BuzzShow; Hediye tabanlı sosyal video platformu

BuzzShow, video yaratıcılarına, videolarının popülaritesine göre platformlar tarafından kullanılan tokenlar olan Goldies ile ödüllendirildiği, yeni ve tamamen desantralize Video Ortakları platformudur. Kullanıcıları için ödüller sunan BuzzShow ( https://www.buzzshow.com ) bir video platformudur. BuzzShow gelecekteki desantralize platform, video sosyal medya alanlarında kullanıcılara kapsamlı kontrol ve gizlilik sağlayacaktır.
BuzzShow, desantralize, yaratıcılar ve küratörler tarafından desteklenen yeni bir Sosyal Video platformudur. Video yaratıcıları, videolarının popülerliğine göre Goldies’le (BuzzShow’da kullanılan para birimi) ödüllendirilir. Desantralize ve onu yaratan, kullanan insanlar tarafından işletilen bir Sosyal Video platformu olması nedeniyle küresel olarak bir numaralı video sitesi olma potansiyeline sahiptir.

BuzzShow Platformu:

İzleyerek ve izlenerek ödül kazanın
Web’de ve BuzzShow’da gördükleri her görünüm için kanalınızdaki videoları toplayın ve sanal para kazanın. Koleksiyonunuzun ne kadar değerli olduğunu görün!
Videolarınızla sosyalleşin ve arkadaşlarınızla rekabet edin.
Videolarınızla etkileşime geçin! Arkadaşlarınızla sohbet edin, videoları birbirlerine önerin, hediye edin ve fazla kazanç elde edebileceklerini görün!
En sevdiğiniz web videolarını toplayarak ve tanıtarak eğlenin
Web ve Facebook Duvarınızdaki en iyi videoları bulun ve arkadaşlarınızı takip edin. Videolarınızı paylaşın ve yerleştirin. En sonunda da izledikçe kazanın!
BuzzShow çalışma sistemi:
BuzzShow , çevrimiçi video içeriğinin popülaritesine dayanan, videolar oluşturarak, seçerek, paylaşarak ve izleyerek kullanıcılarını Goldies ile ödüllendirerek yeni bir ödül tabanlı teşvik ekosistemi yaratıyor.
BuzzShow , büyük ölçüde geliştirilmiş bir hediye tabanlı sosyal video platformudur. Kullanıcılarına içeriği üzerinde tam kontrol sahibi olmanın yanı sıra, BuzzShow Goldies, ile videolar oluşturmak, kaldırmak, paylaşmak ve görüntülemek için parasal teşvikler vermektedir.

BuzzShow’un farklı Özellikleri

BuzzShow 1. aşama zaten geliştirilmiş, test edilmiş ve çevrimiçi olarak mevcuttur, kendiniz deneyebilirsiniz
Çoğu token satışı, platform yalnızca kavramsal bir aşamadayken başlıyor ve token satışında ortaya çıkan fonları yedeklemek için yalnızca birwhitepaper bulunuyor. BuzzShow token satışı farklıdır. Geliştirilmiş ve test edilmiş bir platform sunuyor ve fonlamayı, blok zincir teknolojisinde operasyonel hale getirmek ve güçlü bir kullanıcı tabanını hızla geliştirmek için kullanmayı vaadediyor.

BuzzShow platformunun bir sonraki sürümü, üçüncü parti blockchain teknolojisine dayanılarak, işlem ücretlerinin, yeterli kapasitenin, istikrarın ve sosyal medya ağı için hayati önem taşıyan güvenliğin faydalarını sağlıyor.

YouTube, Facebook ve Twitter gibi sosyal medya platformları,tüketicileri korumak yerine sansür için kârlılık ve konuşma özgürlüğü için mahremiyet ticareti yapmaktadır. BuzzShow sosyal medya ağı, dağıtımını, para kazanma ve seçim kriterleri de dahil olmak üzere kullanıcılarının içeriğini tam kontrole olanak sağlarken yalnızca yasadışı olan içeriği devre dışı bırakır.

YouTube ve Facebook gibi platformlar, yaratıcılara ve küratörlere hiçbir ödül vermez ve çevrimiçi video pazarının üst düzey büyümesine rağmen izleyicilere de ödül vermezler. BuzzShow, çevrimiçi video içeriğinin popülaritesine dayalı yeni bir ödül tabanlı teşvik eko sistemi oluşturur; kullanıcıları videolar oluşturmak, küratörlüğünü yapmak, paylaşmak ve izlemek için Goldies ile ödüllendirir.

Token Bilgileri ve ICO:

BuzzShow Token Satışı 12 Şubat 2018’den itibaren fonlar, sosyal medya ağları için kritik olan işlem maliyetleri, kapasite, istikrar ve yeterli güvenliğin kaybolmasından yararlanan üçüncü nesil Blockchain teknolojisi üzerinde bir işletim platformu oluşturmak için kullanılacaktır. (www.buzzshow.com/tokensale)
Toplam oluşturulan token sayısı: 150.000.000
Maks. Satışa uygun token: 93.000.000 (% 62)
Token Fiyat: 1 TOKEN = 0,25 USD
Hardcap: 20 M USD

BuzzShow’un 2 büyük ortağı vardır:

ODMedia Şirketi, içerik, koruma, sayısallaştırma, arşivleme, kurumsal kodlama, talep üzerine video ve yayın hizmetleri alanında lider bir endüstri ortağı olarak kendini kurdu.
Expoza ise, içerik sahiplerinin telif haklarını korumasına, içeriğinden para kazanmalarına ve eksiksiz bir YouTube stratejisi oluşturmasına yardımcı oluyor. Expoza, içerik sahiplerinin telif hakkıyla korunan içeriğinin ve kanallarının YouTube’da tüketimini ve katılımlarını artırmasına izin verir.

Yol haritası:

BuzzShow’un her aşaması planlanan ve başarıyı hedefleyen bir yol haritası vardır.

Takım:
BuzzShow’un başarılı ekip üyelerinin hepsi iş dünyasında ve kariyerlerinde başarısı kanıtlanmış, ürünler konusunda kapsamlı tecrübeye sahiptir.

Detaylı bilgi için aşağıdaki linklere gözatabilirsiniz:

Website: https://www.buzzshow.com/
https://www.buzzshow.com/tokensale/
White Paper: https://www.buzzshow.com/tokensale/resources/files/buzzshow_white_paper.pdf
Facebook: https://www.facebook.com/buzzshownetwork/
Twitter: https://twitter.com/buzzshownetwork
Telegram: https://t.me/buzzshow
My Bitcointalk profile (tarangogu): https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1184703