Datablockchain; Blockchain Bazlı veritabanı platformu

Zaman geçtikçe, daha fazla keşif gerçekleşiyor ve insanlar için çok sayıda fırsat meydana geliyor. Aynı zamanda,tüm sektörlerde en değerli malzeme bilgi. Datablockchain platformu sadece büyük şirketler için değil, sıradan kullanıcılar için de veriye erişim sağlamayı planlıyor . Artık herkes gerekli bilgiyi alabilir ve buna kısa zamanda ulaşabilir.

Datablockchain hizmeti büyük bir veri platformudur, platformdaki tüm bilgilere erişilebilir ve ucuz olacaktır. Datablockchaine eklenecek veriler bir ön kontrolden geçecek, sistem kullanıcılara güvenilir depolama ve bilgi aktarımı sağlayacaktır.

Geliştirme ekibi, veritabanlarını dünyanın dört bir yanından diğer veritabanlarıyla entegre etmeyi planlamaktadır. Bu tür bir sistem sayesinde ilgili tüm katılımcılara sunulacak geniş bir bilgi zinciri sağlanmış olacaktır. Platform, her aşamada aracıları kaldırmanıza izin verecek ve bu sayede de maliyeti düşecektir.

Datablockchain avantajları:

Site, verilen tüm bilgilerin ön kontrolünü yapar, böylece her katılımcı yüksek kaliteli ve alakalı veriler alacaktır. Kullanıcılar farklı kaynaklarda materyal aramak zorunda kalmazlar, her şey bir platformda toplanır. Bilgi veren tüm kullanıcılar verdikleri bilgiler için hatrı sayılır bir kazanç elde edebilir. Geliştirme ekibi, kullanıcılara hızlı ödeme ve veri erişimi sağlayan basit ve rahat bir platform oluşturmak için çok çalıştı. Her katılımcı, sağlanan bilgileri bağımsız olarak izleyebilir ve doğrulayabilir, bu da katılımcılar arasında yüksek düzeyde bir güven sağlar.

Böylece, Datablockchain her katılımcı için yararlı olacaktır. Veri sağlayıcılar bilgilerini istedikleri zaman gelir haline dönüştürebilirler, alıcılar gereksiz bilgiler için ödeme yapmak zorunda kalmazlar. Aracılara işbirliği yaptıkları için ödül verilecektir.

Datablockchain’in halihazırda platform için veri sağlayan 100’den fazla şirkete erişimi var, ayrıca bir dizi başka şirketle de görüşmeler sürmektedir.

 

Token Bilgileri ve ICO:

Token Adı: DBCCoin

Çıkarılan token sayısı: 870.000.000 DBCCoin

Satış için mevcut token sayısı: 591,600.000 DBCCoin

Pre-ICO tarihi: 27 Mayıs- 21 Haziran

Pre-ICO Fiyatı: 1 DBCCoin = 0.08 USD

ICO tarihi: 27 Haziran- 21 Temmuz

ICO Fiyatı: 1 DBCCoin = 0.12 USD

Platform: Ethereum

Kabul edilen para birimi: ETH

Minimum yatırım miktarı: Pre_ICO’da 1 ETH ve ICO’da 0.1 ETH

Softcap: 10.000.000 USD

Hardcap: 50.000.000 USD

Tüm satılmayan tokenlar yakılacaktır.

 

Takım:

Datablockchain’in profesyonel bir geliştirme ekibi mevcut, ve dünya genelinde benzersiz bir proje oluşturmayı hedefliyorlar. Datablockchain’in sürekli gelişimi yeni kullanıcıları çekecek ve sunulan hizmetlerin kalitesini artıracaktır.

 

Yol Haritası:

 

 

Sonuç olarak:

Datablockchain büyük bir veri platformu ve ekip platformun yeteneklerini ilerletmeyi planlıyor. Sitedeki tüm mevcut fonksiyonlar ve materyaller çok sayıda katılımcıyı çekecektir. Kullanıcılar sadece mevcut bilgilere erişmekle kalmayıp, aynı zamanda ödül de kazanacaklar.

Kripto para birimi piyasası, farklı yönlerin geliştirilmesi için birçok yeni fırsat açtı ve yüksek düzeyde güvenlik, katılımcılara tüm verilerin güvenli bir şekilde depolanmasını sağlar. Datablockchain birçok görevi çözmenize izin verir ve özel kullanıcılar ve şirketler için fırsatlar sunar. Bu umut vaat eden projeyi kaçırmamak için ICO’ya katılmanızıtavsiye ediyorum.

Detaylı bilgilere aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz:

Website : http://dbc.io/

Whitepaper : http://dbc.io/pdf/whitepaper.pdf

Bitcointalk ANN : https://bitcointalk.org/index.phpaction=profile;u=1989448

Telegram : https://t.me/dbcio

Facebook :https://www.facebook.com/datablockchainio210421122875853/

Twitter : https://twitter.com/DBC_IO

My bitcointalk profile (tarangogu): https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1184703