DIW; Sanal Hayatınızın Güvencesi

 

Yirmibirinci yüzyılın mevcut gelişmiş dijital dünyasında davetsiz misafirlerin güvenliğini sağlamak, düşündüğümüz kadar basit değildir.Her gün internette iletilen özel, bireysel ve iş verilerimizin büyük bir miktarı için sıkı güvenlik ve koruma herkes için bir zorunluluk haline gelmiştir.

Bilgi ve dijital varlıklar, bugün yaptığımız her işte eşit olarak yaygınlaşmakta ve hayatımızın büyük bir kısmı internette geçirilmekte olduğumuzdan, son bellekte herhangi bir zamanda daha fazla bilgi kopyalanması ve hack tehlikesi ile karşı kaşıyayız.

Yalnızca 12 ayda, tüm kripto varlıklarının toplam piyasa değeri büyük ölçüde artmıştır. Bununla birlikte, kripto para birimi yalnızca “gerçek hayatta” değil, kripto topluluğunda ve çevrimiçi alışverişlerde kullanılmaktadır.

İnternet üzerinde çalışmak için güvenilir ve profesyonel insanları arayıp bulmak zor bir iştir. Her yıl artan sayıda insan ve işletme sahtekarlık yapıyor, düşük kaliteli ürünler ve hizmetler sunuyor. Daha da kötüsü,vaat ettiklerine göre hiç bir şey sunmuyor. Yakın tarihli bir rapor, küresel ankete katılan şirketlerin % 75’inin dolandırıcılık mağdurları olduğunu ve bunların % 69’unun maddi kayıplara maruz kaldığını gösterdi. Bireylere yapılan saldırıların sayısı daha yüksektir, çünkü onlar çok daha savunmasızdırlar. İşte DIW tam da burada devreye giriyor.

DIW, kayıtlı hesap sahiplerinin şifrelenmiş veriyi blokchain ağının kapasitesine ulaşıncaya kadar güvenli bir şekilde depolamasına ve almasına izin veren merkezi olmayan bir kişisel tanımlama servisidir. DIW, sonunda insan faaliyetinin tüm yönlerini kapsayacak bir proje olan “Sanal Yaşam” tır.

Blockchain inovasyonunun hala en erken aşamalarında olmasına rağmen, bazı olağanüstü projelerin oluşturulmasına yönelik birkaç girişim bulunmaktadır. DIW grubu, token sahiplerine, elektronik bilgilerini ve kişisel verilerini saklayabilecekleri ve ayrıca bilgilerini güvenli bir şekilde paylaşabilecekleri, düğümlü, güvenli ve özel bir merkezi olmayan ekosistem sunmak üzere yola koyuluyor.

DIW sahipleri ağa anonim olarak erişebilecek, pasaportlar, sözleşmeler, elektronik tıbbi kayıtlar ve giriş verileri gibi gizli belgeler de dahil olmak üzere tüm “Sanal Yaşam” ını güvenli bir şekilde saklayabilecekleri güvenli bir mağazaya erişebilecekler.

DIW müşterilerinin kullanabileceği çeşitli yollar vardır. Alışveriş yapanlar, son ödeme çözümleriyle tüm borsaları makul bir oranda kullanabilirler. Alıcılar ayrıca gizli verilerinin büyük kısmını güvenli bir DIW kasasında saklayabilirler.

Birinin depolayabileceği veri miktarı, kimlik arşivleri, vasiyetnameleri, parasal kayıtları ve diğer birçok dijital varlıkları da içerecek şekilde çok fazladır. Bu gruplar; fiat veya kripto para birimleriyle hızlı transferlerini sağlamak için sorunsuz bir şekilde birbirlerine bağlanabilir.

DIW’in blockchaini Etherium’a bağlıdır ve ölçeklenebilirlik sorunları nedeniyle DIW Raiden Network’ü yakın, kesintisiz ve neredeyse hiç işlem yapmayan bir işlem için kullanır.

DIW Token ve ICO:

DIW ekosistem 1,000,000,000 tokendan oluşur. ICO tarafından tahsis edilen tokenlar, başta kriptopara platformları içindeki doğal dalgalanmalara bağlıdır ve varlıkları popülerlikle yakından ilişkilidir. Doğrudan DIW veya alışveriş e-ticaret sahipleri arasından alışveriş satın alma yoluyla, depolama kaynakları ve bunların bilgi işlem cihazlarının işlemde kullanmak suretiyle DIW ağına yerleştirmek için sahiplerine ödenecektir.

Pre ICO 6–20 Mart, ICO 27 Mart-10 Nisan 2018 tarihlerinde gerçekleştirilmektedir. Her bir satılmayan token, satışların bitiminden sonra yakılacaktır. Bu ICO’da satın alımın miktarına bağlı olarak, alternatif bir ödül olacaktır. DIW’nin ICO’su, Hardcap tutarı 58 milyon USD’nin ulaşmasından sonra tamamlanacaktır.

DIW tokenın platformunda kullanılması önerilmektedir 1 milyar DIW tokenın yerleşik bir tedariği var. Toplam arzın % 70’i crowdsale sırasında erişilebilir olacak, % 15’i token yazarları için, % 5’i danışmalar ve kurucular için saklanmakta,% 2’si bounty için saklanmakta ve kalan % 8’i gelecekteki geliştirme için saklanmaktadır. Aşağıdaki şemada ICO’da uygulanan bonus oranları gösterilmiştir.

Devrimin arkasındaki takım:

DIW’nin arkasındaki takım, uzman ve tecrübeli olduğunu kanıtlamaktadır. Ekip; güvenlik, kriptografi, blockchain, mühendislik ve iş stratejisi de dahil olmak üzere çeşitli alanlarda uzman yaklaşık 17 kişi tarafından oluşturuldu.


Sonuç olarak, mevcut dünyamızdaki en pahalı ve en önemli varlıklar dijital bilgidir. Bu düşünceyle DIW, geleceğin Google’ı olmaya hazırlanıyor.

Detaylı Bilgi için aşağıdaki linklere gözatabilirsiniz:

Web sitesi: https://diwtoken.com/

Whitepaper: https://docsend.com/view/qr8a4u7

Bitcointalk Ann: https://bitcointalk.org/index.php?topic=2780686

Telegram: https://t.me/diwtoken

Twitter: https://twitter.com/diwtoken

Facebook: https://facebook.com/diwtoken

Benim Bitcointalk Profilim (tarangogu): https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1184703