ENGINEER.AI; Herkesin Yazılım Yapmasını Sağlayan Blockchain ve Yapay Zeka Ekosistemleri

Yazılım endüstrisi, bireysel ve endüstriyel ihtiyaçların karşılanması amacıyla yazılımların geliştirilmesi, bakımı ve yayınlanmasını içeren bir endüstridir. Yazılım endüstrisi, 1960’ların başında, bilgisayarların seri olarak üretilen miktarlarda ilk satılmasından hemen sonra hızla bütümektedir. Üniversiteler, devlet ve özel iş müşterileri gibi kurumlar, yazılıma yönelik bir talep yarattı. Bu programların çoğu, tam zamanlı çalışan programcılar tarafından şirket içinde yazılmıştır. Bazıları ücretsiz olarak belirli bir makinenin kullanıcıları arasında dağıtıldı. Diğerleri ticari olarak yapıldı ve Computer Sciences Corporation gibi diğer firmalar büyümeye başladı.

Bu kurum ve kişiler, yazılım endüstrisinin genişlemesine rağmen birçok zorlukla karşı karşıyadır. Pek çok kurum yazılımın nasıl geliştiğini gerçekten bilmez ve bu da kendileri için bir yazılım oluşturmak için yetersiz kişilerin dışarıdan temin edilmesini projenin yanlış yönetilmesiyle sonuçlanır.

Her ne kadar geliştirici için istemci kaynaklarına sahip olsa da, çoğu geliştirici müşterisine karşı saygılı ve şeffaf değildir. Müşteri ile yaptıkları anlaşmanın şartlarını ve koşullarını karşılamıyorlar. En kötü yazılım geliştiricisi bile geliştirdikleri yazılımın ikinci sürümü veya yükseltme sürümü için yüksek ücret talep ediyor, çünkü müşterilerinin acemi olduklarını düşünüyor ve istedikleri zaman onları aldatabiliyorlar. https://token.engineer.ai/

Engineer.ai Nedir?

Engineer.ai, herkesin özel yazılım oluşturmasına, daha hızlı, daha uygun maliyetli ve mevcut danışma modelinden daha yüksek bir başarı oranına sahip olmasına yardımcı olan bir blockchain ve AI-powered ekosistemidir.

Engineer.ai, konumlarına bakılmaksızın müşteri ihtiyaçlarını karşılamak için Blockchain teknolojisini kullanan yazılım endüstrisine kalıcı bir çözüm sunar. İstemcinin geliştirmeyi kaldırarak ve kara kutudan montaj hattıyla değiştirerek kendi yazılımlarını oluşturabileceği samimi bir ekosistem yaratıyor. Böylece Müşterinin UI tasarımı ve AI güç projesini kendi özel yazılımlarına kolayca kopyalayıp yapıştırabileceği anlamına gelir.

Yapay zeka ve blockchain şeffaflığı kullanarak herkesin özel yazılım oluşturmasına izin verir. AI otomatik olarak atomik seviye proje planları oluşturur ve sık kullanılan özellikleri çoğaltır. Projeleri, en uygun geliştiricilere, tasarımcılara, bağımsız KG mühendislerine uygun hale getirir. Daha sonra akıllı sözleşmeyle ve yardımcı programı NAYA ile ödeme ve teslimatı otomatikleştirir.

Engineer.ai Özellikleri:

Daha hızlı ve daha yalın içeriklidir: Yaratıcılar, projelerini gerçekleştirecek herhangi bir teknik bilgiye ihtiyaç duymaz. AI, fikirlerini uygun bileşenler ve geliştirme ekipleriyle eşleştirecektir.

Kolaylaştırılmış ve garantilidir: Yinelenen işler, yeniden oluşturulmak yerine mevcut bileşenler kullanıldığından elimine edilir. Maliyetler azaltılır ve zaman çizelgeleri kısaltılarak, ısmarlama unsurlara daha fazla odaklanılır.

Yönetilen ve güvenilen: Her aşama, akıllı sözleşme ile ödeme risklerini ortadan kaldırarak ve zamanında teslim, bütçe teslimi ile yönetilmektedir.

Nasıl Çalışır?

Müşteriler, fikirlerini oluşturmak için sürükle ve bırak arayüzünü kullanır. İşe başlamak için haftalık NAYA tokenlarını yatırıyorlar. AI, projeyi oluşturmak için mevcut yapı taşlarından bileşenleri seçer. Puanlanmış ve doğrulanmış teslimat paydaşlarına atomik seviye ayrıntılarına sahip kurucu kartlar atanır.
Birden çok, bağımsız istiflenmiş iş ortağı çıktıları doğrular. Başarılı projelerin fonları otomatik olarak blockchain akıllı sözleşmesiyle serbest bırakılacak.

Yazılım geliştirme herkes tarafından kullanılabilir hale gelir. AI, müşteri danışmanlığı ihtiyacını ortadan kaldırır, kavramları mevcut bileşenlerle ve en uygun uzmanlarla eşleştirilen ayrıntılı projelere ayırır. Kalite, güvence ve teslimatlar; fiyat ve ödeme risklerini ve üretim gecikmelerini ortadan kaldıran akıllı sözleşme ile yönetilir. https://token.engineer.ai/

Engineer Platform

Platform 3 ana unsurdan oluşmuştur.

Builder:
Özel yazılım oluşturmak ve hat platformunu birleştirmek için insanlara yardımcı yapay zeka yardımcı olur

BuilderCare 
Müşterilerin kendi yazılımlarını kolay bir şekilde almasını sağlayan ekosistemdeki garanti hizmetleridir.

CloudOps 
Engineer.Ai, müşteri taleplerini karşılamak için bulut altyapısını yönetmeye yapay zeka ve makine öğrenimini en kolay şekilde kullanır.

Token Bilgileri ve ICO:

NAYA, müşteriler ve katkıda bulunanlar için dağıtılmış ödeme ağında kullanılan bir ERC-20 tokendir. NAYA tokeni, müşterilerin özel yazılım satın almasına, cloud barındırma ve üçüncü taraf SDK’leri gibi ilgili hizmetlerinin ekosistem içinde işlem yapmasına olanak tanır. Token, güvenilen iş ortakları için bir ödeme mekanizması ve garantili bir primle ağdaki katkıda bulunanlar olarak hareket eder.

Token sembolü: NAYA

Platform: Ethereum

Kabul edilen para birimleri: ETH, BTC

Hard Cap: 20,000,000 ABD doları

Token fiyatı: 1 NAYA = 0.1 ABD doları

AML/KYC: Var

Ekip:

Engineer.ai’nin geliştirme ekibi, 26.000 mühendis, 3,200 müşteri, 23 milyon dolar platform geliri ve yıllık % 150 büyüme oranıyla oluşturulmuş bir ağ ile kurulmuştur. Blockchain ve AI-güdümlü modele dönüş; süreci endüstrileştirecek ve global olarak büyümesine ve önemli hedeflere ulaşmasına yardımcı olacaktır.

Detaylı bilgi için aşağıdaki linklere gözatabilirsiniz:

Website: https://token.engineer.ai/

Whitepaper: https://token-assets.engineer.ai/NAYA_whitepaper.pdf

Bitcointalk ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=5006742

Twitter: https://twitter.com/engineeringai

Facebook: https://www.facebook.com/engineeringai

YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCyOX13wOGKHxKHdEKKlPQwg

Telegram: https://t.me/eaitoken

Reddit: https://www.reddit.com/r/EAIToken/

Bitcointalk Profilim (tarangogu): https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1184703