Cardstack; Desantralize İnternet

Teknoloji endüstrisi yıllar boyunca büyümeye devam etti ve şimdi her zamankinden daha güçlü hale geldi. Kârları artmaya devam ediyor ve ürünleri daha çok kişi tarafından kullanılıyor. Teknolojideki ilerleme, işlerin nasıl yapıldığı konusundaki yaklaşımı hızla değiştiriyor. Yenilikçi fikirler, günümüzün teknoloji devleri sisteminde görülen merkezi yaklaşıma meydan okuyor ve böylece de Cardstack yenilikçi ve güzel bir fikirle ortaya çıkıyor.

Hepimiz bir grup uygulamayı ve farklı işletim sistemlerini, örneğin; bir akıllı telefondan Android’e, bir dizüstü bilgisayardan macOS’a ve değiştirilmiş bir Windows altında çalışan bir diğer oyun konsolu kullandık. Verileri entegre etmek ve tek bir yetkilendirme yapmak için tüm programları bir “hub” içinde toplamak bütün sorunu çözebilirdi. Bir çok uygulama için ayrı ayrı kayıt olmalısınız, genellikle işlevsellik dardır, bazen de indirme için ödeme yapmanız gerekir. Cardstack bu problemleri çözüyor. Cardstack; App Store, Google Play ve benzeri platformları değiştirme ve üstün performans potansiyeline sahiptir.

Cardstack, kullanıcıların tüm yazılımlarını yönetebilecekleri, içeri ve dışarı giren tüm bilgileri görselleştirebilecek, merkezi olmayan bir yazılım ekosistemi oluşturmayı amaçlayan bir uygulamadır. Cardstack, blockchain genelinde tutarlı kullanıcı deneyimleri düzenlemeyi amaçlamaktadır.

 

Cardstack, günümüzün dijital süper güçlerini tehdit edebilecek merkezi olmayan bir yazılım ekosistemi yaratarak, geniş kitlelerde kullanılabilir ve ölçeklenebilir olan blockchain’i açık kaynak kodlu bir konsensus protokolüdür.
Cardstack, uygulamalar veya dApp’lerin birbirleriyle ilişki kurabilecekleri bir şekilde yığıldığı katmanlara sahip merkezi olmayan bir yazılım ekosistemi yaratarak yazılım sektöründe mevcut merkezi yaklaşımı değiştirmeyi amaçlamaktadır.

 

Cardstack projesi kullanıcılara hizmetlerinde daha fazla potansiyel kazandıran ileri bir kullanıcı deneyimi yaratarak esas olarak internet ve dijital dünya arasındaki ilişkiye odaklanmaktadır.

Token Bilgileri ve ICO:

Cardstack, günümüz dijital dünyasında çığır açan bir teknolojidir; bu, blockchain teknolojisini uygun bir yaklaşım haline getirir ve dijital süper güce karşı koymak amacıyla merkezi olmayan bir yazılım ekosistemi oluşturur. Kullanıcılar, Cardstack tarafından sunulan açık kaynaklı bileşenlerle güzel ve blockchain destekli programlar oluşturmak için hemen Cardtack’ı kullanabilir. Ekosistem, Ethereum tabanlı bir ERC20 belirteci olan Cardstack Token (CARD) tarafından desteklenen akıllı sözleşmelerle yönetilir.

Cardstack 6 milyar token çıkarmayı planlıyor.Fiyat olarak 1 CARD maliyeti 0.0175 $ ‘dır. 2.4 milyar token (% 40) satışa sunulacaktır. SoftKap: 10 milyon dolar, hardcap ise 35 milyon dolar olarak belirlendi.

Token Dağılımı: % 40 Crowdsale, % 20 Cardstack Vakfı, % 15 Cardstack takıma,% 10 ekosistem inisiyatifleri, % 8 airdrops, % 7 danışman ve ajanslar

 

Sonuç olarak, Cardstack projesi muhteşem görünüyor! Sağlam bir ekip tarafından organize ediliyor ve geleceğe yönelik bir vizyona sahip olan proje. Cardtack ekibi sistematik ve uzman geliştirme ile günümüzde diğer platformlardan daha iyi bir platform oluşturabileceklerine inanıyor.Ayrıca proje blockchain, teknoloji ve kripto endüstrisindeki söz sahibi uzmanlardan çok olumlu notlar aldı.

Detaylı bilgilere aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz:

website: https://cardstack.com/

Ann thread: https://bitcointalk.org/index.php?topic=2768237.0

Telegram: https://telegram.me/cardstack

Whitepaper: https://cardstack.com/whitepaper.pdf

Facebook: https://www.facebook.com/cardstackproject

Twitter: https://twitter.com/cardstack

My bitcointalk profile (tarangogu): https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1184703