FERRUM NETWORK; Kripto para dünyasını birleştirecek yeni benzersiz protokol

Ferrum Network, eşsiz bir ekosistem ve mükemmel teknik çözümler ile günümüzde kripto para biriminin ne kadar gelişmekte olduğunu gösteren bir proje. Ekonomideki yerini almaya çalışıyor. Bu proje, bugün varolan tüm kripto para birimlerini birleştirmesi bakımından benzersizdir. Yani bir ekosistemde diyelim. Ayrıca desantralize fikirlerini de destekliyor. Tüm işlemlerin hızını artırmaya yardımcı oluyor, bize yeni finansal ürünler veriyor. ve ayrıca maliyetleri düşürüyor.

Herhangi bir projenin gelecekteki potansiyelini anlamak için, şu anda blok zincirlerinin içindeki mevcut problemlere bakmanız gerekir. Bu sorunlardan birincisi, ETH, Bitcoin, EOS hepsi farklı alanlarda çalışıyor ve birbirine bağlı değil. Ve bazı paraları başka ağlara devretme konusundaki küresel sorunla sürekli olarak uğraşıyoruz, eşanjörlere dönüyoruz. Ardından, bu tür işlemlerin hızı çok daha düşüktür. Ve problemler, borsaya transferde hatalar, borsada ve bir para biriminin başka bir ağa aktarılmasıyla ilgili birçok farklı problemler olabilir. 

İkincisi, blok zincir yavaş yavaş gelişir ve her bir ağın farklı bir işlem oranı vardır. Tabii ki bugün ağlar iyi işlem hızlarına sahip. Ancak daha önce pazara girenlerin hala çok gerisinde kalıyorlar ve bu çok büyük bir problem. İşlem maliyetleri de önemli bir problemdir.

Üçüncüsü, finansal ürünler de herhangi bir sistemin önemli bir unsurudur. Onların yokluğu ağın gelişimini yavaşlatıyor. Böyle bir ürün olmadan diğer ağlarla etkileşimi bulmak da zordur. 

Ferrum Network hakkında:

Ferrum, herhangi bir dijital varlığı kullanıcı varlıklarını saklamadan yönetmeyi ve takas etmeyi sağlayan merkezi bir birlikte çalışabilirlik ağıdır. Döngüsel bir grafik ağı (DAG) üzerine kurulmuş olan Ferrum, geleneksel blok zincirlerinden daha hızlı, daha ucuz ve daha ölçeklenebilirdir. ERC-20 tokeni ile sınırlı değildir; Kullanıcılar, Ferrum Cüzdan veya Ferrum’un kullanıcı dostu DEX’i ile eşit olarak alınıp takas edilebilen bir proxy tokeni oluşturmak için hemen hemen her dijital varlığı gönderebilir. Yakında, fiat para birimi çevrimiçi olarak değiştirilebilir.

Ferrum Ağı, gerçek dünyadaki finansal uygulamalar için oluşturulmuş ilk yüksek hızlı etkileşimli ağdır. Ferrum Network’un DAG tabanlı protokol katmanı, herhangi bir blok zincirine bağlanabilir ve neredeyse sıfır ağ maliyeti ile herhangi bir dijital varlığın eşler arası işlemlerini milisaniye cinsinden gerçekleştirebilir.

UniFyre cüzdanı, kullanıcıların herhangi bir dijital risksiz iş ortağı varlığını takas etmelerine olanak tanır ve kazasız zararları önlemek için risksiz OTC işlemleri, anlık piyasa işlemleri ve güvenli devrimci yetenekler sunar. Tüm çevrimiçi işlemlerin harcanması ve yakılması için çok sayıda nominal token gerekir.

Ferrum ağının olağanüstü teknolojisi

DAG ledger

Merkezi olmayan bir defter blok zincire benzer, ancak hızlı işlemler, minimum ağ ücretleri ve operatör yok için tasarlanmıştır.

İnteraktif ağ

Yenilikçi çapraz zincir çözümleri, Ferrum herhangi bir blok zinciri ağı ile etkileşime girebilir

Merkezi olmayan proxy tokeni

Dijital fiat dahil olmak üzere herhangi bir dijital varlığın değişimini ve işlemlerini mümkün kılmak için kararlılığı olan merkezi olmayan proxy tokenleri

Yüksek frekanslı ticaret

Varlıkların zincir dışına taşınmasına ve yüksek frekanslı işlemlerin ve nominal maliyetlerin işlemlerinin yapılmasına özel destek

Token Bilgileri:

Yol Haritası:

Sonuç olarak:

Dünyanın en büyük teknoloji şirketlerinde on yıldan fazla deneyime sahip sistem uzmanı tarafından tasarlanan Ferrum Network, elektronik paranın uygulanmasını engelleyen iki temel konuyu ele almak için inşa edildi: yavaş işlem hızı ve ağlar arasında birlikte çalışabilirlik eksikliği. Ferrum Network, blok zincirin kökenleri olup olmadığına bakılmaksızın, herhangi bir dijital varlığın neredeyse anında ve ucuz bir şekilde değiştirilmesine olanak sağlayan etkileşimli, merkezi olmayan bir değişim ağıdır. 

Ferrum Network hakkında detaylı bilgi için aşağıdaki linklere gözatabilirsiniz:

Whitepaper: http://whitepaper.ferrum.network/

Website: https://ferrum.network/

Telegram: http://telegram.ferrum.network

Twitter: http://twitter.ferrum.network

Bitcointalk ANN: http://bitcointalk.ferrum.network

Facebook: http://facebook.ferrum.network

LinkedIn: http://linkedin.ferrum.network

YouTube: http://youtube.ferrum.network

Reddit: http://reddit.ferrum.network

My Bitcointalk Profile Link (leprakon): https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1302336