DeNeT: Blockchain bazlı ​​ Desantralize Hosting Platformu

İnternetin 90’lı yıllardaki mütevazi başlangıcından günümüze kadar ilerlemesiyle, çevrimiçi teknoloji gelecekte daha da yaygınlaşacaktır. Yeni web siteleri her gün binlerce insanın karşısına çıkıyor ve herkesin faydalanabileceği bir alan barındırması gerekiyor.

DeNet , web barındırma hizmetleri için tek duraklı, blockchain tabanlı merkezi olmayan bir pazar yeri sağlayan yepyeni bir platformdur. Denet bir peer-to-peer pazar olarak çalışıyor. Platformun amacı, dünya çapında güvenli web barındırma hizmetleri sunmak ve kullanıcılarına paylaşım ekonomisi sistemlerini en üst düzeye çıkararak gelir elde etmektir. Şirket, çevrimiçi kullanıcılara web-barındırma hizmetlerinin desantralize olması yoluyla kişisel verilerin gizliliğini ve güvenliğini garanti altına almayı amaçlamaktadır.

DeNet açık ve basit bir mekanizma ile çalışır ve bu sayede hostingi en kolay şekilde yapar. DeNet hostingin işlevsel bir web tarayıcısına sahip olmasının tek gerekliliği olarak, kullanıcının bilgi veya beceri düzeyi hakkında endişelenmesine gerek yok.

Şirket, kullanıcıları bir abonelik veya aracılık ücretine gibi herhangi bir ek maliyete maruz bırakmadan koruyan şeffaf bir ödeme sistemi geliştirmiştir. Sunulan hizmetler için alınan ücretler, piyasadaki web barındırma için gerekenlerden daha ucuz olacak.

DeNet Çalışım sistemi:

DeNet, sistemindeki tüm verileri, tam kontrol sahibi olan şifreli bir durumda depolar. Dosyaları ile nerede ve ne yapacağını dikte edecek bir yönetici yoktur. Sistem, küresel olarak farklı yerlerde yedek kopyaların oluşturulmasına izin verdiği için veriler güvence altındadır. DeNet herhangi bir hükümet kontrolünde değildir ve herhangi bir internet kullanıcısının istediği zaman erişebileceği ücretsiz bir platformdur.

Tek duraklı desantralize bir web barındırma hizmeti olarak, DeNet’in binlerce bağlı cihaza sahip olması, kar için kişisel işlem gücünün kiralanması yoluyla gelir elde etme fırsatı yaratır. Bu, kendi başına, yeni bir teknolojik ilerleme dünyasını ve tek bir ana sunucuya dayanan modern internet altyapısının yeniden tanımlanmasını başlatıyor .

Şirket halihazırda bu fikrin uygulanabilirliğini göstermek için Minimum Uygulanabilir Ürün (MVP) alfa versiyonunu test ediyor. Herhangi bir tarayıcıdan kurulum gerektirmez. Çevrimiçi kullanıcılar alfa sürümüne statik etki alanı web sayfası yükleyebilir ve aşamalı olarak desantralize bir ağa taşınabilir.

DeNet , araştırmaya büyük yatırımlar yaptı. Ayrıca, merkezi bir yönetimin olmaması, teknolojinin sistem üzerinde mutlak kontrol isteyen tek bir kişiye veya şirkete devredilemeyeceğini belirtiyor.

 

 

Token Bilgileri ve ICO:

Token ismi ve sembolü: DeNet token (DNET)

Toplam oluşturulan token miktarı: 1milyar token

Presale ​​tarihi: 01 Haziran 2018–15 Temmuz 2018

Token Satış tarihi: Q2-Q3 2018 (01 Ağustos 2018–30 Ağustos 2018)

Token fiyatı: 0,035$

Softcap: 3 milyon dolar

Hardcap: 24.5 milyon dolar

DeNet Token

Şirket, platformunun sınırları içinde kendi para birimi olan DeNet tokenini (DNET)) tüm operasyonlar ve yerleşimlerdeki tüm kullanıcılara ve ödül araçlarına sunan evrensel bir para birimi olarak tasarlayacaktır.

Oluşturulduktan sonra, tokenlar aşağıdaki gibi tahsis edilecektir:

Jeton satışı: % 70

İlk katkıda bulunanlar: 21%

Danışmanlar: % 2

Takım: % 6

Bounty: % 1

 

Takım:

 

 

Sonuç olarak; DeNet’in değer önerisi yeterince çekici. Web barındırma hizmetleri, çevrimiçi havuzun büyüklüğü arttıkça her zaman gerekli olacaktır. DeNet’in projeyi başarılı hale getirmek için yeterince büyük bir topluma ulaşacağını düşünüyorum. Sizi DeNet platformuna katılmaya ve DeNet platformunda veri depolamaya davet ediyorum. Her kullanıcı, DeNet platformundan her zaman kendi verilerini kullanabilir. Öte yandan, bu platformda tesis barındıran web siteleri ve uygulamalar var. Token satış dönemi başlıyor bu dönemde bir token satın alabilir ve çevrimiçi veri depolama ekosisteminin bir parçasını olabilirsiniz. DeNet Ağı’na katılıp DeNet tokeninden maksimum kâr elde edebilirsiniz.

Detaylı bilgilere aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz:

Website: https://denet.pro

Whitepaper: http://alpha.denet.pro/fm/source/whitepaper/WP_EN.pdf

Telegram: https://t.me/denet_chat

Twitter: https://twitter.com/DeNetPro

Facebook: https://www.facebook.com/denet.pro.hosting/

Medium: https://medium.com/@denetpro

LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/denet-pro-9726a6154/

Reddit: https://www.reddit.com/user/DeNetPro/

Bounty: https://bountyhive.io/browse/DeNet

Bountyhive refferal link: https://bountyhive.io/r/tarangogu

My bitcointalk profile (tarangogu): https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1184703