Humancoin ile bağışlarınız güvenli ve hızlı şekilde ulaşır

Yardım için fonların bağışlanması uzun yıllardır vardır ve yılda yüz milyarlarca dolar yeni yardım fonları açılmaktadır. Bu olay, insanlara ihtiyaç duyanlara yardım etme arzusuyla kolayca açıklanabilir ve ticari kuruluşlar için de iyi bir reklamdır. Ancak, bağışların toplanması ve aktarılması için mevcut sistemin, saydamlık, yanlış kullanım, yüksek ortak maliyetler gibi ciddi eksiklikleri vardır. Humancoin, e-ticaret ve kripto-para piyasasını diğer gelişmekte olan sektörlerde ile birleştirerek bağış sisteminin sorunlarını çözmeyi hedeflemektedir.

Şüphesiz, her birimiz finansal olarak ihtiyaç sahibi bir kişi ya da organizasyona yardım ettik. Humancoin platformuyla, alıcıya gönderilen fonların ona ulaşacağından % 100 emin olabilirsiniz. Blok zincir teknolojisi ile gönderilen paranın tamamını izlemek mümkün olmaktadır.

Human Coin, yardım için yeni bir çağın habercisi olarak nezaketin para birimidir. Human Coin, birlikte 3.5 trilyon dolarlık bir değere sahip olan hayırsever endüstrinin, perakende e-ticaret ve kripto-para piyasasının sinerjisiyle birleşen devrim niteliğinde bir platformdur. Humancoin, bağış endüstrisini tek bir P2P uygun platformla perakende e-ticaret ile birleştiren, bir Charity of Charity madencilik protokolü tarafından desteklenen büyük bir yeni kripto para birimidir.

Blockchain teknolojisi ve bağlantılı bir P2P internet platformu, sektördeki problemleri çözmeye yardımcı olacak ve daha da geliştirilmesi için güçlü bir ivme kazandıracaktır. Bağışçılar, fonlarının tam olarak amaçlandığı şekilde harcanacağını görmek için işlemleri izleyebilir. Hayır kurumları, fonların nasıl kullanıldığına dair bilgi sağlayarak bütünlüklerini gösterebilirler.

Hızlı ödemeler, sınır ötesi işlemlerde bile basitleştirilmiştir ve kripto para birimi dönüştürme sorunu çözülmüştür.Tüm süreçlerin otomasyonu, işlem maliyetlerini önemli ölçüde azaltabilir. https://www.humancoin.net/

Humancoin platformu

Humancoin, bağışçıları, alıcıları ve e-ticaret kullanıcılarını bir araya getiren bir P2P platformu ve ekosistemdir. Platformun arayüzü, katılımcıların hızlı bir şekilde, popüler para birimindeki herhangi bir ülkeye bağış göndermesine, işlemlerini izlemelerine ve hayırsever faaliyetleriyle ilgili raporları görüntülemelerine ve ayrıca uluslararası müşteri sadakati programlarını kullanmasına olanak tanır. Humancoin platformu, hayırseverler ve alıcılar arasındaki etkileşim sürecini mümkün olan en geniş ölçüde kolaylaştırmak amacıyla tasarlanmıştır.

Humancoin uluslararası fon transferlerindeki zorlukları ortadan kaldırır. Kripto para birimindeki transferler aracılar olmadan gerçekleştirilir. Hayır kurumlarına vergi indirimleri için kullanabilecekleri çek ve beyanlar sağlanır. Her iki taraf için de kolaylık sağlamak amacıyla, hem fiat hem de kripto-para birimi ile bağış yapmak mümkündür.

Projenin gelecekteki hedefleri nelerdir?

Projenin gelecekte büyümesi, hayır kurumları için toplanan fonlardan elde edilenlerin % 5’i ile finanse edilecektir. Bu, hayır kurumları için piyasa ortalamasının 4 katından daha düşüktür.

Humancoin’in hayırseverlikle ilişkisi, diğer geleneksel sadakat ödül tokenleriyle karşılaştırıldığında, ortaklarına sadakat programları geliştirmede benzersiz bir avantaj sağlar.

Humancoin tokeni tarafından beslenen blockchain platformu; hayırseverlik endüstrisine yeni bir soluk getirecek, aynı zamanda bir büyüme motoru sunacak ve artan sayıda ortak için önde gelen bir küresel sadakat programı haline gelecektir. https://www.humancoin.net/

Token Bilgileri ve ICO:

Token Sembolü: HUMA

Platform: Ethereum

Toplam token sayısı: 6.000.000.000 HUMA

Satıştaki token sayısı: 3.055.000.000 HUMA

Token fiyatı: 0.01 ABD doları

Hard cap: 26.000.000 ABD doları

Soft cap 6.000.000 ABD doları

Presale, 15 Ağustos’ta sona erdi ve 1 milyon dolar olan hedef başarılı bir şekilde toplandı. Kamu satışı 15 Eylül-1 Kasım 2018 arasında yapılacak, ilk hafta indirim % 35 olacak, bu indirim zamanla azalacak.Satılmayan tüm tokenler yakılacaktır. Tokenlerin cüzdanlara dağıtımı ve borsalarda işlem yapılabilmesi, satışların tamamlanmasından sonra başlayacaktır. Takım tokenlerinin % 50’si manipülasyonunu engellemek için 6 ay boyunca, kalan% 50’si ise 12 ay boyunca bloke edilecektir.

Takım:

Sonuç olarak:

Hayırsever bir organizasyon yürütüyorsanız ve bağışta bulunmak konusunda kararlıysanız, Humancoin platformu fonlarınızın doğru bir şekilde kullanılmasını sağlamak için geliştirilmiştir. Korkacak bir şeyiniz yok çünkü paranız Humancoin platformu ile güvence altına alındı.

Detaylı bilgilere aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz:

Web sitesi: https://www.humancoin.net/

Whitepaper: http://docs.humancoin.net/HumanCoin_whitepaper_en.pdf

Bitcointalk ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=4469466

Telegram: https://t.me/HumancoinChannel

Twitter: https://twitter.com/humancoinnet

Facebook : https://www.facebook.com/Humancoinnet/

My bitcointalk profile (tarangogu): https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1184703