Gigzi; Bağımsız Servet Yönetimi

Block zincir, basit bir finansal işlemden çok daha ileriye gidebilen, karmaşık işlemleri gerçekleştirebilen ve cüzdanında kaç tane kripto-paranın olduğundan daha fazlasını anlayabilen çok güçlü bir teknolojidir. Blok zincir sistemleri yardımıyla daha derin uygulama geliştirme ile birçok fırsat açılmaya devam etmiştir.

Bu blockchain teknolojisiyle kripto para biriminin faaliyetlerini engelleyen birkaç faktör var ve bu faktörler piyasa volatilitesinden, servet değerinin hızla yükseltilmesinden ve çeşitli hesapların saldırılara karşı savunmasız olmasından kaynaklanmaktadır. Bu zorluklar, çeşitli yatırımcılara istikrar sağlayan ve aynı zamanda yatırımcıların zenginliğini korumaya yardımcı olacak yeterli güvenlik sağlayan “GIGZI” teknolojisini kullanarak yenilebilir.

Gigzi, akıllı sözleşme tarafından düzenlenen merkezi olmayan bir küresel para birimi oluşturmak için blok zincir tabanlı yatırım araçlarına ve kripto para birimlerine yenilikçi bir yaklaşım kullanan finansal bir platformdur. Gigzi’yi diğer ekosistemlerden farklı kılan şey, aslında, kullanıcıların, değerli metallerin göreceli olarak istikrarlı bir şekilde servetlerini korumak için kripto-para birimi ticaretini yapabilecekleri bir ekosistem kurmayı hedeflediği gücüdür.

Gigzi nasıl çalışır?

P2P ağına yönelik bir desantralize kripto varlığının kullanılması, bazı uygulamaların yardımı ile bağımsız varlık yaratma için elverişli bir ortam yaratır: cüzdan, borsa ve hazine.
Gigzi tarafından çeşitli metallerin kullanımından yararlanılarak stabilite artırılıyor ve bu durum dalgalı piyasa sistemi açısından güvenilir bir atmosfer sağlamak için gerçekleştiriliyor.
Güvensizlik, çeşitli hesapların faaliyetlerini izleyen, iris tanınmış bir sistem teknolojisinin kullanılmasıyla da azaltılmaktadır.
Sistemde herhangi bir zamanda kullanılabilecek kripto varlıklarının kullanımıyla tutarlı bir varlık akışı vardır.

Cüzdan

Gigzi Cüzdan, güvenlik seviyesi ve kullanıcı deneyimi açısından belki de benzerlerinin en iyisi. Gigzi Cüzdan, dünyanın önde gelen iris güvenlik teknolojisi sağlayıcısı IriTech tarafından üretilecek olan Gigzi Iris tarafından erişilebilir olacak. Bu yenilikçi ürün, cüzdana daha yüksek bir güvenlik seviyesi uygulayacaktır. Bu teknolojinin ana faydası, risk altındaki özel anahtarların neden olacağı para kaybını önlemek olacaktır.

Borsa

Gigzi Exchange, kullanıcıların Gigzi ekosistemindeki Gigzi kripto varlıklarına veya kripto para birimini takas etmesini sağlayacak. API’lerin borsalarının birleştirilmesiyle diğer kripto paralara geçiş sağlanacaktır. Fiat para borsaları yerel ortaklar tarafından ele alınacaktır. Bu tür döviz olanakları, platform kullanıcılarının fiat para ve diğer kripto paralara anında ulaşmasını sağlayacaktır.

Hazine

Hazine, kullanıcıların Gigzi Metal’i takas edip kullanabilecekleri bir uygulamadır. Kullanıcılar, değerli metal döküm çubuğunu, Hazine tarafından her zaman sahip oldukları Gigzi Metal kripto varlıklarına (GZP, GZG veya GZS) dönüştürebileceklerdir. Her bir kripto varlık parçası için bir gram değerli metal kullanılacaktır. Kıymetli bir metal kullanıldığında, ilgili kripto-varlık Hazine tarafından yok edilir ve bu da bu kripto-varlığın toplam arzını düşürür. Gigzi Black ve Gigzi Metals arasında anında değişim, kullanıcıların yatırımlarını daha istikrarlı bir pazara hızlı bir şekilde taşımasını sağlayacaktır.

GZB’nin yerel kripto para birimi ve GZG, GZP ve GZS’nin sabit madeni paralar olarak hareket ettiği bir ekosistem kurmak, kripto-para piyasasının mikro versiyonunu oluşturmak gibidir. Aslında, kripto piyasasının bu versiyonunda, sabit para, fiat paranın karşısındaki zamanın arttığı değerli metallerle desteklenmektedir. Gigzi Metal kripto-varlıklarının değeri, ilgili metalleri ile korele olduğu düşünüldüğünde, bunların değerinin değiştirilmesi, kullanıcının zenginliğini azaltacaktır. Buna ek olarak, bu metallerin birim fiyatı zaman içinde değer arttıkça, kullanıcıların zenginliklerinin sürekli olarak artmasını sağlayacaktır.

Güvenlik, kripto para birimi sahipleri için en yüksek öncelik olduğundan, güvenliği artıran herhangi bir önlem, kullanıcılara önemli avantajlar sağlayacaktır. Özel anahtarlar yüzünden insanlar çok fazla para kaybetmektedir. Gigzi Iris, kullanıcıların irislerini tanımlayarak ve özel anahtar kullanımını ortadan kaldırarak cüzdanına erişimi kullanan yenilikçi bir güvenlik özelliğidir. Piyasada Gigzi Iris ile rekabet edecek başka bir güvenlik seçeneği yok. Ayrıca kullanıcılar değerli metallerini Hazine özelliğini kullanarak kullanabilirler.

Token Bilgileri:

Token: GZB

PreICO Fiyatı: 1 GZB = 0.0025 ETH

Fiyatı: 1 GZB = 0.0025 ETH

Platform: Ethereum

Kabul edilen para birimi: ETH

Soft cap: 7000000 USD

Hard cap: 24000000 USD

Whitelist/KYC: Yok

Takım:

Sonuç olarak

Gigzi, varlık yaratmaya imkan veren ve aynı zamanda hesaptaki düzensiz faaliyetleri izleyen ve koruyan bir iris teknolojisinin kullanılmasıyla, istikrarsızlık, güvensizlik ve piyasa devalüasyonu arasındaki uçurumu kapatmaktadır. Gigzi cüzdanı, kullanıcıların kripto varlıklarının farklı dönüşümlerini yapabilmelerini ve platformda farklı varlıkların fiyatlarının ayrıntılı bir grafiğini görmelerini sağlar. Gigzi platinum, gigzi altın ve gigzi gümüş gibi gigzi kripto varlığı, platformda kullanıcıların sisteme katılımını artıran işlem oranını teşvik etmede büyük bir rol oynar.

Detaylı bilgi için aşağıdaki linklere gözatabilirsiniz:

Website: https://www.gigzi.com/

Whitepaper: https://www.gigzi.com/whitepaper

Bitcointalk ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=5047392.0

Telgram: https://t.me/gigzicommunity

Telegram : https://t.me/gigzi

Twitter : https://twitter.com/gigziofficial

Facebook : https://www.facebook.com/gigziofficial

My Bitcointalk Profile (tarangogu): https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1184703