Cycoin : Kriptoparaya Yatırım Yapmak Artık Daha Kolay

Her gün ortaya çıkan çok sayıda yeni kripto paralar ile, hangi paraların gerçek olduğunu ve hangilerinin scam olduğunu anlamak çok zaman alabilir. Dahası, bunu belirledikten sonra, scam olmayan iyi coinlerin birçoğu büyük görevlerle yüzleşmek zorundadır. Bu nedenle, çok sayıda coinin yapmaya çalıştığı ve yapamadığı, gelecek vaat eden gelecekteki kazanç ve sermaye avantajları yerine, rasyonel, anlaşılabilir ve gerçek gelir getiren yatırım stratejileri sunuyor. Bu yatırım stratejileri, kripto piyasalarında zaten görülen yerleşik mekanizmalarla gerçekleştirilmektedir. Kurulan fonlar, kripto paraya yatırılacak, bu da paranızın, buradaki fonlama kriterinde yer almaktan başka bir yere gitmeyeceği anlamına geliyor.

Cycoin, yatırım hedeflerini gerçekleştirirken satın alınan kripto para birimleriyle desteklenen varlık destekli bir paradır. Cycoin sahipleri kripto para havuzları üzerinde oylama gücü alacaklardır. Marj kredilendirme faaliyetlerini yürütmek ve kripto piyasalarında periyodik olarak ortaya çıkan arbitraj fırsatlarından yararlanmak için kurulan ve gerçek yani genellikle piyasa değeri bazında ilk 100’e giren para birimleriyle işlem yapılabilecektir. Ayrıca, fonun bir kısmı, dikkatli bir şekilde incelenecek ve kripto pazarlarındaki profesyoneller tarafından seçilen ICO’lara yatırım yapmak üzere tahsis edilecektir.

Cycoin sizin adınıza bir kripto varlıkları ve para birimleri sepetini yönetecek bir platformdur. Cycoin, yerleşik yatırımcıların kripto-para birimi yatırım pazarlarına, yeni bir araştırma ve manuel yatırım yaparak gelir akışı sağlayacak bir kripto para havuzunu tutabilmeleri için güvenilir ve kolay bir mekanizma ile erişmelerini sağlamayı amaçlamaktadır. Projenin amacı, sadece Cycoin sahiplerine gelir ödülü vermek için denenmiş ve gözlemlenebilir düşük riskli yatırım stratejileri kullanmaktır. Ayrıca, güvenilir ve kolay bir mekanizma ile kripto para yatırım pazarlarına yeni ve yerleşik yatırımcı erişimi kurmaktır.

Çoğu zaman, gelecekte potansiyel gelir vaat eden birçok madeni paralar, riskli şeylerdir. Diğer taraftan Cycoin , sağlam, anlaşılabilir ve gerçek gelir getiren yatırım stratejileri sunmaktadır . Platform, stratejilerini kripto pazarlarında zaten görülen yerleşik mekanizmalar aracılığıyla yürütmektedir. Alınan fonlar, kripto para birimlerine yeniden yatırılacak ve böylelikle hiçbir para, fonlar kriterler sisteminde yer alanlardan başka bir yere taşınmayacak.

Cycoin Çekirdek Stratejileri

Marj Kredisi

İlk ay için platform başlangıçta fonun yüzde 100’ünü kullanmaktadır. Daha sonra, fonun asgari % 50’si ve yüzde 80’i, dijital para birimlerine dönüştürülür ve bu borsalar üzerinde işlem yapan tüccarlar için çeşitli borsalara yatırılır. Sonuçta marj kredisi faizi kazanır. Marj kredilerine olan faiz, para birimine ve arz ve talep eşitsizliğine göre değişir.

Fırsat Arbitrajı

Platform, fonların yüzde 30’una kadar arbitraj karı kazanma fırsatı verecektir. Kripto para borsaları birbirine bağlı olmadığı için, bir varlığın çeşitli borsalarda farklı fiyatları olabilir. Cycoin, farklılıkları değerlendirmeyi ve eğer mümkünse, bir borsada daha düşük bir fiyatla satın almak ve başka bir borsada daha yüksek bir satış yapmak için size fırsat sağlar.

Ön-ICO ve ICO Yatırımları

Cycoin, ICO ve ICO öncesi fırsatlarda fonların % 50’sine kadar yatırım yapacak . Platform, önceden belirlenmiş ve önerilen fırsatları sunmak için bir dizi harici profesyonel hizmet kullanacaktır.

Fon Geliri Yeniden Yatırım

Cycoin, genel fonla birlikte dağıtım ve yeniden yatırım için ICO ve ICO öncesi yatırımlarından elde edilen fonların % 10’unu elinde tutacaktır. Bu tutulan kripto para miktarını artıracaktır.

Token Bilgileri ve ICO:

TokenSembolü: CCY

Token Standartı: ERC20

Token Fiyatı: 1 Cycoin=2 ABD Doları

Kabul edilen ödeme yöntemi: BTC , BCH , ETH , LTC

Toplam arz: 50.000.000

Pre-ICO Hardcap: 2.000.000 ABD Doları

Hardcap: 50.000.000 ABD Doları

KYC: Gerekli

Şu anda Pre-ICO % 25 bonusla devam etmekte

Takım:

Yol Haritası:

Detaylı bilgi için aşağıdaki linklere gözatabilirsiniz:

Website: https://cycoin.co/

Telegram: https://t.me/CycoinOfficialGroup

White Paper: https://cycoin.co/assets/files/WhitepaperSep2018.pdf

Bitcointalk ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=4634607.0

Twitter: https://twitter.com/Cycoin1

Facebook: https://www.facebook.com/cycoin/

Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCa7ypUHyZAHxjGu9zXM6AxA

Medium: https://medium.com/@marko_88512

My Bitcointalk Profile (tarangogu): https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1184703

My ETH Address: 0xE452b6b42Df7CAC9415dF4EA4AdEe5F0c05104C2