektir.

Bitrust, kripto para piyasasında yatırımcıların sahip olduğu pozisyonlara ilişkin bir çözüm sunuyor. Çünkü kriptopara piyasasının, yatırımcıların tahminlerine uygun olamayacağı ve sahip oldukları dijital varlıklarla ilgili kayıplar yaşayabileceği bilinmektedir. Bitrust, yatırımcının pazar konumundaki ani değişikliklere bağlı kayıplarını potansiyel olarak sınırlar.

Token Bilgisi ve ICO:

Bitrust Platformunda, ödeme ve finansman desteği olarak işlev gören bir token olan BTF tokeni kullanılacaktır. Bu toknler yatırımcılara artan fiyatlarla değer kazanarak fayda sağlayabilir. Bitrust, bu token kullanılarak gerçekleştirilen her işlemden yalnızca % 0,1 oranında ücret alır.

Sembol: BTF

Tipi: ERC-20

Soft Cap: 6000 ETH

Hard Cap: 12000 ETH

Fiyatı: 1 BTF = 0.0001 ETH

ICO tarihi: 2 Nisan- 31 Mayıs

 

 

Takım:

BITRUST ekibinde; kriptopara, sigorta işlemleri, blockchain ve peer-to-peer teknolojileri, yapay zeka, internet pazarlama ve ekonomi, politika ve halkla ilişkiler alanlarında tecrübeli uzmanlar vardır. Yönetim ekibi, Bitrust platformunu geliştirmek için genel altyapı ve en iyi yazılım geliştiricileriyle birlikte çok fazla çalışarak hedefi tam on ikiden vurmayı hedefliyor.

 

 

Yol Haritası:

 

 

Bu fikri çok yerinde ve gerekli görüyorum çünkü kendim küçük bir yatırımcıyım. Kendim bu platformu kullanmaktan büyük zevk duyacağım, ve bu sayede kendimi altcoinlerin keskin düşüşüyle ilgili zararlardan ve risklerden kurtarabilirim. Bu nedenle, yeni başlayan ya da orta küçük bir kripto yatırımcısıysanız, bu projeye göz atmanızı ve desteklemenizi tavsiye ederim

Detaylı bilgilere aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz:

Website: https://bitrust.co.uk

Telegram: https://t.me/bitrustico

Whitepaper: https://bitrust.co.uk/files/whitepaper.pdf

Facebook: https://www.facebook.com/bitrustproject/

Twitter: https://twitter.com/BTF_PROJECT

Bounty: https://bountyhive.io/browse/Bitrust

Bountyhive refferal link: https://bountyhive.io/r/tarangogu

My bitcointalk profile (tarangogu): https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1184703