Genbby; Oyun oynarken kazandıran desantralize platform

Oyun oynamak, insanlığın varoluşuna kadar geriye dayanan bir egzersizdir. Eski çağlarda oyunlar taşlar, çakıl taşları, hayvan kemikleri ve benzeri doğal nesneler kullanılarak oynanıyordu. Yaş ilerledikçe ve bilginin öğrenme ve gözlem yoluyla artmasıyla, oyunların oynanabileceği birçok nesne icat edildi ve oyun insanlar için daha erişilebilir hale geldi.

Teknolojinin ilerlemesiyle birlikte hayatımızda birçok şeyi kolaylaştıran bilgisayar sistemi icat edildi. Böylece bilgisayar oyunları hayatımıza girdi. Artık oyunlar, telefon, iPad, dizüstü bilgisayar vb. gibi farklı cihazları kullanan herkes tarafından herhangi bir zamanda oynanabildiği için insanın bir parçası haline geldi.

Oyun endüstrisi son beş yılda gelişerek 2017 yılında 109 milyar dolar değerinde piyasaya dönüşen şaşırtıcı bir hızda büyümeyi başardı.(ortalama yıllık büyüme oranı % 56)

 

 

Mevcut oyun modeline hızlı gelişmlere rağmen bir sürü sorunlar var.

1- Oyuncuların oyunları oynayarak tadını çıkardığı ve çoğunluğun hobisi olduğu kadar, harcanan zaman ve oyun sırasında dağıtılan enerji için bir ödül sistemi yok. Bu, zaman ve enerji kaybı anlamına gelebilir.

2- Mevcut oyun modeli, sadece fazlasıyla odaklanmış oyuncular üzerinde, diğerlerinin yararına olmaksızın, yoğunlaşıyor. Sadece dikkat çeken son derece odaklanmış olanlar üzerine yoğunlaşıyor.

3- Mevcut oyun modeli, merkezileştirilmiş, ne yapıldığını ve ne yapılmaması gerektiğini belirleyen bazı kişiler veya gruplarca denetlenen ve kontrol edilmektedir.

4- Mevcut oyun modeli oyun geliştiricilerinin ve ödeme işlemlerinin onaylanması ve onaylanması için üçüncü tarafa çok fazla bağımlıdır.

Mevcut oyun sisteminin sorunları, Genbby platformu ile çözüm ulaşacaktır. Genbby, 2 milyardan fazla oyuncudan oluşan bir piyasanın, herhangi bir rekabetçi oyunda kendi yeteneklerine bahis yaparak ve kazandığı her maçta kâr elde ederek oyuncuların hobilerinden para kazanmasını sağlayan bir platformdur. Ekip arkadaşları ve rakipleri, daha dengeli sonuçlar için kullanıcının oyun tarzından sürekli olarak öğrenen yapay zeka teknolojisi ile eşleştiriliyor. Genbby’nin misyonu mevcut oyun endüstrisini katılımcılarıyla birlikte değiştirmektir.

Genbby’nin vizyonu, oyun endüstrisinin en uç noktasını ortaya çıkaracak ve tüm gruba avantaj sağlayacak olan merkezi olmayan bir topluluğa sahip olmaktır. Hobinizden para kazanacaksınız ve herhangi bir rekabetçi oyunda yeteneğinize göre ödüllendirileceksiniz. Oyun gereksinimlerinize ve bir oyuncu olarak evrim düzeyinize ve ritmine dayanarak, sizin için uyarlanabilir araçlara sahip olacaksınız.

 

Token Bilgileri ve ICO:

Genbby, GGTokens adı verilen yeni bir kripto para biriminin kullanımını uyguluyor. Bu token herkes için harika bir yatırım fırsatı oluşturacağına inanıyorum. Ethereum blockchain’de yayınlanan ERC20 uyumlu token olup saklamak için Imtoken, MyEtherWallet gibi herhangi bir uyumlu cüzdanı kullanabilirsiniz.

GG tokenlerinin satışı :

Başlangıç tarihi: 19 Mayıs 2018 (13:00:00 GMT)

Bitiş tarihi: 16 Haziran 2018 (13:00 UTC)

Satıştaki toplam token miktarı: 50.000.000 GG

GG Token fiyatı: 1 ABD doları.

Başlamak için minumum toplanması gereken (Softcap): 5 milyon dolar

Kabul edilen para birimleri: BTC, BCH, ETH, LTC,

Bonus günleri:

19 Mayıs: +%20, 20 Mayıs:+ % 15, 21 Mayıs:+%10, 22 Mayıs: + % 5

 

 

Takım:

 

 

Sonuç:

Genbby , yapay zeka tarafından işletilen bir desantralize ekosistemdir. Genbby’nin önerdiği oyun eşleştirme modeli , hobilerini kâr haline getirerek oyuncu topluluğunu motive etmede yardımcı olacak ve böylece esport endüstrisinde potansiyel büyük bir pazarı harekete geçirecektir. Desantralize bir oyun ekosistemi oluşturmak, Genbby’nin blok zincirde başarmayı amaçladığı harika bir görevdir. Merkezileşmiş ekosistemde yer alan düzenli oyuncular herhangi bir kazanç sağlamazlar ama Genbby tüm oyuncular için adil bir denge oluşturuyor. ICO’ya katılmanızı ve GG tokenlerinin kazancından yararlanmanızı öneririrm.

Detaylı bilgilere aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz:

Website: https://ico.genbby.com

Whitepaper : https://ico.genbby.com/files/whitepaper.pdf

Telegram : https://t.me/GenbbyICO

Facebook: https://www.facebook.com/Genbby/

Twitter: https://twitter.com/GenbbyOfficial

ANN Thread: https://bitcointalk.org/index.php?topic=3077138.0

Bounty: https://bountyhive.io/browse/Genbby

Bountyhive refferal link: https://bountyhive.io/r/tarangogu

My bitcointalk profile (tarangogu): https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1184703