HubrisOne; Kripto para ile geleneksel bankalar arasındaki köprü

Kripto para birimleri son yıllarda yaygın bir biçimde popülerlik kazandı. Ancak, kripto para birimleri günlük hayatta yaygın olarak kullanılamıyor. Bunun nedeni büyük ölçüde kripto para birimleri ve fiat’ın bir arada bulunamamasıdır. Gerçekten birlikteliği, bu iki para biriminin birbirinin yerine kullanılabileceği anlamına gelir. Bu zamana kadar, kripto para birimleri ile fiat arasındaki boşluğu kapatmayı amaçlayan ve kripto para birimlerini yaygınlaştırmayı hedefleyen birkaç proje gördük, ancak bir yere kadar ya da başka sebeplerden dolayı başarısız oldular. HubrisOne yeni bir dönem başlatıyor.

HubrisOne,bir şifreleme para cüzdanını ve geleneksel fiat bankasını birleştiren devrim niteliğinde bir uygulamadır. Ekip, bu iki endüstrilerin avantajlarını kusursuz bir şekilde birleştirmeye odaklanmıştır. HubrisOne platformu, bankacılık ve finans dünyasını kripto dünyasına bağlayan köprü olma potansiyeline sahiptir.

Platform, kullanıcılara kripto cüzdanında bir banka hesabı şeklinde kolayca yeni hesaplar oluşturma şansı sunuyor. Bu hesap, para çekme gibi tüm temel işlevleri yerine getirir ve bankanızda olduğu gibi para yatırma fırsatı sunar.

HubrisOne’nın Özellikleri:

Kuşkusuz HubrisOne, aynı uygulamayı kullanarak hem kripto dünyasını hem de geleneksel bankacılık sistemini dönüştürmek için böylesine yenilikçi bir fikir ortaya koyan ve blok zincir teknolojisi kullanan ilk projedir.

Stres olmadan, dünya genelinde, anında kripto para birimleri ya da fiat ile para transfer edebilirsiniz.

Hepsi bir hesapta yönetilen bir Euro, IBAN veya İngiltere hesabına sahip olabilirsiniz.

HubrisOne ile ışık hızında dijital bir cari hesap oluşturabilirsiniz.

HubrisOne kullanıcıları dijital cari hesaplarını farklı kripto işlem platformlarına bağlayabilirler.

HubrisOne App ile kullanıcılar, bir seferde kripto para birimleri ve Fiat’larını saklama ve değerlendirme ayrıcalığını yaşayacaklar.

HubrisOne App, çeşitli coin ve token tipleriyle uyumludur ve aynı zamanda kullanıcıların geleneksel Fiat para birimlerini kaydettiği bir banka hesabıdır.

HubrisOne ile kullanıcılar hem banka hem de kripto cüzdanlarını yönetebilir ve nispeten düşük işlem ücretleriyle HubrisOne Debit kartını kullanarak dünyanın her yerine transfer yapabilirler.

Token Bilgileri ve ICO:

HBR token kullanıcılarına; Hubrisone platformuna erişme, Global olarak kullanıcılar arasında fon transferi yapabilme ve HubrisOne banka kartını kullanarak global olarak mal ve hizmetlerin ödemesini yapabilme fırsatı sunar.

Token Adı: HBRS

Fiyatı: 1 HBRS = 0,01 USD

Platform: Ethereum (ERC-20)

Kabul edilen para birimi: ETH

Toplam token miktarı: 1 Milyar

Dolaşımdaki token miktarı: 500 Milyon

Takım:

Yol Haritası:

Sonuç:

HubrisOne platformu, geleneksel bankacılık sistemini ve kripto para cüzdanını birleştirerek, kullanıcılarına servetlerini tek bir uygulamadan yönetme fırsatı sunuyor. HubrisOne, kripto dünyasını ve geleneksel bankacılık sistemini yeni birleştiriyor. Bu iki finansal sistemi bir araya getirmek ve gelecek nesillerin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde dönüştürmek olağanüstü bir fikir. Bu fikir, blockchain teknolojisinin kitlesel olarak benimsenmesine ve küresel olarak gerçek hayatta kripto para biriminin kullanılmasını arttıracaktır. Kripto meraklılarının bu projenin bir parçası olma fırsatını kaçırmayacağını düşünüyorum.

Detaylı bilgi için aşağıdaki linklere gözatabilirsiniz:

Website : https://www.hubrisone.com

Whitepaper : https://drive.google.com/openid=1enh6bm59MXPMmQ8MVKXs68iShXD45L7p

Telegram : https://t.me/hubrisonebounty

Ann Thread : https://bitcointalk.org/index.php?topic=5039930.0

Facebook : https://www.facebook.com/HubrisOne1

Twitter : https://twitter.com/hubrisone/

My Bitcointalk Profile (leprakon): https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1302336