EUROPEAN CRYPTO BANK; Kripto Bankacılığında Devrim

Kripto yatırımcıları tarafından bugün karşılaşılan zorluklardan biri, kripto portföylerini geleneksel varlıklara nasıl dönüştürecekleri ve aynı zamanda kripto ekosistemine karşıt görünen bir bankacılık sistemi ile nasıl etkileşime girecekleridir. Bunun sebebi, kriptopara fikri hala yeni olduğu ve temsil ettiği pazarın, bu yeni teknolojiye dair bilgiye sahip, nispeten az sayıda insanla sınırlı olmasından kaynaklanmaktadır. Kripto dünyasına yeni başlayan birçok kişi, çok çeşitli farklılıklarda gezinmenin, mevcut birçok fırsattan nasıl yararlanabileceğini öğrenmenin gerçekten göz korkutucu olabileceğini düşünüyor. Bu yeterli bir şekilde ele alınmazsa, kriptopara birimi işinin büyümesi, bu piyasaya karşı oluşan ön yargıyla engellenebilir. İşte European Crypto Bank tam da burada devreye giriyor. Bugün, European Crypto Bank adlı büyük ölçekli bir projeden bahsetmek istiyorum. Kriptopara birimi yerleşimlerinin kolaylığını ve yeniliklerini, fiat fonlarının geleneği ve aşinalıklarıyla birleştiren tam teşekküllü bir yapıdır. Bankacılık yapıları finans sektörünün temelidir ve böyle bir projenin ortaya çıkışı sadece bir adım değil, ileriye doğru büyük bir sıçramadır.

European Crypto Bank Nedir ve Nasıl çalışır?

European Crypto Bank, kripto para birimi işlemleri yapmak ve kripto varlıklarına yatırım yapmak için kurulan dünyanın ilk kripto bankası ve ticaret platformudur. European Crypto Bank (ECB), finansal piyasalarda, finansal analizde ve araştırmada 10 yıllık çalışma ve bilginin eseridir ve üç şirketin birleşmesinin sonucudur: FORGUES GESTION Fransa, FORGUES GESTION UK ve WOOSPEAK İtalya. Aynı zamanda üç şehir arasında bir köprüdür.

Değişim platformu ve operasyon merkezinin Avrupa’nın önemli bir finans merkezi olan Londra’da başlatılması planlanıyor. ICO pazarına erişim, iddialı ve ölçülebilir bir yatırım projesinin gerçekleştirilmesi için eşsiz bir fırsat sağlayabilir. Fon, AML, KYC, Servet ve Varlık Yönetimi araçlarının yardımıyla kalite desteği, vergi danışmanlığı, risk tahmini sunmak için bir ekip tarafından yönetilecektir.

European Crypto Bank; blok zincir, kripto analizi ve varlık yönetimi için vergi avantajları sunan kripto ve FIAT için bir bankacılık ve ticaret platformudur. Fransa, İtalya ve Birleşik Krallık’tan uzmanlar, bir Avrupa özel bankasının oluşturulması için çok disiplinli ekipler oluşturdular. Avrupa Kripto Bankası, yeni ekonomide bütün Avrupa’nın sermaye yönetimi ve özel bankacılık hizmeti olmayı planlıyor ve bunun da günde 8 trilyon avroya ulaşacağı tahmin ediliyor. European Crypto Bank, blok zincire dayanan kriptopara pazarında (Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Ripple, Dash) yatırımlar için ilk bankacılık ve ticaret platformunu inşa ediyor

European Crypto Bank; kriptoparaları fiat haline getirme ve kripto varlıklarına yatırım yapma sürecini kolaylaştırmak istiyor. Neticede, hemen hemen her yatırımcı için kriptopara portföyleri var, ancak bunları en az riskle nasıl yönetecekleri konusunda bir eksiklik söz konusudur. Bu sorunu çözmek için, European Crypto Bank KYC yazılımı ve AML ile güvenli kripto döviz değişimi için bir değişim platformu oluşturmayı önermektedir.

European Crypto Bank ile neler yapılabilir?

Kriptopara birimi (Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Ripple, Dash ve diğerleri) ve fiat (euro, dolar, sterlin) fonlarının takası ve borcu;
Analistlerden ve yapay zekadan kripto varlıklarının yönetilmesinde mali danışmanlık ve yardım;
Kişiselleştirilmiş vergi tavsiyesi (banka danışmanları tüm Avrupa’da vergi temsilcileriniz olabilir).
Buna ek olarak, European Crypto Bank müşterileri için; kişisel bir otomatik yardımcısı, varlıklarını etkin bir şekilde yönetmeye yardımcı olan analizler, çalışmalar ve tahminlerden elde edilen veriler mevcuttur.

Token bilgisi ve ICO:

European Crypto Bank ECB S ve ECB I olmak üzere iki tür token oluşturmaktadır. Pre-ico, 1–15 Şubat 2018 tarihlerinde gerçekleştirildi. ICO halen devam etmekte olup, 4 aşamada gerçekleştirilmesi planlanmaktadır.

  1. Aşama: % 17 bonus; 16 Şubat — 9 Mart 2018; fiyat: 0,5355 EUR
  2. Aşama: % 11 bonus; 10 Mart — 31 Mart 2018; fiyat: 0,567 EUR
  3. Aşama: % 7 bonus; 1 Nisan — 22 Nisan 2018; fiyat: 0,588 EUR
  4. Aşama: % 0 bonus; 23 Nisan — 1 Mayıs 2018; fiyat: 0,63 EUR
    BTC, ETH, ETC, LTC, XRP, DASH, BCC, Fiat ödeme için kabul edilir.

Token Dağıtımı:

kamu satışı: % 51
şirket rezervi: % 24
Takım: % 20
Danışmanlar: % 3
Bounty: % 2

Yol Haritası:

European Crypto Bank ekibindeki tüm çalışanlar şirketin yararına çalışır ve her durumda yardım etmeye hazırdır. Her zaman temas halinde, güvenilir ve her daim yanınızda.Projenin başarılı olacağına yürekten inanıyorum.

Detaylı bilgi için aşağıdaki linklere gözatabilirsiniz:

Web sitesi: https://europeancryptobank.io

Whitepapper: https://europeancryptobank.io/wp-content/uploads/2018/01/WHITE-PAPER-EUROPEAN-CRYPTO-BANK-ICO-ENGLISH-25012018.pdf

Bitcointalk ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=2824525.0

Twitter: https://twitter.com/EuropeanCryptoB

Telegram: https://t.me/europeancryptobank

Facebook: https://www.facebook.com/EuropeanCryptoBank

Bounty: https://bountyhive.io/join/European%20Crypto Bank

Bountyhive ref link: https://bountyhive.io/r/tarangogu

Bitcointalk Profilim (tarangogu): https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1184703