Ethershift; Kriptopara Ticareti Yapmak Artık Çok Kolay

Günümüzde blockchain ​​teknolojisinin kullanımı dijital çağın getirdiği en iyi yenilik olmuştur. Blockchain teknolojisi, finans, sağlık, tarım ve eğitim gibi birçok sektörlerde benimsenmiştir. Kripto paraların küresel olarak yaygınlaşması, insanların kripto para birimini kolaylıkla dönüştürebilecekleri iyi bir merkezi olmayan exchange platformu ihtiyacını doğurmuştur. Ethershift, merkezi exchange platformu ile ilgili tüm problemleri ortadan kaldıracaktır.

Ethershift, geleneksel desantralize borsaların karşılaştığı tüm sorunları çözdü. Ortalama yatırımcı için yavaş ve zor kullanılırlar. Token satın alma işlemini her zamankinden daha kolay hale getirdi. ERC20 ticaretinin geleceğine hoş geldiniz. Ethershift Scan & Go, gelecekteki tokenleri almanın en kolay yoludur. Ethershift Scan & Go widget’ı satın almak istediğiniz token için bir QR kodu görüntüler. Sadece kodu tarayın ve biraz Ether gönderin. Dakikalar içinde talep edilen tokeni alabilirsiniz. Ethershift Scan & Go widget’ı, herkesin web sitelerine yüklemesine ve bir iş ortağı olarak ödeme yapmasına izin verir. Ethershift cüzdanı, ERC20 / 233 tokenleri için destek sağlar ve tokenlar arasında anında değişim sağlar.

Ethershift, kullanıcıların bir exchange’e kaydolma zorluğuna girmeden veya IDEX gibi merkezi olmayan bir değişimi nasıl kullanacaklarını öğrenmeksizin, farklı ERC20 tokenleri arasında hızlı ve kolay bir şekilde piyasa fiyatından değişim yapabilmelerini sağlayan bir hizmettir. IDEX gibi merkezi olmayan borsalar inanılmazdır, ancak ortalama kripto para yatırımcıları çok karmaşık oldukları için kullanımına yanaşmazlar. Ethershift, en iyi ve en yeni gelmekte olan tokenleri her zamankinden daha kolay edinme imkanı tanıyor.

Ethershift, müşterilere çok daha faydalı, zahmetsizce basit ve anlaşılır bir şekilde alım satımını yapma imkanı tanıyan ERC-20 merkezli bir ticaret platformudur. Mümkün olduğunca ticaret yapmayı planlarken, güvenliği de birinci öncelik olarak belirlemiştir. Bu platform, alım satım takvimlerindeki tüm tehlikeleri ortadan kaldırır.

Özellikleri:

Ethershift, ERC -20 tokenlerinin ticaretini yapmak için oluşturuldu ve amacına ulaşmak için portalında bazı güvenilir ve harika özellikler ön plana çıkıyor.

İlk olarak, Ethershift, ekosistemindeki ana Ethereum ile birlikte her türlü ERC-20 tokenini listelemeyi ve ticaretini yapmayı planlıyor. İkincisi, Ethershift tüm önemli ve saygın müşterilerini, tüm işlem kazanımlarının ve ödüllerinin iletileceği standart bir cüzdan ile sunacak. İşlem sırasında müşterilere kolay dönüşüm ve görünürlük sağlamak için Ethereum’a göre her bir tokenin değerini gösterecektir. Diğer bir önemli özelliği ise, exchange cüzdanında ve ayrıca sıcak cüzdanda tutulabilecek maksimum ve minimum olası tokeni belirtecektir. Son olarak, Ethershift, ERC-20 tokenlerinin, işlem sürecinde müşterisine yardımcı olması için kar marjını gösterecektir.

Token Bilgileri ve ICO:

Ethershift platformundaki alıcılara ve tüccarlara işlem ücretleri ve teşvikler biçiminde kullanılacak bir ERC-20 tokenidir. Ethershift tarafından ücretlendirilen ücretlerin % 50’sini komisyon ücreti oluşturmaktadır. Ekosistem yöneticileri her çeyrekte, brüt karın % 50’sini Ethershift tokenlarını geri almak ve yakmak için kullanılacaktır.

Token sembolü: ESH

Kabul Edilen Para Birimleri: ETH

Toplam Token Tedarik Miktarı: 15.000.000

Satılık Token Miktarı: 9.000.000

ICO Evre 1

Tarihi: 5 Kasım 2018 – 18 Kasım 2018

Hardcap: 2,500 ETH

Fiyatı: 1 Ethereum = 400 Ethershift Token

Satılacak token sayısı: 1.000.000

ICO Evre 2

Tarihi: 3 Aralık 2018 — 16 Aralık 2018

Hardcap: 10,000 ETH

Fiyatı: 1 Ethereum = 200 Ethershift Token

Satılacak token sayısı: 2.000.000

Takım:

Yol Haritası:

Sonuç olarak:

Ethershift platformu, ERC -20 tokenini diğer standart tokenlara dönüştürmeyi basitleştirir ve böylece ticarette stresi azaltır. Kripto para yatırımcıları veya ticaret yapanlar için hazırlanmış olan bu benzersiz Ethershift platformunu kullanın ve farkı hissedin. İleride değer kazanacağı düşünülürse ICO’ya katılarak yatırım yapma fırsatını da kaçırmayın!

Detaylı bilgi için aşağıdaki linklere gözatabilirsiniz:

Website https://ethershift.co

Whitepaper https://ico.ethershift.co/wp-content/themes/ethershift-ico/downloads/ethershift_whitepaper.pdf

Bitcointalk ANN Thread https://bitcointalk.org/index.php?topic=4965937.0

Twitter https://twitter.com/ethershiftco

Telegram https://t.me/joinchat/IcHTHw4wVy1CNatV2cG3GA

My Bitcointalk Profile (tarangogu): https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1184703

ETH Adress: 0xE452b6b42Df7CAC9415dF4EA4AdEe5F0c05104C2