DACX; Yepyeni ve Güvenli bir Kripto Borsası

Blok zincir teknolojisi birçok potansiyel ve fırsat sunuyor. İşlemler sırasında aracıların ve üçüncü taraf ajanların ortadan kaldırılması (merkezi olmayan sistem) bunlardan biri. Varlıkların daha kolay depolanması ve aktarılması da anlaşmanın bir parçası. Kripto para varlık yönetimini çok daha kolay hale getirdi. Dijital işlemlerde ve ödemelerde kolaylık sağlaması, çeşitli dijital borsa platformlarının kurulmasına neden oldu. Ne yazık ki, bu borsalar, güvenlik tehditlerinden yeterli altyapı eksikliğine kadar çeşitli zorluklarla boğuşuyor. Bu zorluklar, yatırımcılar ve blok zincir kullanıcıları tarafından çeşitli varlık kaybına neden oldu, muhtemel kripto tüccarlarını cesaretlendirdi ve kripto para biriminin küresel olarak benimsenmesinde büyük bir dezavantaja neden oldu. Bunlardan dolayı, DACX platformu kurulma kararı aldı.

Şu an istatistiklere bakarsanız, kripto para piyasası borsalar tarafından yönetiliyor. Ve bildiğiniz gibi, kripto para birimlerinin sahiplerinin neredeyse tüm fonları borsalarda depolanmaktadır. Borsaların olduğu yerde, sürekli olarak bu varlıkları çalmaya çalışan dolandırıcılar var. Çoğu zaman başarılı olurlar. Bu olaylar neden her yıl oluyor? Cevap basit; borsa yöneticileri güvenliğe çok az dikkat ediyor. Ancak, gelecek vaat eden bir proje olan DACX , dijital varlıkların borsada tamamen güvenli olmasını sağlamayı vaat ediyor.

DACX borsa platformu; gelişmiş özellikler, işlevler ve mimari çerçeveye sahip merkezi olmayan bir dijital varlık ve ticaret borsasıdır. DACX ekibi, mevcut borsaların karşılaştığı zorlukları inceledi ve daha kolay ve kullanışlı varlık borsası ve yönetimi için optimize edilmiş bir platform tasarladı. Platform sadece bir saniyede on milyona kadar işlem yapacak şekilde tasarlanmıştır. DACX platformu, dünyanın en iyi altyapı sağlayıcılarından biri olan Modulus Global ile bir ortaklık kurduğundan, bu işlevler sağlam bir mimari altyapıya sahiptir.

DACX Platformunun genel özellikleri:

Güvenli cüzdan:

Hote Cüzdanları; bunlar transferler için elverişlidir. DасX, güvenli bir sunucu ile kendi sunucusunda kullanılmaya devam etmektedir. Bu platform aynı zamanda, HSM’ nin en çok tercih edilenidir. Bunların yanı sıra, donanım cüzdanları ve soğuk işlemlerde de kullanılabilir. Bazı cüzdanlar genellikle DACX platformunun üst düzey yöneticilerinde de bulunabiliyor.

DACX Risk Yönetimi ve Piyasa Araştırma Mekanizması:

DасX, basitçe piyasaya sürülen bir pazardır. Bu mekanizma farklılaşacak ve piyasadaki kötüye kullanımı da engelleyecektir. Рrоtоkоl iki modelde tasarlanmıştır; Ticaret Sonrası / Risk Altında Yönetim ve Ticaret Sonrası Hayatta Kalma. Ticaret öncesi ve son derece iyi bir yönetim, piyasada bir anormallik fark edildiğinde, siparişlerin yerine getirilebilmesi için düzenlenebilir.

DACX Vakıf Sistemi:

Söyleyeceğim başka bir şey ICO’lar nedeniyle bazı üyelerin ne kadar para topladıkları konusunda aldatmacaya maruz kalmalarıdır. Bu, her şeyden önce ve tekrarlanmış olan ICO’lar arasındadır. Bunların çözümünde, DасX platformu, yeni ve yeni bir fon oluşturup, meyve vermeye yönelik fikirlerin alınabileceği bir yol önermektedir. ERC20, fon yaratma konusunda başarılı olabileceğinden önerilmektedir.

İki faktör doğrulama, Fiat dönüşüm mekanizmasına kripto, anti DDOS, sanal banka kartı ve diğer özellikler, DacX platformunu istisnai olarak benzersiz yapan özelliklerdir.

DacX platformu, uzun ömür ve sürdürülebilirlik için benzersiz bir ekonomik model tasarladı. Gelirіnin borsa işlem ücretlerinden gelmesi bekleniyor. Borsa, ölçeklenebilirlik ve beklenen yüksek hacim ve lіkidite nedeniyle, işlem ücretlerini mümkün olduğunca düşük tutmayı planlasa da, borsa ücreti DacX platformunun ana gelir yollarından biri olacaktır. 

Takım:

Yol Haritası:

Sonuç:

DACX platformu yukarıda özetlenen zorluklara çözüm geliştiren bir dijital ekosistem tasarladı. DACX, kripto borsa ve işletme sistemindeki hizmet kalitesini değiştirecek bir projedir. DACX’in, işlevsellik açısından önde gelen modern borsaları geride bırakacağından eminim. Bunu, birçok büyük ödülü olan bir başvuru programı ile kolaylaştırılacaktır. Proje tokenlerini ilk satın alan yatırımcılar büyük bir avantaj sağlayacak. DACX 23 Eylül’de başladı ve şimdi siz de bu gemiye katılabilirsiniz.

DACX hakkında detaylı bilgi için aşağıdaki linklere gözatabilirsiniz:

Website: https://dacx.io/

Whitepaper: https://dacx.io/wp-content/uploads/2019/09/DACX_WhitePaper.pdf

Telegram: https://t.me/OfficialDacx

Ann Thread: https://bitcointalk.org/index.php?topic=5154783.0

Facebook: https://www.facebook.com/dacx.io

Twitter: https://twitter.com/dacx_io

Medium: https://medium.com/@dacxinc

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/dacx-group

My Bitcointalk Profile Link (leprakon): https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1302336