Honeypod; Güvenli ve Hızlı İnternet

İnternet çağımızın vazgeçilmezidir.İnternet kullanımı tüm dünyada hızlı bir şekilde artmaktadır. Hayatımızın her yerinde; akıllı telfonlarla, tabletlerle,laptoplarla, tv ler gibi birçok elektronik cihazla kullanılmaktadır. Genellikle çevrimiçi gizliliğimiz açıklanmaktadır ve bizi kötü niyetli içeriklere ve yetkisiz reklamlara karşı savunmasız bırakmaktadır.Bir başka sorunumuz ise zaman zaman internetimizim yavaşlamasıdır. Bugün dünyada, blok zincir teknolojisinin başarısıyla, bu şekilde temel fonksiyonlardan yoksun olmamalıyız. Honeypod bu yüzden dizüstü bilgisayarlarımız, telefonlarımız ve televizyonumuzda bize tam kontrol vermek istemektedir.

Honeypod, istenmeyen verilerin, isteklerin ve komut dosyalarının cihazınızın internet bağlantısına girmesini engellemek amacıyla doğrudan internet yönlendiricinize bağlanan küçük boyutlu bir donanım birimidir. Yük hızlarını önemli ölçüde arttırır ve en üst düzeyde bir blokaj sistemi sağlar. http://honeypod.org/

Günümüzde web sitelerinin, her kullanıcının etkinliğini izlemeyi amaçlayan üçüncü taraf izleme sistemlerine sahip olmasının yanı sıra, potansiyel kötü amaçlı yazılım saldırılarına karşı savunmasız kalmamıza neden olan, bilgimiz olmadan sayfalara eklenen gizli izleme mekanizmaları ve gizli komut dosyaları vardır. Honeypod’un hedefi, tüm bu cihazların hepsini kontrol etmek ve her kullanıcının internet bağlantısı üzerinde güvenliğini sağlamak, aynı zamanda internet bağlantıları üzerindeki her türlü bilgiyi kontrol etmelerine olanak sağlamak ve aynı zamanda finans, fatura ve diğer çevrimiçi hizmetleri yönetmek için birbirine bağlayan ana merkez olmaktır.

Teknoloji olarak Honeypod, internet bağlantınıza gelen zararlı, müdahaleci ve istenmeyen veri paketlerini reddetmek için tasarlanmış bir veri paketi yetkilendirme ve kimlik doğrulama mekanizmasıdır. http://honeypod.org/

Honeypod’un Faydaları:

  1. Honeypod, herhangi bir bağlı cihazda çalışır, bir kez Honeypod cihazı birbirine bağlı sistem aracılığıyla ana hub olarak etkinleştirilir.
  2. Honeypod değişik bir özelliğe sahiptir; hem kodları almak hem de kripto para birimi kullanarak çevrimiçi hizmetleri satın almak için bir kimlik doğrulama sistemi olarak kullanılabilir. Artık bir hizmet satın almanız gerektiğinde cüzdanınızı çıkarmanız gerekmeyecek.
  3. Cihazların kurulumu çok kolaydır çünkü Honeypod tamamen tak ve çalıştır donanım sistemi olarak üretilmiştir. Bir acemi ya da bir teknoloji uzmanıysanız, Honeypod size olabildiğince çok veya küçük bir konfigürasyon vererek kolay olması amaçlanmıştır. Basit, kolay ve kullanıma hazırdır.
  4. Honeypod’un kullanımıyla, tüm kullanıcılar Honeypod’larının kullanım süresine bağlı olarak madenciliğe benzer bir biçimde kripto para birimi tokenleri alırlar. Honeypod ile bağlantılı promosyon ortakları sayesinde, kullanıcılar ayrıca coin alacaklardır.
  5. İnternet bağlantılarında ve veri paketlerinde, tam bir güvenlik ve anonimlik sahibi olmak isteyen bireyler için Honeypod; konumunuzu gizlemek, korumak ve bilgilerinizi kolayca kontrol etmenize izin vermek için Honeypod panosu üzerinden OpenVPN ve DNSCrypt ile tamamen entegredir.

Token Bilgileri ve ICO:

Token sembolü:HNY

Platform:Stellar

PreICO fiyatı: 1 HNY = 0.0375 USD

ICO fiyatı: 0.0500 USD

Satılık Token miktarı: 200,000,000

Minimum yatırım tutarı: 1,500 USD

Kabul edilen para birimi: BTC, ETH, XLM

ICO’da dağıtılacak miktarı: % 20

Soft cap: 2,000,000 USD

Hard cap: 10,000,000 USD

Takım:

Sonuç olarak:

Blockchain teknolojisi ile para transferinde artık çok daha özgürüz. Bankalara ve diğer üçüncü taraf şirketlere yüksek komisyonlar ödemekten kurtulduk. Tüm bu platformların bilgilerini merkezi bir depoda tutması nedeniyle, bilgilerimizin güvenliği azaldı ve hackerlar tarafından kolayca erişilebilir konuma geldi. Ancak blockchain teknolojisi sayesinde bilgilerimizi merkezi olmayan bir ağda tutmak, yüksek komisyonlardan kurtulmak da güvenliğimizi arttırdı. Ayrıca para konusunda yaşadığımız bu devrimi internette de yaşamalıyız. Tüm verilerimizi, sırlarımızı, güvenliğimizi, ağ kontrollü şirketlerin kolayca alıp satmayı bırakması gerekiyor. Özel mülkün kutsallığının yanı sıra kişisel verilerin mülkiyeti de yalnızca mülk sahibi tarafından kullanılmalıdır. Bir başkası, istediği şekilde satın alıp satamamalı ve pazarlayamamalıdır. Bu yüzden güvenliğimizi tehlikeye atmamalılar. İnternetin yaşayacağı bu devrimde Honeypod kilit rol oynayacak ve siz de bu devrime katılmak istiyorsanız websitesini ziyaret edin.

Detaylı bilgi için aşağıdaki linklere gözatabilirsiniz:

Website: http://honeypod.org/

Whitepaper: https://docsend.com/view/6w2kpua

Bitcointalk ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=5101474.msg49392175#msg49392175

Twitter: https://twitter.com/gethoneypod

Telegram: https://t.me/honeypod

My Bitcointalk Profile (leprakon): https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1302336

XLM Address: GBTZGKHCZYJXDDZUH5QCKS4VIDG5OZEQBLYBJCOBTVMD65I4DO4B6TXL