GYM Rewards; Spor yaparak para kazanın

Kim istemez ki sağlıklı ve fit bir vücuda sahip olmak? Birçoğumuz kanepeden kalkmaya bile üşeniyoruz. Her hafta kendimize egzersize başlamak için söz verip üç gün sonra pes etmiyor muyuz? Yıllardan beri öğretildiği üzere ‘Hareket hayattır’ ve şimdi de blockchain teknolojisini kullanıp egzersiz yaparak kriptopara kazanmaya ne dersiniz? Uzun süredir spor yapmaya başlamak için beklediğiniz kıvılcım GYM Rewards ile yanacak. İhtiyacın olan motivasyonu GYM Rewards’ ta bulacaksın. GYM Rewards spor yaparken para kazanamanın güzel bir yolu.

Bu proje hedeflerinin, insanların egzersiz yapmalarını ve para kazanarak sağlıklı olmalarını, her gün kendileriyle ilgilenmelerini teşvik etmek olduğunu açıklıyor. Aynı konseptte çok fazla proje var. Fakat GYM Rewards onların hepsinden çok farklı.

GYM Rewards uygulaması kripto para birimi sektöründe yenilikçi bir kavramdır. Uygulama, her türlü sahtekarlıktan tam güvenlik sağlayan blockchain teknolojisi ile desteklenmektedir. Uygulama, kullanıcılara spor salonlarında egzersiz yaparken kripto para birimini kullanma fırsatı verir.

Kripto para biriminin madenciliği artık egzersiz faaliyetlerinize bağlı. Ne kadar fazla egzersiz yaparsanız, o kadar çok GYM rewards uygulamasına sahip olursunuz. Uygulama geliştiricisi, kripto para biriminin madenciliğinin çeşitli şeyler kullanılarak manipüle edilebileceğini fark etti. Büyük ölçekli kuruluş, piyasadan daha fazla kripto para birimini toplamak için madencilik çiftliğini çalıştırabilir. Fakat GYM uygulama geliştiricisi, çözümü Kriptopara madenciliği için insan vücudunu kullanmakta buldular. GYM rewards uygulaması, kullanıcıların verilerini izlemek ve kaydetmek için mükemmeldir. Kişinin egzersiz yaparken yaptığı faaliyetleri kaydeder ve kişiye kriptopara olarak ödül verir.

GYM Rewards, ABD’deki en önemli spor salonlarından bazılarıyla ortaklıklar kurdu ve diğer ülkelerin de bu durumu takip etmesini bekliyor. Buna ek olarak, uygulama platformun verimliliğini artırmaya ve faydalanma erişilebilirliği sağlamayan bir Ethereum sözleşmesi ve tokenı tarafından desteklenmektedir.

GYM Rewards uygulaması:

Egzersiz kanıtını blockchain’e ekleyerek GYM’de egzersiz yapmak için sizi ödüllendirir. GYM’de ne kadar çok egzersiz yaparsanız, o kadar fazla GYM coin kazanırsınız. GYM coinleri, yerel katılımcı spor salonlarında kullanılabilir ve katılımlı kripto para birimi borsalarında işlemden görebilir.

Günümüzün önde gelen sağlık cihazlarını kullanarak GYM App ile egzersizleri ve kazandığınız karı izleyebilirsiniz. GYM’nin nihai hedefi, sporculara egzersiz için ödeme yapmak, kazançlarını yönetmek, egzersiz rutinlerini optimize etmek ve bunlar için cüzdan sağlamaktır.Uygulama aşağıdaki işlemleri yapabilir:

Kalp hızı izleme
Egzersiz günlüğü
Cryptocurrency Cüzdanı
Tahmini olarak 10dk egzersiz ile 0.1666667 GYM ve 1 saatlik egzersiz ile 10 GYM kazanabilirsiniz.

Token Bilgisi ve ICO:

GYM token, bir ERC20 tokenıdır, bu da MyEtherWallet ve bu jeton modelini destekleyen diğer cüzdanlarda saklanabileceği anlamına gelir. Ücretler için ödeme yapmak için kullanılacaktır ve kullanıcılar diğer kripto para birimleri arasında da ticaret yapabilirler. Tokenların % 10’u, ICO’ya, 0.0001 ETH başına 1 GYM döviz kuru üzerinden tahsis edilecektir.

Token Satışı Başlangıç: Mart 2018

Hard cap:15,000 ETH

Soft cap: 100 ETH

Token Sembolü:GYM

Fiyatı: 1 GYM= 0.0001 ETH / 0.0000082 BTC

Token tipi: ERC 20

Token Dağıtımı:

% 5 uzun dönem rezerv

% 5 takım

% 4 Airdrop ve bounty

% 3 Danışmanlar ve Ortaklıklar

% 10 token satışı

% 73 GYM Uygulama Madenciliği

Takım:

Bir projenin, başarılı olması ekip üyeleri ve danışma kuruluna bağlıdır. Her başarılı projede çok sayıda etkili takım üyesi görebilir. GYM Rewards projesinde ise harika ekibin ve danışma kurulunun bir araya gelmesiyle bu başarı elde edilecektir.


Danışmalar:

Detaylı bilgilere aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz:

Website :https://gymrewards.io/

Whitepaper: https://files.acrobat.com/a/preview/8f3dbf7d-a966-429f-a9a7-8bb765907140

Telegram :https://t.me/gymrewards/

Face book:https://www.facebook.com/gymrewards.io/

Twitter :https://twitter.com/GymRewards

Bountry:https://bountyhive.io/join/GymRewards

My Bountyhive refferal link: https://bountyhive.io/r/tarangogu

My bitcointalk Profile (tarangogu): https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1184703