DocTailor; Blockchain’de Kendiliğinden Özelleştirilebilir Akıllı Sözleşmeler ve Anlaşmalar

Kriptopara piyasasının önümüzdeki 15 yıl içinde değerinin 730 milyar dolardan 10 trilyon dolara yükselmesi ve desantralize ekonominin ayrılmaz bir parçası olması bekleniyor. Kripto piyasasının işlem hacmi son yıllarda istikrarlı bir şekilde artmaktadır.

Bu ekonomi, kendinden otomatikleştirilmiş, özel olarak hazırlanmış yasal ve akıllı sözleşmelere dayanmaktadır. DocTailor’un görevi, kripto ticaretinin hızlandırılmasına çok yönlü olarak yardımcı olurken, kripto dışı işlerin de tamamen blok zincir teknolojisini kullanmasını sağlayarak bu yeni ekonominin temellerini atmaktır.

DocTailor, blok zincir teknolojisinin yaygın şekilde benimsenmesini engelleyen konularda uygulanabilir uzun vadeli bir çözüm umudu olarak ortaya çıktı. Varolan akıllı sözleşme uygulamalarının vurgulanan bir kusuruna odaklanarak DocTailor, blok zincirine, şifreleme durumuna ve akıllı sözleşmelere kolay erişim sağlar. Platform, üçüncü taraf API entegrasyonunu destekleyecek ve özelleştirilmiş akıllı sözleşmelerin üçüncü parti sistemlere dahil edilmesine izin verecektir. İşletmelere kriptopara ekonomisinden yararlanırken akıllı sözleşmeler yaratması, dağıtması kolay ve anlaşılır olmasını sağlar.

Ayrıca, DocTailor’un sonraki adımları daha büyük ve şaşırtıcı olacaktır. Hem hukuk endüstrisi hem de diğer birçok sektör için sonraki adımlar, kriptopara piyasasının ötesine geçerek, altta yatan blok zincir teknolojisinin kullanımlarını ve faydalarını belirlemektir. Özellikle hukuk endüstrisi açısından, DocTailor platformunu kullanarak kendi kendine uyarlanmış akıllı sözleşmelerin oluşturulması; basitçe, yaygın blok zincir teknolojisinin benimsenmesine yönelik birçok adımın ilkidir. Örneğin DocTailor, fikri mülkiyet hakları yönetimi, tapu ve tapu yönetimi ve kamuya açık kayıtlar için daha basit, daha net bir çözüm sağlar.

DocTailor’un mevcut akıllı sözleşmelerde devrim niteliği taşıyan misyonunda başarılı olması için daha fazla uygulanması gerekir. Mesele öyle görünüyor ki, önceki hizmetler bugüne kadar bu hedeflere ulaşamamıştır. Örneğin benzer mevcut hizmetler, ölçeklenebilirlik açısından ve esneklik bakımından kendini kanıtlamayı başaramamıştır. DocTailor, bu başarıları gösteren ilk platform olmayı hedeflemektedir.

Hukuk endüstrisindeki blok zincirin başarısı, herhangi bir alanda değer yaratma fırsatı bulunan, alternatif endüstrilere doğru genişleme potansiyeline sahiptir. Deftere dayalı kayıtlara veya veri doğrulamasına ihtiyaç duyar. Eğitimde blok zincir. akademik kimlik bilgilerini doğrulamak için kullanılabilir. Motorlu araçlarda akıllı sözleşmeler oluşturulabilir; sağlık sektöründe sağlık izleme cihazlarının yükselişini kolaylaştırmak için kullanılabilir.

Token Bilgileri ve ICO:

Sembol: DOCT

Ön Satış: 01.03.2018–30.03.2018

ICO satışı :31.03.2018–30.04.2018

Platform: Ethereum

Tip: ERC20

ICO’daki fiyat: 1 ETH= 2700 DOCT

Kabul edilen para birimi: BTC ve ETH

Satılık tokenlar: 300.000.000

ICO’da dağıtılanlar: % 60

Softcap: 1.000.000 USD

Hardcap: 40.000.000 USD

Token Dağılımı:

Toplam 500 milyon adet DOCT basılacaktır. Bunların;

300 milyonu token satışına, 50 milyonu da ICO satışındaki bonuslar için ayrılmıştır. 100 milyon adet token DocTailor tarafından muhafaza edilecek. Ve 50 milyon adet token da Pre-saledeki erken yatıtımcılar için ayrılmıştır.

Aşağıdaki tabloda Ön satış ve ICO satışında kazanılacak bonus miktarı gösterilmiştir:

Takım ve Danışmanlar:


Sonuç olarak; DocTailor özelliklerine ve avantajlarına dayanarak, mevcut akıllı sözleşmeyi değiştirmek için gerekli özellikleri taşır. Platformun kullanıcı deneyimi ve erişilebilirliği üzerine odaklanması DocTailor’u mevcut sözleşme sistemlerini düzeltmek için en büyük aday haline getiriyor.

Bununla birlikte DocTailor’un başarısı, sadece bireylerden değil, aynı zamanda kuruluşlardan ve hukuk uzmanlarından da büyük ölçüde kabul görmesiyle sonuçlanmaktadır.Özel tasarlanmış bir platform olduğu için, DocTailor verilerini oluşturmak için kullanıcıya güvenir. DocTailor hardcap yapması  ve birkaç yıl sonra çok fazla  değer kazanması muhtemelbir proje.O yüzden 2018’de büyük bir kâr elde edebilmek için bu tokenlardan en kısa sürede satın almalısınız

Detaylı bilgi için aşağıdaki linklere gözatabilirsiniz;

Website: http://www.doctailor.com

Whitepaper: http://www.doctailor.com/whitepaper-en.pdf

Telegram: https://t.me/joinchat/GZaHXQ-Bbr7xnrNmjX4zIA

Twitter: https://twitter.com/documenttailor

Facebook: https://www.facebook.com/doctailor

Bounty: https://bountyhive.io/join/DocTailor

Bountyhive ref link: https://bountyhive.io/r/tarangogu

Bitcointalk Profilim (tarangogu): https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1184703