CryptoBnB; Tatilde eve bir adım daha yakın

Seyahat etmeyi kim sevmez? Seyahatin kendisi bir deneyimdir. Birçoğumuz yolculuklarının keyfini çıkarmak için yalnız seyahat eder veya kendine özgü keşif yolunu aramayı sever. Birçok yeni teknoloji, otellerini mobil ekranımıza getirmeye çalıştı.

Topluluğa dayalı bir web sitesi hazırlamak, birçoğunun denediği seçenektir. Kaldığınız yerle ilgili deneyiminizi paylaştığınızda bir sonraki kişi gezisinde bu yeri kullanmak için sizin tavsiyenizle uygun bulabilir. İşte CryptoBnB bu bağlamda reddedemeyeceğiniz bir şey sunuyor. Kriptoparayla ödeyerek kalacak en iyi yerleri seçmek içingeliştirilmiş bir platform. Sadece bu değil, AI tabanlı arama motorları sonuçlarını kullanıcı tercihlerine göre sıralıyor.

Blockchain tarafından şifrelenmiş veriler, CryptoBnB’nin sunacağı farklı hizmet türleri hakkında zengin bilginin deposudur. Platformun arkasındaki teknoloji Blockchain, Big Data, AI ve makine öğrenimi kombinasyonudur.

CryptoBnB nedir ?

CryptoBnB , kısa vadeli kiralama deneyimini geliştirmek için inşa edilmiş bir tatil kiralama pazar platformudur. Blok zincir teknolojisi, yapay zeka ile güçlendirilerek harika veriler, akıllı makine kullanıcılarına arama sonuçlarını iyileştirmek ve mülkiyetin rotasyonunu iyileştirmek için bir cüzdan oluşturmayı planlıyor

CryptoBnB, CryptoDNA atılım teknolojisinden türemiştir. Bu teknoloji, sıfır kiracı ayırımcılığına, güvenilir doğrulama mülkiyet derecelendirmesine ve özelleştirilmiş arama deneyimine olanak tanır. Bu, piyasa yapıcılarının yatırım getirisini artırmak için tasarlanmıştır. Bu avantajların tümü, mevcut pazarın ötesine geçen çok katmanlı güvenlik ile birleşiyor. Ücretli kiralama platformu, CryptoDNA güven merkezli blok zincir teknolojisi tarafından desteklenmektedir.

CryptoBnB, desantralize bir blokchain platformuyla kısa vadeli gayrimenkuldeki en önemli üç konuyu ele alacaktır: saygın ev sahipleri, gezginler, mükemmel özellikler ve yüksek ara komisyonlar için uzun arama süreleri sağlamak.

CryptoDNA, kullanıcı tercihlerini takip ederek CryptoBnB platformunun her kullanımıyla sahibiyle ilgili daha fazla bilgi edinerek zamanla daha akıllı olmaya devam edecektir.

CryptoBnB’nin Amacı:

CryptoBnB’nin temel amacı, kullanıcılar arasındaki ikili pazarı dengelemek ve böylece herkesin yararlanmasını sağlamaktır.
CryptoBnB, CryptoDNA protokolünü kullanacak ;blok ve entelektüel sözleşmeler, yapay zeka ve büyük veri. Bu, mülk sahipleri ve gezginler için yararlı olan, gezginler ve nesneler arasında daha doğru yazışmalar sağlayarak makul misafirperverlik yaratacaktır.

Bu platform çevrimiçi misafirperverlik ve kısa vadeli tatil kiraları, yolcuların ve sakinlerinin, bütçelerini ve konaklama gereksinimlerini dünyanın her yeriyle eşleştiren, konut sakinleri ile konut sakinleri arasında güveni arttıran büyük bir konut piyasasına girmelerini sağlayacaktır.Platformdaki blokla bağlantılı olarak AI algoritması, işlem için minimum komisyonla birlikte ev sahipleri ile uygun kısa vadeli kiracılar arasında tam bir eşleşme oluşturacaktır.

Platform, özel mülk veya hizmeti arayan genişletilmiş bir yolcu vasıtasıyla konut sahipleri ve hizmet sağlayıcılar için yatırım kazancını arttırmayı amaçlıyor.

CryptoDNA’nın Çözümleri:

Sahtekarlık iddiaları çözmek için kullanıcıyı tanımlama

Kullanıcıların akranlarının derecelendirmelerini bilmeleri için güven temelli bir oylama ve değerlendirme sistemi

Kendi kendine öğrenme; Kullanıcı tercihlerini yakalayan akıllı cüzdan

Yüzde 0 komisyon

Akıllı P2P sözleşmeleri ve aracı yok

AI mantığını kullanarak pazarlama

Blok zincirindeki mikro işlemlerin ağ kısıtlamalarını sınırlamak ve bunu idare etmek için IPFS (Interplanetary File System) kullanılması

Avantajları

Kısa vadeli kiralama platformları, nüfusun önemli bir bölümünü, konukseverliğin ekonomisine yansıttı. On yıl önce bir yabancının evinde bir oda kiralama fikri çok iyi karşılanmazdı. Bu yolla kiralanma ve seyahat özellikle Millenium gezginleri için daha yaygın hale geldi. Bu, platformlar için yılda % 10 veya daha fazla bir artışa neden oldu.

Token Bilgisi ve ICO detayı:

Token adı CKey’dir. ICO için % 60′ nın dağıtıldığı 1 milyar CKey oluşturulmuştur. Bir ETH 3000 CKey’e eşittir. Token ERC-20 Standardıdır.

ICO 14 Şubat 2018’de başlayacak ve 14 Mayıs 2018’e kadar sürecektir

Soft Cap: 1.5 000 000 USD

Hard Cap: 15 000 000 USD

Toplam CKey Tokeni: 1 000 000 000

Fiyatı: 1 CKey 0.08 $ ‘a eşittir

Minimum satın alma 75 $ veya 0.1 ETH’dir.

Yol haritası:

Takım:

Sonuç:

Kısa vadeli kiralık platformların başarılı olması, kısa vadeli konutlara erişim imkânı sağlanmasına rağmen, SWOT analizi sonuçları, mevcut platformlarda boşlukları ortadan kaldıracak yeni bir modele acil ihtiyaç olduğunu göstermektedir . CryptoBnB, blok zincir teknolojisi, AI ve büyük verilere dayanan ileri teknolojilerin kullanımıyla kısa vadeli kiralama modelinde inşa etmeyi planlıyor . Bu işlevler, pazarın büyümesine, yeni satın almalar ve bu sektördeki yeni ürün ve hizmetler ile başarıyı yakalamasını sağlayacaktır .
Kısa vadeli kiraya verilen bu yenilikçi yaklaşım CryptoBnB’yi kısa vadeli kira piyasasında lider konuma getirecektir. CryptoBnB’nin şirket içi bir modeli var ve şeffaf çözümlerini yolculara sunmak için mobil cihazın yanı sıra bir masaüstü platformu da piyasaya sürülecek. Seyahat ve kalma kavramı platformun tanıtımı ile sonsuza dek değişecektir.

Detaylı bilgi için aşağıdaki linklere gözatabilirsiniz:

Website: https://cryptobnb.io/

Whitepaper: https://cryptobnb.io/wp-content/uploads/2018/01/CryptoBnB_en.pdf

Bitcointalk ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=2456659.0

Facebook: https://web.facebook.com/cryptobnbico/

Twitter: https://twitter.com/CryptobnbIco

Telegram: http://www.t.me/cryptobnb

My Bitcointalk profile: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1184703