Cool Cousin; Gezi Planlarınızdaki Muhteşem Yardımcı

İnsanları farklı ülkelere ve bölgelere herhangi bir süre seyahat etmeye bayılıyorlar. Bu tür geziler; eğlence, spor, iş, yeni bilgi edinme, akraba ve arkadaş ziyareti gibi çeşitli amaçlarla yapılıyor.Günümüzde turizm piyasası sürekli gelişmektedir ve internette seyahat için gerekli olan çok miktarda bilgi bulunmaktadır. Bu pazarda seyahat hizmetleri sunan birçok seyahat acentesi var. Seyahat acenteleri; iş gezileri, eğlence, gezi turları, dini turlar gibi farklı alanlardaki seyahatleri oluşturabilir.

Modern turizm pazarının hızlı ve kesintisiz büyümesi ve gelişmesi, seyahat ile ilgili gerekli, güvenilir bilgileri bulmayı giderek zorlaştırmaktadır. İnternette çok fazla miktarda bilgi arasında arama sürecini ihlal eden ve karmaşıklaştıran çok sayıda alakasız reklam mesajı vardır.

2016 ortalarında iddialı bir proje olan Cool Cousin ortaya çıktı, bugün yaklaşık 500.000 kişi Cool Cousin hizmetlerini kullanarak seyahat etmekten keyif alıyor.Cool Kuzeninin hizmetlerini kullanarak kendi gezinizi düşünmek ve düzenlemek çok kolay. Turistler için gerçekten yararlı olacak tüm bilgiler var. Bu proje VC tarafından desteklenen bir seyahat şirketi tarafından geliştirildi. Her ay Cool Kuzen kullanıcılarının sayısı artıyor. Artık turistlerin gezi düzenlemeleri için gerekli güncel ve güvenilir bilgileri bulması çok daha basit.

Cool Cousin, herkesin turistler için yararlı olabilecek belirli bilgileri sağlamasına izin verir. Bunun için çeşitli ödüller yürürlüktedir. Dünya çapında, doğrulanmış, güncel bilgilere Cool Cousinden ulaşılabilir. Cool Cousin, seyahatleri uygun fiyatlarla organize etmenizi sağlayan bir projedir. Bir seyahat şirketinin ve kullanıcının gerekli tüm bilgileri bulabileceği modern bir platformu başarıyla birleştirir.

Cool Cousin projesinin zaten bir web sitesi ve bir iPhone uygulaması var. Yakın gelecekte android için bir uygulama yapılması planlanıyor.

Sistem, kayıtlı olan kullanıcılardan bağımsız bir derleme yapmaktadır. Herkes, kendi gereksinimlerine ve taleplerine göre sanal turist kılavuzunun çevrimiçi hizmetlerinden ve önerilerinden yararlanabilir. Gelecekte planladığınız seyahatler için; gideceğiniz bölgenin yerel sakinlerinden veya bu yerleri ziyaret eden gerçek turistlerden gelen önerileri ve yorumları da seçebilirsiniz.

Direkt olarak aracı olmayan bilgi aktarımı sayesinde online turist projesi Cool Cousin, bilgi hizmetlerini almak için büyük harcamalar gerektirmez. Bu ürünün geliştirildiği platform, bir çok kullanıcının en düşük maliyetle seyahat etmesine olanak tanırken, maksimum rahatlık sunmaktadır.

Blockchain teknolojisi veri korumayı yeni bir seviyeye getirmenizi sağlar. Uygulanan teknoloji, Cool Cousin portallarında yayınlanan tüm bilgileri ve verileri güvenilir bir şekilde korur ve birisinin gönderdiği verileri ve teklifleri değiştirmeye izin vermez. Sistem, tüm kullanıcılara çeşitli, yüksek kaliteli, benzersiz ve güncel bilgiler sağlamak için çalışır. Böylelikle, tüm katılımcılar alınan bilgilere güvenir ve memnun olur. Katılımcı şirketin çıkarları ihlal edilmez.

Cool Kuzen’in turizm pazarındaki avantajları şunlardır:

Cool Cousin’de kişisel bir profil ile katılımcılar turistler için bilgi sağlayan bağımsız bir yazarlar topluluğu oluşturabilir.
Cool Cousin’in kullanıcı sayısı sürekli artmaktadır ve bu da bilgi miktarını arttırmaktadır.
Tüm bilgiler blockchain teknolojisi ile korunmaktadır. Aynı zamanda, katılımcılar tüm hizmetlerden yararlanabilirler
Cool Kuzeninin kullanıcıları gereksiz masraflara maruz kalmazlar, aynı zamanda daha iyi şartlarda seyahat etme fırsatına sahiptirler.

Token Bilgileri:

Cool Cousin, Ethereum platformuna dayanır ve CUZ tokenları, çeşitli karmaşık problemleri hızlıca çözmek için tasarlanmıştır. Cool Cousin tüm üyeleri için uygun fiyatlanma ile yeni üyeleri mevcut platforma çekiyor ve sunulan içerik ve hizmetlerin kalitesini korumayı sağlıyor. Ödeme için BTC, ETH ve USD kabul edilir. Satın alma miktarına ve fazına bağlı olarak,% 5 ila % 50 arasında değişen bir dizi bonus sağlanacaktır.

Token Adı: CUZ

Tür: ERC20

Fiyat: 1 ETH = 3.770 CUZ

Toplam token miktarı: 300.000.000 CUZ

SofCap: 4,000 ETH

HardCap: 17,500 ETH

Minimum katılım miktarı: 0,1 ETH’dir.

Takım:

Cool Cousin’in 17 kişilik takımı, tecrübeli, başarılı ve yetenekli profesyonellerden oluşmaktadır. Cool Cousin ekibi iki yıl boyunca birlikte çalıştıktan sonra platformu hayata geçirdi.


Detaylı bilgilere aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz:

Website: https://www.coolcousin.com/

Whitepaper: https://www.coolcousin.com/ico/coolcousin-whitepaper.pdf

Twitter: https://twitter.com/coolcousinco

App: https://itunes.apple.com/US/app/id1071088231?mt=8

Facebook: https://www.facebook.com/CoolCousin

Telegram: https://t.me/CoolCousin

Bounty: https://bountyhive.io/join/Cool%20Cousin

My Bountyhive refferal link: https://bountyhive.io/r/tarangogu

My bitcointalk Profile (tarangogu): https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1184703