Bittwatt; Blockchain Bazlı Yeni Nesil Enerji

Enerji, teknolojinin gelişmesiyle birlikte son yüzyılda insanlığın en büyük ihtiyaçlarından biridir. Her türlü yenilenebilir enerji, kömür yakıtlı enerji santralleri, kara petrol veya gaz sahaları gibi geleneksel enerji kaynaklarıyla karşılaştırıldığında çok daha kayda değerdir ve hayati önem taşımaktadır. Fakat buna rağmen enerjiyi dağıtmak için etkili bir yol bulunamamıştır. Mevcut enerji sağlayıcıları verimsizdir ve pazarın tüm ihtiyaçlarını karşılayamamaktadır. Üreticiden bireysel tüketicilere kadar hiç kimse, mümkün olan en iyi anlaşmayı elde edememektedir.Dolayısıyla enerji şirketleri de, piyasadaki herkesin ihtiyaçlarını karşılamayarak para kaybediyorlar. Bittwatt tam da burada devreye giriyor. Bittwatt’ın hedefi, blok zincir teknolojisine enerji işbirliği getirmektir. Bittwatt, enerji için gelişmiş bir değişim ve ticaret sistemi ile birlikte blockchain teknolojisini önermektedir. Sonuç, enerji arzının mümkün olan en verimli şekilde kullanıldığı desantralize bir hizmettir.

Bittwatt, tüm pazar katılımcılarını tedarikçilerden tüketicilere birleştirebilecek tek bir platformdur. Bu platform, ilgili ve gerekli bilgilerin bir blok zincirde kolayca ve uygun bir şekilde toplanmasını mümkün kılacak şekilde inşa edilmiştir. Bittwatt mevcut tüm işlemleri en üst düzeye çıkarır, böylece komisyon ücretlerinden kurtulmaya yardımcı olur. Ayrıca, enerji aktarımının saat esasına göre optimize edilmesine ve izlenmesine olanak vererek, aşırı enerjinin işlenmesinin yanı sıra istismarın hemen farkına varılmasını sağlar.

Bittwatt, akıllı tüketicilerin ortaya çıkışını teşvik eden, gecikmeleri ortadan kaldıran ve enerji sektöründeki tüm aktörlerin maliyetlerini en aza indiren sürdürülebilir enerji yapısı oluşturmayı hedeflemektedir.

Bittwatt, enerji endüstrisini global olarak değiştirmeyi planlıyor. Elektrik üretiminde gelecekteki büyüme ile pazar tüketimi için daha güvenli ve çevre dostu bir enerji ekosistemi yapacaktır. Şu anda elektrik; konut ve ticari sektörler arasında en önemli ve en çok kullanılan kaynaklardan biridir. Blockchain teknolojisi sayesinde, bütün nüfus arasında elektrik tüketimi olasılığı artık daha kontrol edilebilir hale geliyor. Bittwatt ayrıca tedarikçiler ve tüketiciler arasındaki ödemeyi basitleştirmeyi hedefliyor. Tüketici, artık sadece belirli bir süre için kullandığı enerji miktarını kolayca ödeyebilir. Ayrıca, her yıl işletmeler ve halk için elektrik arzında bir artış olacaktır. Böylece, Bittwatt hedeflerine ulaşacak ve mevcut santralleri değiştirmek için dünya pazarına girecektir.

Bittwatt, elektrikli sistemlerin çalışma şeklini değiştiren blockchain teknolojisine dayanan sofistike bir enerji ticareti piyasası kurup 2022’ye kadar enerji ekosistemini tamamen hazır hale getirecektir.Üreticiler, enerji tedarikçileri ve akıllı tüketiciler güvenli ve şeffaf bağlantılar kurabilirler. Eşleştirme yapmanın ayrıcalıklı özelliği ile, taraflar arasındaki enerji işlemleri sistematik hale getirilecek ve iyi işletilecektir. Tüm taraflar, Bittwatt Sistem Operatörünün hafif yardımı ile güvenli ekosistemden faydalanacaktır.

Bittwatt platformu sayesinde, herkes, tedarik için en uygun çözümleri seçebilir. Takımın istediği hedeflere ulaşması ve elektrik hizmetlerinin seçimi için iyi bir pazar oluşması çok da uzak değil.

Blockchain teknolojisini kullanarak platform engelleri kırar ve iletim ücretlerini ortadan kaldırır. Sistem akıllı sözleşmeleri analiz ederek çalışır. Üretici ve tüketicinin elektrik kalkanını bağlamasına ve ödemeyi basitleştirmesine izin verir. Ayrıca, gücün doğru hesaplanmasını sağlayan bir sistem oluşturulmuştur ve işlemler her iki taraf için de daha güvenlidir.

Token bilgisi ve ICO:

Adı: Bittwatt coin
Sembolü: BWT
Platform: Ethereum
Toplam token miktarı: 400.000.000 BWT
ICO’nun ilk fiyatı: 0.12 $

BWT coinlerinin toplam hacmi 400 milyon token. Bunların dağılımı aşağıda anlatıldığı şekildedir:

ICO sırasında satılan 300.000.000 token
Takım için 40.000.000 token
Danışmanlar için 20.000.000 token
Ülkenin danışmanları için 20.000.000 token
Ülke Pazarı için 12.0000.000 token
Bounty için 8.000.000 token ayrılmıştır.

Yol Haritası:

Sonuç olarak; Bittwatt’ın vizyonu çok iddialıdır, daha adil bir geleceğe giden yolu açan, tüm kullanıcılara daha dengeli bir şekilde dağıtılan enerjidir. Enerji iletimi, dağıtımı, regülasyonu ve tüketimi için daha etkili bir yöntem Bittwatt ile mümkündür. Bittwatt, projeye ilgi çekmek için bir kampanya yürütüyor. Bu umut verici projeye destek olup kazanmanın tam zamanı. ICO’ya katılın ve enerji geleceğinin bir parçası olun.

Detaylı bilgilere aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz:

Web Sitesi: https://www.bittwatt.com/

Whitapaper: https://www.bittwatt.com/static/files/Bittwatt-Whitepaper.pdf

Telegram: https://t.me/bittwatt

Twitter: https://twitter.com/BittwattPteLtd

Facebook: https://www.facebook.com/energyforthe21century/

Bountyhive: https://bountyhive.io/join/Bittwatt

My Bountyhive refferal link: https://bountyhive.io/r/tarangogu

My bitcointalk Profile (tarangogu): https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1184703