CRYPTASSIST — Kripto dünyası için tek çözüm

Kriptotopara yardımıyla çok farklı bir dünya göreceğiz. Kriptotopara ilk çıktığından beri insanların taleplerini karşılamak için birçok değişim ve platform başlatıldı, ancak kripto para birimindeki kullanıcıların tam taleplerini yerine getiremediler. Coin hırsızlığı olaylarının çoğu bu platformlarda güvenlik eksikliğini göstermektedir.

Bu platformlara yatırım için araçların yokluğu, kullanıcılar için başka bir önemli zorluktur. Kriptopara kullanıcıları, kripto para birimiyle ilgili farklı hizmetleri kullanmak için farklı platformları ziyaret etmelidir. Kripto para birimiyle ilgili her şeyin mevcut olduğu ortak bir platform geliştirilebilir, böylece kullanıcılar hizmetleri kolaylıkla kullanabilirler.

Cryptassist projesi, kripto para birimi uzmanları, blockchain teknoloji geliştiricileri, yatırımcılar ve hatta kripto alanındaki yeni kullanıcılara kadar uzanan ve kullanıcıların güncel bilgi birikimine sahip olmak için gerekli tüm bilgilere erişebilecekleri, dünya çapında lider web ve mobil tabanlı uygulama haline gelecektir. Kriptopara piyasasındaki her şey toplanır ve bir tek kullanımlık platform üzerinde sunulur; kaynak bilgilerine ulaşmak için harcanan ve israf edilebilecek zaman, enerji ve çabadan tasarruf edilir. Artık hepsini tek bir platformda yapabilirsiniz.

Cryptassist, kriptopara dünyasının en yeni platformudur. Tek bir platformda kriptopara kullanıcıları için çok yararlı hizmetler sunmaktadır. Kriptopara birimi yatırımı ve yönetimi için kişiselleştirilmiş araçlar platformda sağlanır. Platformun bazı harika özelliklerinden bahsedeceğiz. Birden fazla avantajı olan ilk özellik, çoklu kripto para yardımı ile alışverişe izin veren web mağazasıdır. Bu platformdaki bir diğer özellik, kullanıcıların işlem geçmişlerini görüntülemelerini sağlayan çok tokenli blok kaşiftir. Platformda birçok başka özellik var ve bunlardan bazıları şöyle; Crypto Go, Cryptstarter, OTC Altcoins, ticari araçlar, arbitraj fırsatı uyarıları ve sosyal medya tarayıcı.

 

Platformdaki çoklu özelliklerden başka, platformdaki temel avantajlardan biri de işlemlerin yüksek hızıdır. Cryptassist’in 3500 TPS’si diğer kripto para birimlerinden daha yüksektir. Çeşitli teklifler ve hizmetler için uyarı almak için servis ücreti 0,01 USD’dir ve bu ücret platformda sabitlenmiştir.

En önemli özelliklerden biri de, KYC prosedürünü geçtikten sonra kullanıcılara sunulan yeni bir devrim niteliğindeki teknoloji olan Cryptasistist Debit Card’dır. Kart sahipleri; kripto para birimleri, CTA, fiat ve özel ön ödemeli banka kartları arasında rahatça işlem yapabilecekler. Bu kartın önemli bir avantajı, normal bir Visa veya Mastercard gibi, kullanım kolaylığı ve düşük işlem ücreti ile Top 50 kripto paralarını destekleyen Cryptassit Bankamatik Kartı, dünyanın her yerinden çevrimdışı ve çevrimiçi olarak kullanılabilir.

 

Token bilgileri ve ICO:

Proje için 10,2 milyar CTA token oluşturuldu. Kamu satışı için 6.75 milyar token bulunmaktadır. Token satışı şu anda platformda devam etmektedir. Fonların % 25’i operasyonel harcamalara ayrılırken, fonların % 20’si araştırma ve geliştirme için harcanacaktır.

Token Sembolü: CTA

ICO başlangıç tarihi: 28 Haziran 2018

ICO Bitiş tarihi: 11 Ağustos 2018

Softcap: 36 980 000 USD

Hardcap: 236 250 000 USD

Fiyatı 1 CTA: 0,05 USD

Minimum yatırım: 50 USD

ICO ve Ön Satış sırasında satılan maksimum token: 6.75 Milyar CTA

Platform: S-Scrypt

Kabul edilen para birimleri: BTC, ETH, USD, BCH, LTC, DAS, KIN

 

Ekip:

Cryptassist; finans, hukuk, blockchain teknolojisi ve böyle büyük ölçekli bir projenin uygulanması için gerekli diğer alanlarda deneyimli uzmanlardan oluşmaktadır. Ekip, kripto para birimi kullanıcıları için güçlü bir platform geliştirmeye kendini adamıştır.

 

Sonuç olarak;

Yatırımcılar için yenilikçi araç ve hizmetlerin tek bir platformda sunulması, kriptopara dünyasında olabilecek en iyi şeydir. Listenin bir sonraki adımı, platformun genel yönetimi platform kullanıcıları için büyümenin fırsatlarını sunuyor. Platformdaki çoklu hizmetlerin, piyasadaki kripto para biriminin güvenliği ve kullanımı açısından mutlak gereklilik olduğunu düşünüyorum. İster acemi kullanıcı, ister uzman bir kullanıcı olsun, herkes platformu kolaylıkla kullanabilecek ve işlem yapmak daha kolay olacak. Piyasada ihtiyaç duyulan başka bir şey, piyasada kriptopara birimi harcamalarına yönelik uygulamaların geliştirilmesidir. Birçok kripto para için sorun, saniyedeki işlemlerdir ve platformdaki TPS’nin de belirttiği gibi, diğerlerine göre daha yüksektir. Bu, platformun kullanıcısına benzersiz avantajlar sağlar. Cryptassist, kriptopara birimi sektöründe büyük bir fırsat olduğunu biliyoruz ve bu platform doğru zamanda kripto para biriminin kullanıcıları için doğru araçlar ile şimdi karşınızda.

Detaylı bilgilere aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz:

Web sitesi: http://cryptassist.io/

Whitepaper: https://www.cryptassist.io/assets/downloads /whitepaper.pdf

Bitcointalk ANN : https://bitcointalk.org/index.php?topic=4553885.0

Telegram: https://t.me/cryptassistcoin

Twitter: https://medium.com/@cryptassistcoin

Reddit: https://www.reddit.com / r / CryptAssist /

Facebook: https://www.facebook.com/CryptAssistCoin/

My bitcointalk profile (tarangogu): https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1184703