Countinghouse; Yüksek Karlar İçin Kriptopara Hedge Fonu

Kriptopara piyasası 2009 yılında sadece Bitcoin ile resmi olarak kamuya sunuldu. Yaklaşık on yıllık bir süredir kriptopara piyasası başarıları nedeniyle rekor üstüne rekor kırdı. Kripto para piyasası, 2017 yılında büyümede on kat artış gösterdi ve önümüzdeki birkaç yıl içinde katlanarak daha da büyüyecek. Daha fazla insan kriptopara hakkında duyduğu ve yatırım yaptığı gibi, blockchain teknolojisinin kanıtlanmış dinamikleri ve çerçevesi ile modern iş dünyamıza da tutunacak.

Dünyadaki birçok insan, başarılı döviz ticareti ve yatırım girişimleri için Countinghouse Fonu’nu zaten biliyor. Ethereum blockchain’in güçlü etkileri sayesinde, Countinghouse Fonu yeni bir kriptopara birimine dayalı hedge fonu dahil etmek üzere şu anda var olan fon tekliflerini genişletmeye karar verdi!

Countinghouse, akıllı sözleşmeler ve blockchain teknolojisini baz alan yatırımcılar ile işbirliği yapan doğrudan bir hedge fonudur. Fon, kodlanmış algoritmaları ve matematiksel teknikleri kullanacaktır. Sadece Forex ve fiat değil aynı zamanda kriptopara birimi volatilitesinden de kâr sağlayacaktır. Kâr üç ayda bir hesaplanacak ve kamuya açıklanacaktır. Karın % 7’si şirket tarafından kullanılacaktır.

Countinghouse Fonu on yılı aşkın bir süredir fiat piyasası tecrübesine sahiptir ve üyeleri için sürekli olarak yüksek bir kâr ve performans sunmaktadır. Countinghouse Fonu halihazırda kurulmuş bir şirket olduğundan, tüm yatırım sermayesi yeni oluşturulan kriptopara hesaplarına doğrudan doğruya yapılacak şekilde yapılandırılmıştır.

CountingHouse Tokenları satın almak isteyen yatırımcılar fonun bir kısmını alacak ve yatırımları fonun büyümesine orantılı olarak büyüyecektir. CountingHouse algoritmik ticaret, çift taraflı arbitraj ve Pasif Rezerv gibi kanıtlanmış stratejileri kullanacaktır.

Token Bilgisi ve ICO:

Başarılı bir hedge fon şirketi olan CountingHouse,on yıldan fazla tecrübesiyle kripto piyasasında da söz sahibi olabilmek için yapacağı ICO ile para toplayacaktır.

CountingHouse, profesyonel yatırımcılara yüksek getiri algoritmaları ve ICO ile portföylerinin yıllık verimini artırmak için davet ediyor. Token satışı 3 Nisan’da, 4.3 milyon $ ‘lık artış gösteren başarılı bir satışla başladı.

Token sembolü: CHT

Token Standartı: ERC20

ICO tarihi: 3 Nisan 2018–12 Haziran 2018 (presale 3 Nisan — 9 Mayıs tarihlerinde yapıldı)

Fiyatı: 1 ETH = 1000 CHT

Erken Yatırımcı Bonusu: 9 Mayıs’a kadar % 30, sonraki 7 gün için % 15 bonuslar mevcut.

Minimum yatırım: 1CTH

Softcap: Projeyi uygulamak için presale miktarı yeterlidir.

Hardcap: 50.000.000 CHT / 20.000 ETH

Yasaklı Ülke:ABD, Singapur

 

Takım:

 

 

Detaylı bilgilere aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz:

Website: https://www.countinghousefund.com/ico

Whitepaper: https://www.countinghousefund.com/whitepaper

Telegram: http://t.me/Countinghouse

Twitter: https://twitter.com/CountinghouseFd

ANN Thread: https://bitcointalk.org/index.php?topic=3406903.new#new

My bitcointalk profile (tarangogu): https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1184703