Crypto Market Cloud; Sadece yatırımcıya fayda sağlamak için tasarlanmış dünyanın ilk platformu

2017 yılında Btc, Eth, Xrp gibi lider kripto para birimleri boğa piyasasında tüm zamanların en yüksek değerine ulaştı. Piyasa hacmi çok genişledi ve daha da artacağını öngörerek herkes yatırım yaptı. Ancak işler beklenen gibi gitmedi. Kripto para piyasası yatırımcılarının neredeyse % 92’si geçtiğimiz sene para kaybına uğraması, toplam piyasa hacminin 820 Milyar dolardan 200 milyar dolara düşmesi piyasaya olan ilgiyi bayağı azalttı.Yatırımdan zarar ettiğimizde geri alabileceğimiz bir yol yoktur. Eğer bittiyse, artık kimse tamir edemez, bu konuda yapılabilecek bir şey yok. Ancak, yapabileceğimiz tek şey, yatırımlarınızın geleceğinin güvende olduğundan emin olmaktır. Yatırımınızın spekülasyona maruz kalmayacağından, iyi, gerçek ve dürüst iş uygulamalarıyla çalıştığından emin olmanız önemlidir. Ama bunu nasıl yapacağız? İşte burada Crypto Market Cloud devreye giriyor.

Neden CMC?

Crypto Market Cloud, zaten Ico, Crypto Directory, Crypto, Blockchain ve News hosting platformu olan gelişmiş ve çalışan bir ürüne sahip. Ancak şimdi, tam bir Ekosistem üretti. Crypto Market Cloud zaten geliştirilmiş ve çalışan bir üründür. Crypto Market Cloud ekibi kendi kendine yeterli bir ekosistem kurmaya çalışıyor. Platformun Kriptopara borsası yalnızca token oluşturma, Güvenlik ve Eşitlik tokenleri için listeleme üzerinde odaklanacaktır.

Platformun blok zincirindeki güvenlik veya eşitlik tokeninizi oluşturarak başlayabilirsiniz. Bir token her zaman oluşturulduğunda, orijinal CMC token tutucular için toplam% 5 oranında rezerve edilecektir. Bundan sonra, STO’nuz, bağış toplamak için platformun Crypto Market Cloud’unda listelenecektir. Bu döngü sırasında, platform tüm medya kanallarının yardımıyla STO’nuzu tüm abonelere tanıtacaktır. Finansman turunu başarıyla tamamladıktan sonra, yerel Kripto para borsasında garantili bir borsa listesi takip edecektir.

Amacı:

Crypto Market Cloud projesinin amacı; geleneksel sistemlerden farklılaşarak, blok zincir teknolojisinin kullanıldığı, katılımın bireysel olduğu eşler arası bir hizmet sunmaktır. Ayrıca halka açık bir hizmet sağlayıp, her katılımcının kolaylıkla erişim sağlayabileceği hizmetleri halka uyumlu hale getirmeyi de amaçlar. Kriptopara alanında hiçbir bilgiye sahip olmayan kişilerin bile kolaylıkla işlemler gerçekleştirebileceği ve kar elde edebileceği platform tasarlamayı ve Crypto Market Cloud hizmetlerinde kendi tokenini kullanarak, desantralize bir yapıda, akıllı sözleşmeler ve otokontrol ile yönetim sağlanan ekosistem oluşturmayı hedefler.

Crypto Market Cloud, küresel sermaye piyasalarında bir sonraki büyük değişikliği getirecek bir ekosistem yaratmak için bir ICO’nun avantajları üzerine kurulmuştur. Crypto Market Cloud, blockchain teknolojisinin benzersiz yeteneklerini benimseyerek ve aynı zamanda güvenlik tokenlerini satın almak için yasal bir yol sağlayarak, yatırımların desantalize olmasını sağlayacaktır.

Token Bilgileri:

Tokenin adı CMC’dir. Token, şu anda Ethereum ağında oluşturulmuş ve diğer tüm standart ERC20 tokenlerinin yaptıklarını yapabilen standart Utility ERC 20 tokenidir.

Tıpkı diğer herhangi bir blockchain platformu gibi, Crypto Market Cloud’un kendi yardımcı tokenlarından yararlandığı bilinmektedir. Bu tokenlar, platformun sınırları dahilinde çeşitli amaçlar için kullanılmaktadır.

Token Sembolü: CMC

Platform: Ethereum

Token tipi: ERC -20

Toplam token miktarı: 120.000.000

Satışa sunulacak token miktarı: 70.000.000

Softcap:10.000 ABD doları

Hardcap: yok

Ön satış fiyatı:1 ETH = 480 CMC

ICO Fiyatı:1 ETH = 377 CMC

Kabul edilen para birimleri: BTC, ETH, LTC

Beyazliste: Var

KYC: Var

Takım:

Sonuç olarak:

Crypto Market Cloud’un ilk kendinden olan ekosistem olduğu sonucuna varılabilir. Bu platform, türünün ilk örneğidir. Projenin Whitepaperi ve websitesi incelendiğinde bu kötü piyasa koşullarına rağmen projenin geleceğinin parlak olduğu anlaşılıyor. Bu güzel projeye yatırım fırsatını kaçırmayın derim ve her zaman olduğu gibi yatırım yapmadan önce whitepaper website ve takımı iyice incelemenizi tavsiye ediyorum.

Detaylı bilgi için aşağıdaki linklere gözatabilirsiniz:

Website: https://cryptomarketcloud.com/

Whitepaper: https://cryptomarketcloud.com/BusinessPlan.php

Bitcointalk ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=5061387.0

Twitter: https://twitter.com/cryptomktcloud

Facebook: https://www.facebook.com/cryptomarketcloud

Telegram: https://t.me/Cryptomarketcloud

My Bitcointalk Profile (tarangogu): https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1184703