Code of talent; Eğitimde devrim yaratan blockchain bazlı platform

Eğitim, insan hayatının temel ihtiyacıdır ve zorunluluktur. Bir milletin omurgasıdır. Eğitim bir ulus veya insanın hayatını temsil eder. Ancak modern dünyada mevcut eğitim sistemi ile ilgili birçok sorun var. Pek çok ülkenin, eğitim sistemlerini zevkli ve kolay hale getirmek için iyi öğretmenleri ve modern teknolojileri yoktur. Milyonlarcasının insanların ise iyi öğretmenlere ve sınıflara erişimi yoktur.

Mevcut eğitim sisteminde öğrenmek sıkıcıdır. Öğrencinin bu şekilde öğrenmesi kolay değildir. Dolayısıyla, Code of Talent, insanlara öğrenmeyi kolay ve eğlenceli hale getirmek için daha çekici ve eşsiz bir sistemi teşvik eder. Code of Talent, blockchain teknolojisine dayanan bir mikro öğrenme platformudur. Ayrıntılara aşağıdaki linkten ulaşılabilirsiniz. https://codeoftalent.io/

Bir hizmet olarak e-öğrenme; insan etkileşimi ve etkili katılım eksikliği nedeniyle müşterilerine etkili sonuçlar vermemiştir. Code of Talent, öğretmenleri ve öğrencileri motive etmeyi ve ilgilenen herkese katılmalarına izin vererek bu zorlukların üstesinden gelmeyi amaçlamaktadır. Code of Talent, blockchain teknolojisi ve sahada 20 yıllık uzmanlığı ile yaratılan benzersiz ve etkili bir üründür.

 

 

Ethereum’un akıllı sözleşmesini kullanarak, katkıda bulunanlar liyakat bazlı bir ödül sisteminde tokenlarla teşvik edilir. Öğrenciler başarıları için ödüllendirilir ve öğretmenler de kalitesi, etkileşim ve içeriğin katılım düzeyi için ödüllendirilir. Code of Talent, ayrıca premium içerik sağlayıcılarını da ödüllendiriyor. Daha iyi bir token ekonomisi oluşturmak için işverenler ve reklamverenleri de sisteme dahil eder.

Günümüz eğitim sisteminin problemleri:

Geleneksel sınıf öğreniminde etkileşim ve coşku eksikliği

Yüksek maliyet, düşük kaliteli eğitim veya hiç eğitim erişiminin olmaması

Çok sayıda online öğrenme programcısı olmasına rağmen, öğrenciler motive olamazlar.

Code of Talent’ın çözümü:

Code of Talent, öğrencilerin motivasyonunu artırır ve bir başarı hissi yaratır. Dersleri oyunlaştırılır ve öğrenci-öğretmen etkileşimini arttırır. Günlük öğrenme seansları, öğretmeninizle doğrudan etkileşime girme 10 dakikadır ve grup başına maksimum öğrenci sayısı 40 ile sınırlıdır.

Öğrenciler ve eğitmenler, 40 kişilik gruplar halinde 10 dakikalık özel derslerle etkileşimde bulunup geribildirimlerini paylaşırlar ve bu süreçte öğrenciler diğer öğrencilerden öğrenirken de motivasyonlarını da arttırır. Öğrenciler ayrıca başarıları için CODE toeknleri kazanırlar, bu da onları işin bir parçası haline getirir ve Code of Talent’in daha büyük hedefini oluşturur.

 

 

Token Bilgisi ve ICO:

Code of Talent, Ethereum ERC20 platformunda uyumlu bir yardımcı token yayınlayacaktır. Platform içerisindeki hizmetler için ödeme yapmak ve platformun katkılarını ödüllendirmek için kullanılacaktır.

 

 

Sembol :CODE

Toplam Basılan Token Miktarı: 509.090.909 CODE

Satışa Sunulan Token Miktarı: 280.000.000 CODE

Platform: Ethereum

Fiyat: 1 CODE= 0,1 USD

Kabul edilen para birimi: ETH

Soft Cap: 6M USD

Hard Cap: 28M USD

Ön Satış Tarihleri: 09.07.2018–05.08.2018

Topluluk Satışı Tarihleri : 06.08.2018–19.09.2018

 

 

Takım:

 

 

Sonuç olarak, Code of Talent dünyanın en popüler eğitim veya mikro öğrenme platformudur. Kuran ekibin bu platformu geliştirmek için harika bir iş modeli var. Öte yandan, öğrenme projesinde katılımcılara ödül sistemi sağlıyorlar. İyi öğretmenlerin yanı sıra öğrenciler de ödül kazanabilirler. Ayrıca Code of Talent platformunun ICO dönemini de sunuyorlar. Bu platformun bir kısmını, tokenları satın alarak sahip olabilirsiniz. ICO’ya katılarak Dünyadaki devrimci öğrenme sistemine katkıda bulunalım.

Detaylı bilgilere aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz:

Website: https://codeoftalent.io/

Whitepaper: https://codeoftalent.io/assets/ICO_CoT_Whitepaper.pdf

Twitter: https://twitter.com/CodeOfTalent

Facebook: https://www.facebook.com/codeoftalent.io/

Steemit: https://steemit.com/@codeoftalent

BitcoinTalk: https://bitcointalk.org/index.php?topic=3462352.msg36015050#msg36015050

Telegram Group: https://t.me/CodeofTalentchat

Telegram Announcements: https://t.me/CodeOfTalent

Bountyhive: https://bountyhive.io/join/Code%20of%20Talent

Bountyhive refferal link: https://bountyhive.io/r/tarangogu

My bitcointalk profile (tarangogu): https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1184703