CGCX; Singapur Kaynaklı Kriptopara Borsası

Son iki yılda, kripto paralar oldukça popülerlik kazanmıştır ve artan küresel adaptasyon sayesinde hızla yaygınlaşmaktadır. Blockchain teknolojisinin geliştirilmesiyle birlikte; bankalar, finans kurumları ve şirketler tarafından sağlanan mevcut fonksiyonların çoğu, işlem maliyetlerini düşürmek ve güvenliği sağlamak için blockchain teknolojisi kullanan platformlarla değiştirilecektir.

2017’den bu yana, bu ihtiyacı karşılamak için birçok blockchain tabanlı finansal hizmet sağlayıcıları ortaya çıkmıştır. Bununla birlikte, bu endüstri büyük bir geliştirilme potansiyeline sahiptir. CGCX, Singapur’un en iyi hibrit değişim platformu olmasının yanı sıra kripto para birimi için finansal hizmetlerde lider olmayı hedeflemektedir.

CGCX Özellikleri:

Calfin Global Crypto Exchange-CGCX, modern, son derece gelişmiş bir karma borsa platform sunuyor. Sadece kripto-para ticareti sunan birçok borsadan farklı olarak CGCX, blockchain dünyasında öne çıkıyor ve müşterilerine geniş bir yelpazede hizmet sunabilmek için dört platformu bir araya getiriyor. Bunlar; Kripto Borsası, ICO Listesi, Ticari Çözümler, Akıllı Sözleşmelerdir.

Akıllı Sözleşmeyi kullanarak Ethereum blockchain’de yayınlanan CGX Token adıyla kendi özel coinlerini destekliyor. 1ETH = 8500 CGX token fiyatıyla toplam 1 Milyar CGX tokenini satarak gelir toplamayı planlıyor. Token anlaşmalarının getirileri, hibrid platformunun geliştirilmesinde kullanılmaktadır.

CGCX, önümüzdeki yıllarda dünyadaki diğer bölgelerde planlı genişleme ile dünya çapında büyük kitlelere ulaşmayı hedeflemektedir. Singapur’daki türünün ilk örneği olan modern hibrid kripto platformunun piyasaya sürülmesi, kripto değişimi ve gişe rekorları kıran çözümler konusunda dünya lideri olma vizyonunu gerçekleştirmenin ilk adımıdır.

Kullanım kolaylığının yanı sıra, platformu ilk kez kullanan kullanıcılar istedikleri miktarlarda satın alma veya satma özelliğine sahiptir. Blok sayısı tanıdık bir referans sağlar ve satın alma veya satma işlemini optimize eder. Kullanıcılara işlemlerine ilişkin doğru bir durum sağlamak için ücretler, limitler, sipariş sonuçları ve ilgili piyasa bilgileri sağlanmaktadır.

Kullanıcı arayüzü; daha aktif, tüccarlar ve son kullanıcılar için optimize edilmiş daha gelişmiş grafikler ve bilgi panelleri gibi karşılaştırılabilir günlük fonksiyonlar içerir.

Kurumsal kullanıcı arayüzü profesyonel veya acemi yatırımcılar için tasarlanmıştır. Bu kullanıcı arayüzü, anlık ticaret için optimize edilmiştir ve son kullanıcılara güvenilir bir gerçek piyasa verilerini sunar. Ayrıca CGCX’in; iOS ve Android’de birer uygulaması mevcut olacak.

 

 

Token Bilgileri ve ICO:

CGX tokeni, Ethereumda standart ERC 20 protokolüne dayanmaktadır. Kullanıcı, CGX Token kullanarak ödeme yaparken, indirimli iş ortaklarından çeşitli ürünler ve hizmetler alabilir. Satıcılar ise, ödeme yöntemi olarak CGCX tokenlerini kabul ettiklerinde daha düşük bir işlem ücreti ödeyecekler. CGX tokenları, borsadaki ihaleler için işlem ücretlerini ödemek ve işlem maliyetlerinin % 50’sine varan indirimler almak için kullanılabilir. Platformu, ticari finansmanı ve diğer sözleşmeleri otomatik, elverişli ve şeffaf bir şekilde kapsayan akıllı sözleşmeler içermektedir.

Sembol: CGX

Platformu: Ethereum

Tür: ERC20

Fiyatı: 1 = 8.500 CGX ETH

Softcap: 5.000.000 USD

Hardcap: 1000000000 CGX

Satılacak toplam token miktarı: 1000000000 CGX

Ön Satış Tarihi: 1 Mayıs 2018–15 Mayıs 2018 tarihleriarasında yapıldı ve sona erdi.

Ana Satış: 1 Haziran 2018–30 Haziran 2018

Token ve Fon Tahsisi:

 

 

Takım:

 

 

Yol Haritası:

 

 

Detaylı bilgilere aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz:

Website : https://www.cgcx.io/

Whitepaper: https://www.cgcx.io/wp-content/uploads/2018/04/23-april-2018-CGCX-Lightpaper-new.pdf

Bitcointalk ANN : https://bitcointalk.org/index.php?topic=3360185.0

Facebook : https://www.facebook.com/CGCXoffical/

Twitter : https://twitter.com/CGCXoffical

Telegram : https://t.me/cgcxofficial

Linkedin : https://www.linkedin.com/company/cgcx/

My bitcointalk profile (tarangogu): https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1184703