DIGITIZE COIN; Bozuk paranıza değer katın

Madeni bozuk para taşımaktan nefret mi ediyorsun? Kim etmez ki?Açıkçası bu sorunla yüzleştiğimizde hiç kimse bozuk para taşımayı sevmez. Cüzdandaki şişkinlik ya da cebimizdeki ağırlık hep sorun teşkil eder. Bozuk paraların kapladığı yer, onu dışarı çıkarıp harcamak ise başka bir güçlük.
Kolayca kaybolabilir veya düşebilir. Tüm bunlar modern gündelik yaşam için önemli bir rahatsızlık!

Digitize Coin, tüketicilerin bozuk para işleminin gerçekleştiği noktada, bozuk parayı sanal para birimlerine dönüştürmelerini sağlayan bir blockchain tabanlı ekosistem ve kripto para birimidir. Digitize Coin, tüketicilerin bozuk parayı dijital para birimine dönüştürmelerine ve herhangi bir işlemde harcamasına yardımcı olur. Bozuk paralar, ödemeler, sadakat programları ve Ether için değiştirilmek üzere kullanılmasına izin verilerek Digitize tokenlere dönüştürülür. Digitize coini dijital bir kumbara olarak düşünün!

Avustralya merkezli fintech olan Digitize Coin; kullanıcılarına satın alma işlemlerinde bozuk para toplama, bunları işlemin yapıldığı noktada dijital para birimine dönüştürme ve ilerde harcayabilme olanağı sunuyor.

Digitize Coin, dünyanın nakit tabanlı bir toplumdan dijital bir topluma geçişine yardımcı olmayı hedefliyor. Günümüzde çoğu kripto para birimi tüketici için anlaşılması zor ve bu teknolojinin kabulü için bir engel teşkil ediyor. Digitize Coin bu sorunu, tüketicilerin bozuk parayı kriptoya dönüştürmelerine yardımcı olarak, taşımanın hayal kırıklığını ortadan kaldıran ve tamamen değişime neden olan bir hizmet geliştirerek çözmeyi planlıyor. Digitize geçtiğimiz günlerde Avustralya genelinde 130’dan fazla kişi üzerinde bir anket gerçekleştirdi ve ankete katılanların % 80’inin Digitize gibi bir bozuk para dönüşüm hizmetiyle ilgilendiklerini gördü.
Avustralyalı yetişkinler bu bozuk para problemi nedeniyle yılda ortalama 60 dolar kaybediyor ve bu da yılda ortalama 466 milyon dolar etmektedir.
Amerikalılar ise her yıl 62 milyon dolar bozuk para atıyor. Digitize bu sorunları çözmek için can atıyor.

Digitize platformu, tüccarın POS sisteminden bağımsız olarak kullanması için herhangi bir taşınabilir mobil cihazda kurulabilir. Bu, satıcıların ödeme ayarlarında değişiklik yapmadan Digitize’yi benimsemelerini sağlayacaktır. Digitize cihaz, kullanıcıların satıcının kripto para birimli cüzdanlarına para yatırma ve ödeme yapabilmelerini sağlar. Satıcılar ayrıca, sadakat programları ve promosyonlarının bir parçası olarak tüketicilere Digitize tokenları tahsis edip sunabilecekler.

 

 

Digitize platformu hala geliştirilme aşamasındadır, ancak çekirdek ekip yakın gelecekte Alpha sürümü için bir çıkış tarihi elde etmeyi ummaktadır. Ekip şu andaki bitmiş ürünün güçlü ve verimli olmasını sağlamak için çok çalışmaktadır.

Digitize Coin, kullanım kolaylığı ve birçok avantajı sayesinde dijital endüstrinin kitlelere tanıtımında da mükemmel bir aracı olacaktır. Digitize Coin’in nasıl basit ve anlaşılır olduğuna dair bir örnek verelim: 45 $ ‘lık bir mağazada alışveriş yapıyorsunuz ve 50 $’ lık bir banknotla ödemeyi yapıyorsunuz. Mobil ödeme yerinde bu uygulamayı kullanarak akıllı telefonunuzu tarayın, böylece bu işlem blockchain’e kaydedilir ve kalan 5 $ tutarında elde edin tokenlar toplanır. Gelecekte, bu tokenları başka bir kripto para birimine değiştirebilir veya mal veya hizmet satın alabilirsiniz.

 

 

Token Bilgileri ve ICO:

Digitize, ethereum bazlı ERC20 tipinde DTZ token oluşturup ön satış ve ICO ile satışa sunmayı planlıyor.

Token dağılımı ise; %60 toplu satışa, %20 takıma, %10 Danışmanlar, airdrop ve bounty olarak planlanmıştır. %10 oranında token ise rezerve edilmiştir.

Ön Satış:

Sembol:DTZ

Tipi:ERC 20

Token fiyatı: 0.0002 ETH

Bonus:% 25

Toplam Token: 20.000.000

Softcap:600 ETH

Hardcap: 4000 ETH

Başlangıç tarihi: 06–04–2018

Bitiş Tarihi: 06–05–2018

Kabul edilen para birimi: Sadece ETH

Minimum Satın Alma: 0,1 ETH

ICO

Token fiyatı: 0.0002 Eth

Toplam token: 100.000.000

Başlangıç tarihi: 31–05–2018

Bitiş Tarihi: 30–06–2018

 

 

 

Takım:

 

 

Detaylı bilgilere aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz:

Website: https://digitizecoin.com/

Whitepaper: https://digitizecoin.com/whitepaper

ANN Thread: https://bitcointalk.org/index.php?topic=2907076

Twitter: https://twitter.com/DigitizeCoin

Telegram: https://t.me/digitizecoin

Facebook: https://www.facebook.com/digitizecoinico

Bounty: https://bountyhive.io/browse/Digitize%20Coin

Bountyhive refferal link: https://bountyhive.io/r/tarangogu

My bitcointalk profile (tarangogu): https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1184703