BitScreener; Kriptopara Yatırımı için En İyi Analiz ve Bilgiler

Kriptopara yatırımcılarının kripto para piyasasını değerlendirmek için çeşitli yöntemleri var. Bunlardan biri teknik analiz olarak biliniyor. Tüccarlar piyasanın nabzını daha iyi tutabiliyor ve piyasadaki önemli eğilimleri ayırt edebiliyor.

Bir coin veya tokene ait teknik veriler, fiyat grafikleri ve ticaret hacimleri gibi veriler daha eğitimli tahmin ve akıllı ticaret yapmak için kullanılabilir. Teknik analizin tersine temel analiz ise bir coinin değerinin düşük olup olmadığının belirlenmesine odaklanır, proje özelliklerini ve uzun vadeli yol haritasını gözden geçirir ve yatırım yapmak için iyi bir proje olup olmadığını belirler.

BitScreener, kriptopara analizi ile ilgili platformdaki kullanıcılar için şeffaf, doğru ve tarafsız bilgi sağlamayı amaçlamaktadır. Çünkü çoğu kriptopara analizi web siteleri ya da platformları; alınan pazarlama ücreti, belirli yönlendirme ücreti ya da alınan bonus gibi bir projeyi teşvik etme özelliğine sahiptir. BitScreener, kripto para biriminin içerik okuyucularına veri çoğaltmasının yayılmasını önlemek ve aynı zamanda finansal içeriğin görünümünü değiştirmek için blockchain teknolojisini hayata geçiriyor. BitScreener, 5500’ün üzerinde kriptopara izleme ve kripto para birimi endüstrisi ile ilgili diğer önemli özellikleri gerçekleştiren uygulamaya sahip olan ‘Bitscreener ekosistemini’ yönetiyor. Bu uygulama iOS App Store ve Play Store’dan indirilebilir.

BitScreener kullanıcıları, içerik kalitesine bağlı olarak makaleyi reddedecekler veya olursa içerik oluşturucuya ödül verecektir. Dahası, her zaman daha yüksek yeterliliğe sahip başka bir izleyici ya da editöre, iki kez kontrol edilmek üzere gönderilecek ve kullanıcılar arasında sahtekarlığı büyük ölçüde ortadan kaldırmayı ve içerik kalitesini yükseltmeyi amaçlayan bir BSP tokens ödülü alacaklardır. Bu, Steemit platformuna benzer, ancak daha güvenlidir, çünkü makaleleri yüksek oylamak için birden fazla hesap şansı daha az olacaktır. Bitscreener, hem kripto hem de stok verilerini tek bir platformda sağlayacak şekilde yenilikçidir.

 

BitScreener’in Özellikleri:

Her şeyden önce, platform zaten kullanımda. Ürünler çalıştırılabiliyor. Uygulama iOS App Store ve Play Store’dan indirebilirsiniz.

5500’den fazla cryptos ticaret çiftini izleme

100’den fazla borsadan canlı veri toplama

Yüzlerce filtreleme kriteri ile benzersiz bir tarama aracı

Mobil cihazlarda gerçek zamanlı fiyat ve ses uyarısı

Teknik analiz ile gelişmiş grafikler

Dünyanın ilk finansal veri ve içerik ekosistemi, BITX tokeni ile blockchain tarafından desteklenmektedir . BITX, finansal veri hizmetlerini satın almak için bir ödeme yöntemi ve değer katkılarını teşvik etmek için ödül yöntemi olarak çalışır. BITX üçüncü taraf işlemleri engeller. Dolayısıyla, hizmetlerin uygun maliyetli olmasını sağlayan şey; BitScreener üzerindeki tüm içerik ve bilgileri, sorumlu ve ödüllendirilen katkılar tarafından doğrulanacak ve onaylanacaktır.

 

Takım:

IT ve blockchain teknolojileri alanında çalışan yetenekli mühendisler ve geliştiricilerden oluşan projenin ekibine dikkat çekmek istiyorum. Ayrıca, projenin OmiseGo, KyberNetowrk, Zilliqa, Elastos ve diğer birçok projeyi tavsiye eden saygın danışmanları var. Ekiple ilgili daha fazla bilgiyi web sitesinde bulabilirsiniz.

 

Sonuç olarak:

BitScreener ekibi, büyük ölçekli kullanıcıları platformda yönetme konusunda yeteneklidi. Uygulamada 45.000’in üzerinde inceleme bulunmaktadır ve dünya çapında 1.2 milyondan fazla kullanıcı tarafından kullanılmaktadır. BitScreener, kriptopara finansal bilgi platformunda devrim yaratacak ve çeşitli özellikleri tek bir platforma bağladığı için gelecekte kripto analiz platformunun merkezi olacak niteliktedir. Kullanıcılar, daha fazla kullanıcının platforma katılmalarına yol açacak olan birinci sınıf kaliteli analizini yayınlamak için motive olacak. Sonuç olarak, BitScreener kullanıcıların tokenin talebini artıracak olan bilgileri doğrulamasına ve aramasına izin verecektir.

Detaylı bilgilere aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz:

Web sitesi: http://www.bitscreener.com/

Telgraf: https://t.me / bitscreener

Twitter: https://twitter.com/bitscreener

Bitcointalk ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=3354336.0

Whitepaper : http://bit.ly/bitscreener_whitepaper

Facebook: https://www.facebook.com/bitscreenercom

My bitcointalk profile (tarangogu): https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1184703