Chozun; Blockchainle desteklenen global seyahat ekosistemi

İnsanları farklı ülkelere ve bölgelere herhangi bir süre seyahat etmeye bayılıyorlar. Bu tür geziler; eğlence, spor, iş, yeni bilgi edinme, akraba ve arkadaş ziyareti gibi çeşitli amaçlarla yapılıyor.Günümüzde turizm piyasası sürekli gelişmektedir ve internette seyahat için gerekli olan çok miktarda bilgi bulunmaktadır. Bu pazarda seyahat hizmetleri sunan birçok seyahat acentesi var. Seyahat acenteleri; iş gezileri, eğlence, gezi turları, dini turlar gibi farklı alanlardaki seyahatleri oluşturabilir. Fakat onlar için yararlı bir platform yok. Bu sistemi düşünerek, Chozun seyahat seven insanlar için özel bir çözüm ile geliyor. Blockchain teknolojisinin yanı sıra kripto para birimi sistemine dayanan merkezi olmayan bir küresel seyahat ekosistemidir.

Chozun, seyahat eden insanlar için ayrıcalıklı özellikler sunan sadakat platformunun yanı sıra küresel bir seyahat ekosistemidir. Gezginler için benzersiz bir topluluk oluşturmaya çalışıyorlar. Chozun ayrıca bu platformun kullanıcıları için sadakat ödülleri sistemi sağlar. Önceki seyahat verilerini saklar, aynı zamanda yolcuları en iyi kişiselleştirilmiş yerel deneyimle eşleştirir ve yapay zeka ve veri bilimi ile hizmet sağlar. Böylece, seyahatin tadını çıkarmak için bir platform elde edebilirsiniz. Bu ekosistemler, gezginlerin ziyaret ettikleri yer hakkında emin olmalarını ve seyahatleri için yolcuları ödüllendirmelerini sağlar.

 

 

Chozun travel seyahat planlaması için geliştirilmiş merkezi olmayan bir platformdur. Planlama aşamasında bir çok gezgin temel bilgileri ve ipuçlarını bulmak için popüler seyahat web sitelerini ziyaret eder. Planlamalarında hareket ettikçe, seyahat ederken ilgi alanlarına uyacak daha fazla aktivite bulmaya ihtiyaç vardır. Ayrıca, bazı gezginler muhtemelen deneyimlerini paylaşmak ve bir geri bildirim vermek isterler. Chozun, tüm bu fırsatları seyahat düzenlemesinden değerlendirmesine kadar sağlar.

Chozun, benzer zevklere ve ilgi alanlarına, benzer fikirlere sahip gezginler topluluğu oluşturuyor. Buna seyahat ekipleri deniyor. Ekip, şehirleri sadece CZN tokenları yardımıyla açmanıza izin veren; benzer yaşam tarzları, seyahat edenler, rotalar ve diğer sırlar için ekonomik tavsiyelerde bulunan etkili yolculara ve kişilere ulaşmayı mümkün kılar. Seyahat ekibinize bağlanın ve katılın, heyecan verici seyahat maceraları oluşturun ve itici güç olarak CZN tokeni kullanarak turist havuzları oluşturun.

Markalar, Chozun’un tüm katılımcılarına açık olabilecek benzersiz sınırlı varlıkları oluşturabilirler. Ürününün beta sürümü zaten piyasaya sürüldü ve kullanılmakta. Chozun büyüyor, ilk kullanıcıların geri bildirimlerini dinliyor ve ürünü yeni bir seviyeye taşımak için hazır.

Token Bilgileri ve ICO:

Chozun token jeton sembolünün adı CZN’dir ve ERC 20 standardına dayanır. Toplam 100.000.000 (100 milyon) tokenin tedarikini sağlamıştır. Toplam token miktarının %50’si ico satışında satılacaktır. Geriye kalan %20’si ekip üyelerine, %20 kilit atında ve %10’luk dilim ise bounty ve airdrop kampanyalarında dağıtılması planlanmıştır. ICO sırasında token fiyatı 0.60 $ olup ico öncesi satışta ise 0.50 $ olarak satışa sunulacaktır. ICO satışı 1 temmuz ile 1 ağustos tarihleri arasında yapılacaktır. Tokenlar ICO bittikten sonra cüzdanlara dağıtılacaktır. İco sırasında satılmayan tokenlar 6 ay — 12 ay sonra tekrar satışa koyulacaktır.

 

 

Takım:

 

 

Sonuç olarak;

Merkezi seyahat hizmetlerinin aksine, Chozun yolculuğunuzu son derece kişiselleştirmek için mükemmel bir eşleşme bulmayı amaçlamaktadır. Bu prensip, hem bireysel hem de iş amaçlı seyahat edenlere yapay zeka kullanımı ile uygulanır. Platform kendi deneyimini planlamak ve seçtiğiniz herhangi bir hedefe seyahat etmeye başlamak için çok çeşitli olanaklar sunar. Platformdaki topluluk aktif katılımları için ödüllendirilecektir. Bu, seyahatlerinden elde edebileceği çok sayıda hizmet, mal ve indirimi içerir. Chozun ayrıca bir topluluk içinde başarılı iletişim için harika bir ekosistem geliştirdi. Bu harika projeyi desteklemek için ICO’ya katılmanızı tavsiye ediyorum.

Detaylı bilgilere aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz:

Website: https://chozun.com/en

WhitePaper: https://chozun.com/dist/pdf/chozun_whitepaper_preico.pdf

Telegram: https: / /t.me/be_chozun

Facebook: https://www.facebook.com/bechozun

Twitter: https://twitter.com/bechozun

Bounty: https://bountyhive.io/browse/Chozun

Bountyhive refferal link: https://bountyhive.io/r/tarangogu

My bitcointalk profile (tarangogu): https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1184703