CRYPTOSOUK: Ortadoğu’nun Kripto Borsası

Ortadoğu ve Arabistan’daki döviz kurlarının yoğunlaşmasına odaklanmak için eşsiz bir fırsat odoğuyor. Ortadoğu’da birçok toptancı ve yatırımcı var, üstün hizmet istiyorlar ve çoğu bu hizmeti alamıyor. Ayrıca, kültürü olan, bölgeyi tanıyan ve dilini uyum sağlayan bir ticaret platformu geliyor. Yabancı dilleri ve eşsiz uzmanları Arapça ile bir araya getiriyor. Ortadoğudaki kripto topluluğu olan CryptoSouk, artık dijital paralarını Dinars, Dirhemi, Riyal veya Dolar ile olabildiğince doğal bir şekilde takas edebiliyor. Basitçe, CryptoSouk orta doğudaki ticarete ve kripto topluluğuna büyük bir dijital değişim getirecek. https://cryptosouk.io/ico

CryptoSouk, acemi ve profesyonel tüccarlar ve dijital para uzmanlarının ihtiyaçlarına odaklanarak, en iyi dijital varlık borsasını oluşturuyor. Dijital para birimi işlemlerini erişilebilir, hızlı ve tamamen güvenli hale getirmekte kararlı bir platform. CryptoSouk, dijital para ticaretini herkes için erişilebilir kılmak amacıyla her beceri seviyesindeki tüccarlar için gelecek nesil dijital varlık borsasını inşa etmeyi planlıyor. Kendini; müşterilerin ticari işlemlerini hızlı ticaret yürütme, adil fiyatlandırma, birinci sınıf müşteri hizmetleri, sonsuz iyileştirme ve sınırsız yaratıcılık ile geliştirmeye adadı.

Tokenlerini, listeleme ücretlerini ucuz bir şekilde ödemek için değerli kripto varlık projeleri için bir yöntem olarak kullanmayı planlıyor. Altta yatan kripto varlığının niteliğine bağlı olarak bazı maliyetlere katlanmakta ve bunlar her bir varlığın bir blockchain protokolü perspektifinden ne kadar benzer veya farklı olduğuna bağlı olarak değişiklik gösterir. Bununla birlikte, değerli projelerin listelenmesinin, herkesin daha iyi bir likidite sağlayarak, müşterilere sunabileceği gibi, aşırı bir kâr merkezi olmamasına da inanmaktadır.

CryptoSouk’un teknolojisi, zengin bir dizi özelliği desteklemek için sadelik, güvenlik ve güvenilirliğe yöneliktir. CryptoSouk önde gelen ticaret ve finansal teknoloji şirketidir. Profesyonel yatırımcıların ve dijital para birimi uzmanlarının ihtiyaçlarına odaklanarak en iyi dijital varlık borsasını oluşturmaktadır. Dijital para ticareti yapabilmeyi, hızlı ve tamamen güvenli hale getirmeye odaklanmıştır. https://cryptosouk.io/ico

CryptoSouk’un başlıca özellikleri

Hareketli ortalamalar ve osilatörler, doğrusal regresyon eğrileri vb. dahil olmak üzere yaklaşık 58 gösterge mevcuttur.

Derinlik tabloları, fiyat tabloları, sipariş defteri ve son alım satım işlemleri dahil olmak üzere birden çok ticari görüşe sahiptir.

Fitilleri, fiyat çizgileri, kenarlıkları, arka plan, ızgara ve çubuk ve renk stillerini özelleştirme yeteneğine sahiptir.

Grafikle ölçeklenebilen ve hareket edebilen özel trendler çizme yeteneğine sahiptir.

CryptoSouk’un avantajları

  1. CryptoSouk önemli dijital para birimleri veya fiat para birimleri ile
    ticaret yapabilme imkanı sunuyor.
  2. CryptoSouk profesyonel yatırımcıların ve dijital para uzmanlarının ihtiyaçlarına odaklanarak en iyi dijital içerik değişimini oluşturdu. Böylece, CryptoSouk dijital para işlemlerini daha erişilebilir, tamamen güvenli ve hızlı hale getirmeyi taahhüt etmiştir.
  3. CryptoSouk’ un sipariş sistemi otomatik olarak ücretleri hesaplar ve bunları fiyat sırasına ekler, böylece ne ödeyeceğinizi her zaman bilirsiniz. CryptoSouk, büyük siparişler için blok işlemlerini rapor etme yeteneği sağlar. IT, siparişlerinizi vermeden önce piyasanın size karşı hareket etmeyeceğini garanti eder.
  4. CryptoSouk, zamanı bulmak, yüzdelerini değiştirmek ve fiyatları değiştirmek için özel alan ölçüm araçları sunar. Bu nedenle, bunları manuel olarak yapmanız gerekmez.
  5. Özel raporlar dahil olmak üzere çeşitli ticari faaliyetler ve işlem etkinliği oluşturma olanağı sunar.

TokenBilgileri ve ICO:

TokenTürü: ERC20
Token Sembolü: SOUK
Token Fiyatı: 0.50 USD
Satış Öncesi Lansman Tarihi: 7 Ağustos 2018
Ana-Satış Lansman Tarihi: 24 Eylül 2018
Softcap: 1Milyon USD
Hardcap: 11Milyon USD

Ekip:

Sonuç olarak:

CryptoSouk, herkesin finansal varlıklara daha hızlı, kolay ve güvenli bir şekilde ulaşabildiği tek bir platform sunuyor. Müşterilere bölgesel dilleri aracılığıyla hizmetleri anlamaları için çoklu dil platformuyla hizmet veriyor. Dolaysıyla bu eşsiz ve yenilikçi kripto para borsasına yatırım yapma fırsatını sakın kaçırmayın!

Detaylı bilgilere aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz:

Website: https://cryptosouk.io/ico

ANN Thread: https://bitcointalk.org/index.php?topic=4515317

Telegram: https://t.me/cryptosouk_community_en

Twitter: https://twitter.com/CryptoSouk

Facebook: http://fb.me/CryptoSouk.io

Medium: https://medium.com/@cryptosouk

Reddit: https://www.reddit.com/r/CryptoSouk/

My bitcointalk profile (tarangogu): https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1184703