HORIZON — Yeni Bir İnternet Çağı Başlıyor

Herkese merhaba,

Bugün sizlere oldukça yeni ve ilginç bir proje olan Horizon Communications hakkında bilgi vereceğim.

Bermuda, dünyada en yüksek kişi başına düşen gelire sahip olan adalardan biridir. Ekonomisi, esas olarak uluslararası iş için finansal hizmetler ve turistler için lüks tesisler sağlamaya dayanmaktadır. Turistlerin kaldıkları bu bölgede, turistlerin kalışını rahat ve keyifli kılmak için her zaman ve her yerde kaliteli bir internet servisine sahip olmak şarttır. Diğer tüm ticari işlemlerin sorunsuz ve hızlı bir şekilde yürütülmesi de gereklidir. Ne yazık ki, Bermuda, yerli halkı ve ziyaretçileri bu hizmetler için fazla miktarda para ödemeye mecbur bırakılıyor. Horizon Communications’ın çözümü işte burada devreye giriyor.

Horizon Communications, LTE teknolojisi ve kablosuz blockchain yapan bir şirkettir ve iyi hizmet alamayan uzak alanlara ulaşacak yüksek hızlı internet, yüksek çözünürlüklü kablo TV ve VOIP telefon hizmeti sunmayı amaçlamaktadır.

Horizon Communications’un amacı geleneksel fiber ağlardan daha avantajlı bir ağ oluşturmak, kilometreler boyunca tellere gerek kalmadan genişletebilme yeteneğini koruyan en yüksek güvenilirlikli kablosuz ağı oluşturmak ve sürdürmektir.

Horizon Communications, kullanıcılarına 4G LTE Teknolojisini kullanarak yüksek hızlı sabit kablosuz internet hizmeti sunacak. Sabit bir kablosuz teknolojinin kullanılması, radyo dalgalarını kullanarak tek bir konuma geniş bant internet erişimi sağlayacak ve ayrıca yer altı kablo hatlarına olan ihtiyacı ortadan kaldıracaktır.

Gelecekte de Horizon Communications (Horizon), en iyi hizmeti 2018 ortası ile 2018 sonu arasında piyasaya sürmeyi ve daha sonra önümüzdeki birkaç yıl içinde başta Karayipler ve Orta Amerika olmak üzere birçok ülkeye yayılmayı planlıyor.

Horizon müşterileri, servisi yakalamak için dışarı monte edilecek bir antene sahip olacak. Horizon’un mevcut 4G LTE ileriye dönük ekipmanı, müşterilerinin başlaması için müşterilere 300Mbps’lik bir servis sunacak. Zaman geçtikçe, müşteri başına 1 Gbps’ye ulaşacaktı. Horizon Communications da 5G’ye ilerlemeyi sabırsızlıkla bekliyor. Bu, bu 5G deneyimi ile elde edilecek avantajların, 4G’den daha iyi olacağı anlamına geliyor. Horizon Communications, Blockchain Teknolojisini müşterilerine kaliteli internet erişimi sağlayarak entegre edecektir.

Şu anda, Bermuda’da, turistler ve göçmenler, yavaş ve güvenilir olmayan bir hizmet için büyük miktarlarda para ödüyorlar. Bu hizmetin sağlayıcıları, hasar görmesi muhtemel olan eski yöntem ve ekipmanları kullanmaktadır.

Horizon Communications’un Çözümü:

1- Yüksek hızlı sabit kablosuz internet servisinin sağlanması.

Horizon, turistik mekanlara en kaliteli internet servisini sunacak, böylece bazılarının kendi ülkelerinde veya şehirlerinde keyif aldıkları birinci sınıf internet hizmetinden yararlanacaklardır. Eğer turistler hizmetten memnun kalırlarsa, kaliteli internet erişimi ile birleştiğinde,ülkelerine döndüklerinde geri dönüşümü mükemmel olacaktır.

2- Yüksek tanımlı TV servislerinin sağlanması.

3- VOIP telefon hizmetlerini hizmete sokmak.

4- Diğerleri, tuz korozyon ve rüzgar akımlarından zarar görmesi muhtemel olan havadan giden ve yeraltı bakır kabloları kullanırken, Horizon, çok hızlı, kaliteli, güvenilir ve nispeten daha ucuz olan sabit bir kablosuz internet hizmeti sağlamak için 4G LTE teknolojisini kullanacaktır.

5- Şu anda, müşteriler sadece 5–10Mbps keyfini çıkarırken, Horizon Communications müşterileri 300 Mbps hızdan yararlanacak ve zaman geçtikçe daha da iyi olacaktır. Horizon ayrıca herhangi bir elektrik kesintisi durumunda yedek bir güce sahiptir.

Token Bilgileri ve ICO:

Horizon Token, HRZN sembolü ile tanımlı bir ERC20 tokenıdır. Satışlar sırasında minimum satın alma bedeli 0,15ETH ~ 150HRZN olacaktır.

Pre-sale dönemde, sadece ETH kabuledilecektir.

Horizon, yıllık karların % 15’ini Ethereum’daki HRZN Token sahiplerine dağıtmak ve tokenlarını geri satmak isteyenlere geri alım programı için% 5 kar payı veriyor.

ICO satışı web sitesinde yapılacak.Token satışı 30 gün sürecek. Horizon Communications, ön satış dahil olmak üzere toplam 40 milyon USD değerinde token satmayı hedefliyor.

Yol Haritası:

Detaylı Bilgi için aşağıdaki linklere gözatabilirsiniz:

Website: https://www.horizoncomm.co/

WhitePaper: https://www.horizoncomm.co/feast-content/uploads/Horizon-Whitepaper.pdf

Facebook: https://www.facebook.com/HorizonCommICO/

Twitter: https://twitter.com/HorizonCoin

Telegram: https://t.me/HorizonCommICO

Benim Bitcointalk Profilim (tarangogu): https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1184703