Digitalbits; Blok zincir teknolojisinin ticari pazara uygulanması

Günümüzde şirketlerin müşterilerini ve alıcılarını belirli bir ticaret ağına veya organizasyonuna geliştirmeyi ve çekmeyi amaçlayan çok sayıda farklı çözüm ve talimatlar vardır. Halen alıcı-satıcı ilişkileri pazarı her zamankinden daha savunmasızdır ve herhangi bir zamanda veya herhangi bir nedenle bozulabilir. Bunun nedeni, çoğu durumda, müşterinin belirli bir mağazanın, organizasyonun, kafenin, barın, restoranın vb. tüm avantajlarına rağmen gidebileceği çok sayıda benzer firmalardan kaynaklanmaktadır.

Bu nedenle, müşterilerini korumak için, üreticiler bize benzersiz sadakat programları sunan çeşitli manipülasyonlara giderler. Bu yöntem ile pek çok insan kendilerine en iyi sadakat koşullarını sunan, en sevdikleri mağazaların seçimine daha bilinçli bir şekilde yaklaşmaya başladılar.

Bununla birlikte, bu modelin popülaritesine ve etkinliğine rağmen, birçok kişi, kullanımlarından maksimum faydayı sağlayamadıkları sadakat sistemleri hakkında olumsuz şeyler düşünmeye başladı. 

Örneğin, size çok hoş ve cömert bir sadakat sistemi sunan popüler bir süpermarkette yiyecek satın almayı seviyorsunuz. Her gün oradan ihtiyacınız olan her şeyi alırsınız ve ayın sonunda tekrar kullanabileceğiniz uygun miktarda puanlar biriktirirsiniz ve o puanlarla programa dahil istediğiniz mağazada herhangi bir ürün satın alırsınız. Çok sıklıkla, alıcın topladığı puanları kullanmayı unutur ve sonuç olarak, biriken puanlar yakılır ve tüketici bu sadakat programında yer almasından hiçbir fayda görmez.

Yaklaşık 50 milyar ABD Doları olan küresel sadakat programının toplam cirosu üzerinden klasik sadakat sistemine katılan yaklaşık 16 milyar ABD Doları kullanılmamaktadır. Yani bazı dükkanların ve işletmelerin iyi düşünülmemiş sadakat sistemi nedeniyle insanlar paralarını kaybetmektedir. Yeni bir desantralize proje olan DigitalBits bu sorunu çözmeyi planlıyor.

DigitalBits’in Sunduğu Çözüm ve Faydalar:

DigitalBits modern blok zinciri teknolojisini güçlü bir araç olarak kullanıyor ve projenin yeni bir yeterlilik seviyesine ulaşmasının yanı sıra anlattığımız tüm problemleri çözebilecek güçtedir. DigitalBits , dünyadaki sadakat sistemlerini sunmaya istekli olan tüm büyük, orta ve küçük kuruluşları bir araya getirecek ve kullanıcı sadece bu ekosistem içerisinde bir takım avantajlar elde edecektir.

DigitalBits’in avantajlardan yararlanmak için ihtiyacınız olan tek şey sisteme kaydolmak. Kayıttan sonra tek bir yerde ve eşit şartlarda sunulacak inanılmaz sayıda sadakat programı göreceksiniz. Dahası bazı sadakat puanı ve platformun iç tokeni üzerinden temel alışverişinde bulunma şansına sahip olacaksınız.

Böylece, tek bir şirketin belirli noktalarına ve promosyonlarına odaklanmak yerine aynı anda farklı kaynaklardan eşzamanlı olarak alabilecek ve hepsini cüzdanınızda toplayıp başka herhangi bir mal ve hizmet için uygun bir fırsatla değiş tokuş etmek için eşsiz bir fırsata sahip olacaksınız. 

Token Bilgileri:

Token Sembolü: XDB

Token tipi: Ethereum ERC20

Toplam arz edilen token miktarı: 100 milyar adet

Token ve fonların dağılımı:

Takım:

Sonuç:

Sonuç olarak, dünyada sürekli olarak mevcut sorunları çözmek için yeni çözümler aranmaktadır ve DigitalBits de bunlardan biridir. Dijital para alanındaki mevcut durum da dahil olmak üzere, dünyada bu alanın gelişmesine katkıda bulunan araçlarda çok eksik olduğunu söyleyebiliriz. Bu nedenle, DigitalBits gibi projeler, sosyal kitlede popülerlik kazanmakta ve arzu edilmektedir. DigitalBits bu büyük kripto para pazarında yerini almak için tüm güçlü özelliklere sahiptir ve başarılı olacağından hiç şüphem yok!

Detaylı bilgilere aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz:

Website: https://www.digitalbits.io

Westart: https://www.westart.co/project/digitalbits-airdrop

Twitter: https://twitter.com/DigitalBitsOrg

Telegram: https://t.me/digitalbits

Bitcointalk ANN Thread: https://bitcointalk.org/index.php?topic=5112064.0

Bitcointalk Bounty Thread: https://bitcointalk.org/index.php?topic=5112064.0

My Bitcointalk Profile (leprakon): https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1302336