Fiancia; Kriptopara piyasasının TV kanalı

Kriptopara pazarında hergün piyasaya birçok yeni paralar çıkıyor. Bu kadar fazla kriotopara arasında tüm bunları yönetmek çok karmaşık bir hal alıyor. Yatırımcıların; yatırım yaparken diğerlerinin eğiliminin ne olduğunu ve nelerin karda olduğunu bilmek için güncel kalması gerekir.

İnternet, dünyayı beklemediğimiz şekilde çok fazla değiştirdi. İnternet, zirvesine geldiği fikrini verdiği her defasında başka bir yenilik dünyaya geliyor ve kriptopara da bunlardan bir tanesi.

Fiancia platformu devrim niteliğinde bir kopya ticaret platformudur ve kripto haber televizyon kanalıdır. Fiancia Limited, kripto para birimlerine ayrılmış olağanüstü bir TV kanalını hayata geçirmeyi planlıyor. Bu türde şuan bir örnek yok ve sınıf kanalında bu en iyi türlerden biri olacak.
İlk aşamada tam bir kripto haber TV kanalı olacak; Kriptopara ile ilgili öncülleri tanıtmak, tüm dijital para setleri hakkında bütçe bilgilerini, blok zinciri ve desantralize gelişmeler hakkında haberlerini bütün gün vermeyi planlıyor.Tüm iletişim uydu sistemlerinde ve cihazlarında canlı yayın imkanı olacak.

Fiancia platformu, yatırımcıların çevrimiçi ticarette finansal iş yapmak için bir buluşma noktasıdır. Fiancia, işlemleriniz için mümkün olan en iyi güvenliği sağlar. İşlemlerinizde ve aktarımınızda herhangi bir sorun olmayacağından % 100 emin olabilirsiniz. Dijital dünyanın kendi avantajları vardır, ancak dijital şeyler korsanlara ve diğer gruplara karşı savunmasızdır. Fiancia ile, bu platformda böyle bir sorun asla yaşamayacağınızdan emin olabilirisiniz

Kopyalama Ticaret Platformu:

Günümüzde dünyanın her yerinde kripto değişiminin etkisi gelişmekte ve bu tür bir bakış açısı Fiancia’yı son derece uygulanabilir ve önemli bir yol olarak görmektedir. Şu anda komisyoncuların 10 trilyon dolara yükselebilecekleri bu piyasadan önemli miktarda kazanç sağlamaları gerçeğine rağmen, en üst düzeyde karşılayabilecek, tamamen kontrollü, sağlam ve kullanımı kolay bir kopya ticareti çerçevesi sunma ihtiyacı bulunmaktadır. Mevcut çevrimiçi dünyada borsa şansının yakınlığı yeterli değildir, çünkü herkes, hem grup hem de bireysel düzeyde güvenlik ve veri sınıflandırması gerektirir. Fiancia Ltd, bu görüşleri düşünmüş ve farklı vurgulamalar içeren bir kopya ticaret platformu sunuyor.

Fiancia TV Kanalı

Fiancia Limited, İngiltere’de bulunan en hızlı gelişen bütçe kuruluşlarından biridir. Firma, finansal uzmanları, acenteleri, iş dünyasında vizyon sahiplerini ve KOBİ’leri açık pozisyonda kabul etmek ve onlardan en iyi şekilde yararlanmak içinbulunuyor. Fiancia Limited, kripto para birimlerine bağlı benzersiz bir TV kanalını kurmayı öngörüyor. Fiancia whitepaper, kriptografik para formlarının kapasitesi ve bu para standartlarına bağlı bir TV kanalının ihtiyacı hakkında konuşmaktadır. Aynı şekilde whitepaper, TV kanalının öneri, misyon, hayal, hedef ve geleceğin potansiyel planını sergiliyor.
Bilgi, özellikle olumlu bir şeye bağlandığında kontrol edilir. Para ile ilgili gereksinimlerin değiştirilmesi ve desantralize parasal aracın önemi hakkında öğrenme; bazı kişilerin Bitcoin’den ve farklı kripto para birimlerinden bir servet kazanmalarına yardımcı oldu. Dışarıda dijital para ticaretiyle uğraşan veya içine dahil edilmesi gereken çok sayıda kişi var. Bu bireyler için iyi bir bilgi kaynağı olmalı, böylece öğretilen kararlara olumlu bakabilirler. Bu öğrenme ortamı, güvenilir, zahmetsizce mevcut ve mantıklı olmalıdır. Bu da Fiancia TV kanalı ile sağlanabilir.

Token Bigileri ve ICO :

Lansmanı üzerine sadece 6 milyon token basılacak ve şirket ilk etapta 3000 ethereum kadar kabul edecektir. Bağlılığı ve sözleşmesine göre Fiancia, 30.000 ETH Hardcapa ulaştığında katkı kabul etmeyecektir. Şirket, FIN tokenlarının, ICO öncesi evre için % 10, ana satışla bağlantılı olarak% 75, kurucular, danışmanlar ve ekip üyeleri için% 11, özellikle de % 4 oranında ödül programları için dağılımını hedeflemiştir.

Sembol: FIN

Başlangıç ​​tarihi: 01 Mart 2018

Bitiş tarihi: 15 Haziran 2018

Platform: Ethereum

Türü: ERC-20

İndirim oranı: %50

Minimum Katkıda Bulunma: 0.1 ETH

Token fiyatı: Topladığı tutara göre değişmektedir

FIN tokenlerinin toplam sınırı: 60.000.000 FIN

Takım:

Fiancia takımı fintech, ticaret endüstrisi ve yatırım bankacılığında yılların deneyimine sahip kişilerden oluşuyor. Bu projelerde başarıyı garantilemek için endüstri liderlerinden oluşan bir takımı var.


Detaylı bilgi için aşağıdaki linklere gözatabilirsiniz:

Website: http://fiancia.io

Bitcointalk ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=2881283.0

Whitepaper: https://fiancia.io/design/whitepapers/turkish.pdf

Facebook: https://web.facebook.com/fianciacoin/

Twitter: https://twitter.com/FianciaCoin

Telegram: https://telegram.me/fianciacoin

My bitcointalk profil (tarangogu): https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1184703