Cobo Wallet; Kripto varlıklarını büyütün ve koruyun

Dünyadaki kripto para sektörünün hızlı bir şekilde büyümesine rağmen, çok az sayıda yüksek kaliteli proje var ve bir o kadar da scam proje ve hackerler var. Ve bu hackerler çevrimiçi cüzdanları hacklemek için çalışıyorlar. Bu, doğal olarak, blok zincirinde yaratılan tüm projelerin yeni bir evrim geçirmesini sağlıyor. Yüz binlerce profesyonel, mevcut performansın nasıl iyileştirileceği üzerinde çalışmakta, fikirlerini erişilebilir, kullanımı kolay ve mümkün olduğunca güvenli hale getirmektedir. 

Elbette güvenlik konusu çok geniş ve bunun hakkında söylenecek çok şey var. Daha kesin olmak gerekirse bugün, asıl amacı tüm dijital varlıklarınızın maksimum güvenliğini sağlamak olan yeni bir kripto cüzdanı hakkında konuşacağız.

Cobo Wallet, en yüksek gereksinimleri karşılayan yeni nesil bir donanım kripto cüzdanıdır; tüm dahili varlıkların güvenilirliğini ve güvenliğini sağlayan, ayrıca kripto para birimlerine de ev sahipliği yapan bir cüzdan.

Pekin merkezli bir e-cüzdan başlangıcı olan Cobo, yeni uluslararası pazara girmek için 13 milyon dolarlık A Serisi’ni yükseltti. Çin’de bulunan bir aile ofisi olan Wu Capital tarafından yönetiliyor. Cobo, ABD ve Güneydoğu Asya’da, özellikle Vietnam ve Endonezya’da genişlemeyi planlıyor. Cobo şu anda askeri sınıf olduğunu iddia ettiği bir donanım cüzdanı olan Cobo Vault için ön siparişleri kabul ediyor. Cobo’nun A Serisi, bugüne kadar toplam 20 milyon USD getiriyor.

Özellikleri:

Cobo Wallet’in standart saklama fonksiyonuna ve varlıkların transferine ek olarak servetinin çoğalmasının yanı sıra , yaşamınız için gerekli olan birçok Dapps uygulaması ile ekonomik entegrasyon gibi özellikler inşa edilmiştir Tüm bu özellikler başlangıçta Cobo Wallet geliştiricileri tarafından sağlandı. Gelecekte dijital varlıklarınızı yönetme konusunda herhangi bir sorun yaşamayacağınızı ve POS desteği ve Dapp mağazası aracılığıyla çok sayıda uygulama ile tek bir cihazla kolayca iletişim kuracağınızı garanti etmek için yapıldı. Dahası, tüm kripto para parası potansiyelinin geliştirilmesi için, kurucular, her bir kullanıcının servetlerini en güvenilir ve güvenli bir şekilde artırabilecekleri, Impact Lives gibi yatırım için modern araçlar sağlamıştır. Ayrıca, cüzdanlarını ve yatırımlarını yetkin bir şekilde yönetebilecekleri önemli özellikler de vardır. Ve en önemlisi, Cobo Wallet , kullanıcının katma değer için kullanabileceği yatırım araçlarına sahiptir. Ve bu hizmetin adı BitGrow’dur . 

Buraya eklemek istediğim bir başka şey, Cobo Wallet uygulamasının hem Android hem de iOS’a kolayca kurulabilmesi ve herkese açık hale getirildiğidir. Dahası, uygulamanın dahili arayüzü, Cobo Wallet’in mevcut tüm özelliklerini keşfetmek için çok fazla zamana ihtiyaç duymayacak ve hemen kullanmaya başlayacak şekilde basitçe tasarlanmıştır.

Neden Cobo Wallet?

  1. Hepsi Bir Arada, bir oyun oynamak, servetinizi geliştirmek veya kriptoyu saklamak istiyorsanız, Cobo Wallet hepsine sahiptir.
  2. İçiniz rahat olsun, Cobo Wallet kullanıcı dostu, bu nedenle güvenlik her şeyden önemlidir, ancak yatırımınızı asgari güçlükle büyütmek için ihtiyacınız olan ürünleri de üretiyor.
  3. İleri Düşünme, Cobo Wallet’ın POS desteği, DApp mağazası ve DApp SDK aracılığıyla en gelişmiş varlık yönetimi ürünleri ve eğlencesini sunuyor.
  4. Etki Yaşıyor, Kullanıcıların servetlerini büyütmelerini sağlayan çağdaş şifreleme para yatırımı yatırım araçları sunarak, kripto para biriminin hayatları dönüştürme potansiyeline sahip olduğuna inanıyor.

Cobo Wallet neden gelecek vaadediyor?

  1. Cobo Wallet hem popülerlik hem de yatırımcı karlılığı açısından yılın en çok beklenen cüzdan uygulamalarından biridir. Tokenlerin sahiplerine çoklu gelir seçenekleri sunmanın yanı sıra, Pieta, kullanıcıların inanılmaz geri dönüşler için hızlı ve düşük maliyetli blok zinciri madenciliğine katılmalarını sağlar.
  2. Cobo Wallet türünün en başarılılarından biri olacak! Harika bir vizyon ve amaçları var. Bu proje dikkat gerektiriyor. Takım yarışması fikri, elde edilen sonuçlar, ortaklık. Tüm bunlar, bu projenin iyi bir geleceğe sahip olduğuna dair göstergelerdir. Bu proje, öngörülebilir ve şeffaf bir yol haritasındaki iyi ve güçlü bir ekiptir, hem kampanyada hem de yatırdığınız paranın planlı ve öngörülen büyümesi, bu projenin geldiğini varsaymak için verir. Kesinlikle katılmaya değer!
  3. Cobo Wallet, iyi bir geçmişe sahip harika bir şirket, Geleceğin teknolojisi o kadar basit değil, ancak bu şirket birçok insana neler yapabileceklerini kanıtlamayı başardı! Bu projenin büyük umutları var. 

Takım:

Sonuç:

Geliştiricilerinin gerçekten çok büyük bir iş çıkardıklarını, tek bir çözümde bir çok kullanışlı özelliği, araçları ve yetenekleri birleştirdiğini ve hepsini inanılmaz bir güvenilirlik ve güvenlik seviyesine getirdiğini söylemek istiyorum. Aynı zamanda, tüm işlemlerin hızı da en yüksek seviyede olacak, Cobo Wallet’inizden ödemeyi parmaklarınızla birkaç dokunuşta yapabileceksiniz .

Detaylı bilgi için aşağıdaki linklere gözatabilirsiniz:

Website: https://cobo.com/

Telegram: https://t.me/cobowallet

ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=5129263.0

Facebook: https://www.facebook.com/coboOfficial

Twitter: https://twitter.com/Cobo_Wallet

Medium: https://medium.com/cobowallet

Bitcointalk username: leprakon

Bitcointalk Profile: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1302336