Forever Has Fallen; Küresel Transmedia oyunu

Forever Fallen, FIAT para birimleri de dahil olmak üzere birçok gelir kaynağı üretmek için bir iş modelinin desteklediği Forever Coin oyun jetonlarını kullanmak için çevrimiçi veya çevrimdışı bir ekonomiye sahip küresel bir transmedia oyunudur. Forever Has Fallen, tek bir platforma odaklanan çoğu video oyununun aksine blockchain’in oyunlaştırılmasına odaklanan küresel bir transmedia oyunudur. İçerik akışı, web tabanlı içerik, sosyal medya, e-posta ve SMS gibi çeşitli platformlarda anlatılan bir hikayeye sahiptir. Forever Has Fallen, Forever Coin tarafından desteklenmektedir. Forever Coin oyunu finanse etmek için kullanılacaktır ve aynı zamanda oyunda işlem yapmak için de anahtar olacaktır. Blockchain’deki bir transmedia oyunu muazzam bir potansiyele sahiptir ve gelecekte video oyunları ve medya sunumlarına bakışınızı değiştirebilir.

Oyunun en iyi tarafı, oyuncuların Forever Social aracılığıyla oluşturdukları dijital ölümsüzlüğü kazanmalarıdır. Oyunda, teknoloji dehası ve yatırımcı Karl-Alex Mattison, intikamcı yatırımcılardan ve yetkililerden kaçıyor. Oyuncular; başlangıcındaki çöküşe neden olan ve partnerini öldürenlerin neler olduğuna dair gerçeği bulmalarına yardımcı olmakla görevli. Oyuncular Karl-Alex’in bu gizemleri çözmelerine yardım eder ve karşılığında Forever coin ile ödüllendirilir.
Akıllı blockchain sözleşmeleri, oyuncuların ödüllendirilmesine yol açan zorlukları otadan kaldırmak ve Forever Has Fallen oyununu geliştirmek için kullanılır. Oyunun ekonomisi, 35.000 ETH’lik bir hardcap’a sahip.
Blockchain teknolojisinin bir öyküyü anlatmak için kullanıldığı bu devrimci uygulama, oyun dünyasına yeni bir soluk getiriyor. İster sadece bir oyun meraklısı olun, ister blockchain teknolojisine ilgi gösterin, Forever Has Fallen oyunu farklı tutkuları birleştirmek ve bu süreçte değerli tokenler ile ödüllendirmek için harika bir fırsat.

Forever Coin:

Forever Coin, blockchain’i kullanarak oyunun yeni çağında yaratılan bir yardımcı programdır. Akıllı kontratlar ile oyundaki dijital eşyaların veya koleksiyonlarının mülkiyeti ile birlikte her oyuncunun oyunda ilerlemesini doğrulamak için blockchain defterini kullanır. Akıllı sözleşme şablonları, tamamlanan her görev veya meydan okuma için oyuncuların ödüllerini kolaylaştırır.

Forever Coin kazanılan oyun içi satın alımlar ve gerçek dünyadaki ortaklarla alışveriş yapmak için kullanılabilir. Buna, oyunla alakalı, çevrimiçi ve çevrimdışı bir topluluk oluşturmaya yardımcı olan deneyimleri, buluşmaları ve diğer etkinlikleri içerir. Oyuncular diğer oyuncular için tecrübe edebilecekleri ve merkezi otorite olmaksızın ödül veya statü kazanmak için yargılanacakları içerik yaratacaktır.

Oyuncu eylemleri, Forever Coin, dijital eşya, koleksiyon veya statü kazanabileceğiniz yollardır. Bu eylemler, oyunun kendisi ile birlikte oyun deneyiminde de önemli bir rol oynar. Oyuncular Forever Coin’den bir dizi varlığa, statü puanlarına, dijital ürünler veya koleksiyonlardaki özel başarı rozetlerine sahip olacaklar. Blockchain de, aldatma şansını ortadan kaldıran güven ortamı sağlar.

Token Bilgileri:

Token ismi: Forever Coin

Token Sembolü: FC

Kategori: Oyun

Softcap: 1.500.000 USD

Hardcap: 9.600.000 USD (350.000 ETH)

Satılık Token Miktarı : 350.000.000 FC

Token fiyat: 1 ETH= 10000 FC

Kabul edilen para birimi: ETH

Platform: Ethereum

 

 

Yol Haritası:

 

 

Sonuç:

Forever has fallen yatırım yapılabilir bir proje olarak karşımıza çıkıyor. Proje ekibi deneyimli kişilerden oluşmakta ve danışmanlar da oldukça yetenekli. Proje, övgüye değer ve zaten bazı ortakları var. Forever Has Fallen bir oyun olabilir, ancak Bitcoin ve FIAT para birimleri dahil olmak üzere birden fazla gelir kanalı oluşturduğu kanıtlanmış bir iş modeli tarafından desteklenmektedir. Bu umut vaat eden proje için yatırım fırsatını kaçırmayın

Detaylı bilgilere aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz:

Web sitesi: https://www.foreverhasfallen.com/

Whitepaper: https://www.foreverhasfallen.com/assets/fhf_whitepaper.pdf

Bitcointalk ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=3231713.0

Telegram: https://t.me/foreverhasfallen

Bounty: bountyhive.io/join/Forever%20Has%20Fallen

Bountyhive refferal link: https://bountyhive.io/r/tarangogu

My bitcointalk profile (tarangogu): https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1184703