GIGTRICKS: Serbest çalışanlar için blokzincir bazlı platform

Son günlerde serbestlik, gençlerin iş, özgürlük ve yaratıcılık seçmeleri için bir eğilim haline geldi.Serbest çalışanlar kendilerine ücretli hizmetler sağlarlar ve bireyler ya da kuruluşlarla uzun süreli ilişkilere bağlı değildirler. Serbest çalışanlar dünya çapında giderek daha popüler bir trend haline geliyor. Serbest çalışanların en hızlı şekilde büyüdüğü Amerika Birleşik Devletler’de, 40 milyondan fazla işçi artık serbest bir işe geçmek için tam zamanlı bir işten vazgeçiyor.

Serbest çalışanlar, sonuçlar zamanında teslim edildiği sürece, birçok farklı iş bulabilir ve kendi boş zamanlarını evde düzenleyebilirler. Özgürlüğü seven ya da patronuyla sorunu olan, belli bir şirkette çalışan ve hala fazla mesai yapan birileri işten ayrılıp serbest çalışan olarak hayatına devam edebilir.

Serbest çalışan saatlik olarak çekici bir gelir düzeyine sahiptir. Aslında, şirketler eksik oldukları işe uygun serbest çalışanlar için oldukça yüksek ödeme eğilimindedir. Serbest meslek sahipleri, tam zamanlı iş arkadaşlarının aylık gelirlerinin iki veya üç katına ulaşabilirler.

Gigtricks Nedir?

Birçok avantajı ve özgür olması, özellikle de seyahat etmek, hayattan daha fazla zevk almak gibi artıları göz önüne alındığında serbest meslek, günümüzde giderek gençlerin eğilimi haline geliyor. Bununla birlikte, serbest ve isteğe bağlı ekonomi, müşteriler ve serbest çalışanlar arasında güvenilir bir iş ilişkisi oluşturmak için temel standartlardan yoksundur.

Bu sorunu çözmek için GigTricks, platform katılımcıları arasında şeffaflığı, güveni ve güvenilirliği arttırmak için blockchain tabanlı bir ekosistem oluşturdu. Gözden geçirme ve beceri derecelendirmeleri dahil her eylem, değişmez blok zincirinde doğrulanacaktır.

GigTricks’in amacı, milyonlarca topluluğun güvenebileceği tamamen serbest ve isteğe bağlı ilk ekosistemi yaratmak. GigTricks yetenekli bireyler için sınırsız fırsatlar yaratmayı vaat ediyor, bu sayede konserler bulabiliyor, evden çalışabiliyor, gelir yaratabiliyor ve tüketici ihtiyaçlarını karşılayabiliyor.

GigTricks, birçok fırsat sunabilecek, riskleri en aza indirecek ve herkes için kazanan bir senaryo yaratabilecek mevcut serbest alan platformlarının tamamen yükseltilmiş bir versiyonunu oluşturmak istiyor. GigTricks’in bir gerçeklik haline gelmeyi planladıkları bir vizyonu var. Bu vizyon, birçok ülkeye fayda sağlayacak düşük maliyetli, erişilebilir bir platform yarattığı için gerçekleştirilebilir.

Ekosistem:

GigTricks Sosyal Platformu, kullanıcıların sosyal içeriği basitçe yayınlayıp veya görüntüleyerek GigBit kazanmalarını sağlamayı amaçlamaktadır. GigBit kartları, GigTricks Pro’daki ek yetenek testleri için veya kullanıcının ek becerileri öğrenmesine yardımcı olacak GigTricks Learning gibi üst düzey hizmetlere erişim için bir ödeme aracı olarak kullanılabilir. Kullanıcılar hem serbest kullanıcıların genel profilini, beceri derecelerini, hem de özel yetenek derecelerini görebilecekler ve bu, müşterilerle serbest çalışanlar arasındaki iletişimde harcanan süreyi yaklaşık yüzde 90 azaltacaktır.

GigBit Token (GBTC):

GigBit Token (GBTC), ER20 formatına dayanır ve Ethereum ağında, topluluk ve pazar tarafından kolayca kabul edileceği için çalışır. Ethereum’a dayalı kartlar, 0.0001 $ gibi küçük bir tutarın üzerindeki düzenli ödemeler için iyi bir çözümdür. GigTick’ler, daha verimli hale getirmek için mikro ödemeler için GigBit kredileri kullanacak. Gigbit kredileri işlem yapılamaz. Platform tarafından serbest bırakılacak ve sadece GigBit kartlarına dönüştürülebilir. GigBit kredileri bir kullanıcıdan diğerine veya platformun dışından gönderilemez. GBTC, dünyanın dört bir yanındaki katılımcılar için ekosistem çapında bir ödeme olanağı sağlar. Token; Uygulama veya Hizmetlerin Kilidini Açmak için Uygulama İçi İşlemler, Kullanıcı Kaydı, Topluluk Ödülleri, Reklamlar ve Kişiye Göre Ödemeler gibi işlemler için kullanılabilir.

Ekip:

Yol Haritası:

Sonuç olarak:

Proje fikri oldukça iyi. GigTricks, serbest meslek sahiplerinin işlerini kolayca bulabilmeleri, daha fazla gelir elde etmeleri ve küresel ekonomik durgunluğa katkıda bulunmaları için sınırsız fırsatlar yaratmaya söz veriyor. GigTricks’in büyük bir geleceği, özellikleri ve teknolojileri var. Olağanüstü noktaları olan harika bir fikir ve mevcut ürüne sahip potansiyel bir proje.

Detaylı bilgi için aşağıdaki linklere gözatabilirsiniz:

Website: https://www.gigtricks.io/

Whitepapper: https://drive.google.com/file/d/1tUC1fJL8bAAvOo4A7vCw2rMM_eCvY4ss/view

Facebook: https://www.facebook.com/gigtricks/

Twitter: https://twitter.com/gigtricksglobal

Telegram: https://t.me/gigtricks

My bitcointalk profil: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1184703