ECOVERSE; Kendi kendini idame ettiren ilk kripto para platformu

Blockchain teknolojisinin ortaya çıkışından bu yana çok zaman geçti ve Bitcoin ve Ethereum gibi bazı kripto paralar büyük finansal yatırımlar aldı. Tüm dünyaya sadece hızlı işlemlerden ziyade kripto para biriminde daha fazla para kazanılabileceğini gösterdi. Blockchain teknolojisi, ekonomide ve çeşitli sektörlerde giderek daha fazla kullanılmaktadır. Son zamanlarda, ölçeklendirme ve güvenlik gibi sorunların çözümü için teknolojik gelişmeler barındıran yeni coinler ortaya çıkmıştır. Aslında, günlük kullanım kolaylığı, evrensel uygulama, servet dağılımı ve güvenlik açıkları açısından blok zincir teknolojisini geliştirmek için hala çok geniş bir alan bulunmaktadır. Bu aşamada, kripto para biriminin tamamen ve yaygın kullanımı, evrensel olarak mümkün değildir çünkü fiyat oynaklığı ve ölçeklenebilirlik sorunları henüz çözülememiştir. Ekosistemlerde, tamamen güvenilir olmayan kullanıcılar tarafından ve bazen de geliştiriciler tarafından kullanılması zor olan sorunlar da vardır. EcoVerse ekibi, bugün mevcut olan kripto para birimi platformlarının yerini alacak ve kripto para birliği topluluğunun karşılaştığı en keskin sorunları çözecek olan EcoVerse platformunu geliştirdi. http://ecoverseglobal.io/

Bugün, kripto para dünyası, desantralize dijital finansın büyümesini teşvik edecek ve dünya çapında benimsenmesini artıracak istikrarlı bir ekosisteme ihtiyaç duyuyor. EcoVerse, kripto piyasasını genişletmeyi ve kripto para birimleri için istikrarlı bir alan yaratmayı amaçlıyor, böylece insanlar kripto paralar günlük amaçlar için kullanabilecekler. EcoVerse ekibinin misyonu, gelişmiş bir blockchain ağına dayanan ilk kendi kendini sürdürülebilir veya kendi kendine zarar vermeyen ekosistemi inşa etmektir.

EcoVerse, blok oluşumu için AI-DPOC (Yapay Zeka destekli Delegated Contribute of Discution) sistemi için yeni bir konsensüs protokolü kullanır. AI-DPOC, konsensüs sürecinden elde edilen ödülleri dağıtabilen ve süreçteki tüm katılımcıları teşvik edecek bir ekosistemi kolaylaştıracaktır.

Ekosistem:

EcoVerse, günlük kullanılabilirlik ve evrensel uygulanabilirlik için geliştirilmiş bir blockchain ağına dayanan ilk kendi kendini sürdürebilen ekosistemdir. İki saniyeden daha az bir işlem süresi (TFT) ile saniyede milyonlarca işlem gerçekleştirebilir (TPS).

EcoVerse kendi kendini sürdürebilir, çünkü uyumludur. EcoVerse ekibi, ekosistemi çeşitli servislerle donatılan dApp’leri çekmek için tasarladı. Spiral Dinamiğe ve İntegral Teorisine borçlu bir sosyopsikolojik yaklaşımı benimseyerek, EcoVerse bireylerin insan doğasının arzularını takip etmelerine izin verir. Sonuçta, EcoVerse ekibi insan toplumunun refahına ve gelecekteki ekosistemlerin yaratıcılığına katkıda bulunacak yeni bir kendi kendine sürdürülebilir ekonomik ekosistem kurmaya çalışıyor. http://ecoverseglobal.io/

Token Bilgileri ve ICO:

EcoVerse platformu iki coin sistemi kullanacaktır (ECR ve ECX). EcoVerse-X (ECX), volatilite ile mücadele etmek için platformdaki ürün ve servis ücretleri için faydalı olan bir özel token. EcoVerse-R (ECR), platform ücretleri için kullanılan bir yardımcı tokendir ve ICO sırasında sunulacaktır. Her iki para, platform kullanıcısı için çeşitli seçenekler sunar.

Token sembolü: ECR

Türü: ERC-20

Platform: Ethereum

ICO tarihi: 15 Kasım 2018 — 14 Aralık 2018

Token fiyatı: 1 ECR = 0.50 USD

Toplam token sayısı: 2.500.000.000 ECR

Kabul edilen para birimi: ETH

Ülke: Güney Kore

Takım:

Yol Haritası:

Sonuç olarak:

EcoVerse, tarihte ilk defa AI-DPOC (yapay zeka desteği sağlanan kanıtlar) kullanan öz-düzenleme platformudur. EcoVerse, günlük kullanılabilirlik ve çok yönlülük sağlar, işlem süresini, güvenliğini ve bağlantıyı geliştirir. Platform, TFT ile gerçek dünyadaki yüz binlerce TPS’nin hedefini 2 saniyeden daha az bir sürede gerçekleştirmeyi hedefliyor. Bu sayede günlük aktivitelerde kripto-para birimini benimsemenin en yüksek sınırını oluşturuyor.

Detaylı bilgi için aşağıdaki linklere gözatabilirsiniz:

Website: http://ecoverseglobal.io/

Whitepaper: http://ecoverseglobal.io/whitepaper

Bitcointalk ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=5061863

Facebook: https://facebook.com/ecoverseglobal

Twitter: https://twitter.com/ecoverseglobal

Telegram: https://t.me/ecoverseglobal

My Bitcointalk Profile (tarangogu): https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1184703