ICOVO; Sağlıklı ICOları gerçekleştirebilen platform

Günümüzde hepimiz kripto para biriminin tüm ülkelerde gelişmekte olduğunu biliyoruz. Bir proje ICO döneminde ise, tokenin fiyatı çok ucuz olacak, ancak birkaç kişi bunu büyük miktarlarda satın almayacak ve herkese alım fırsatı verilecektir.Kripto para dünyasına girmiş olan birkaç kişi, yatırım yapmak için değil, hızlı kar elde etmek için sahte ICO’lar düzenleyebiliyor. O zaman, tüm ICO’lar güvenli midir?

ICO piyasası 2018’in ilk çeyreğinde 5,8 milyar ABD Doları’na ulaştı. Bu muazzam büyümeye rağmen, mevcut ICO pazarının sorunları şunlardır:

  • Kurucuları, satıştan sonra ICO fonlarıyla kaçıyor
  • Proje ekibi projeye devam etmede ilgiyi kaybediyor
  • Ekip, yol haritalarını, whitepaperde belirtildiği gibi uygulamıyor
  • Projenin tamamen terk edilmesi

ICOVO, sağlıklı ICO’ları gerçekleştirebilen ilk platform olmayı hedefliyor. ICOVO platformu, ICO yatırımcılarını korumak amacıyla DAICO’yu hayata geçirdi. Ocak 2018’de, Ethereum’un kurucu ortağı Vitalik Buterin tarafından desteklenirken, hizmetin temeli; DAICO konseptine dayanan bir DAICOVO akıllı sözleşmesiydi. ICOVO, DAICO’yu uygulayan ilk platform olacak ve DAICO’nun merkezi olmayan yaklaşımıyla dolandırıcılığı ve proje motivasyonunu azaltmayı planlıyor. https://icovo.co

ICOVO , sağlıklı ICO’ları gerçekleştirebilen dünyanın ilk ve tek ICO platformudur. ICOVO, yatırımcıların ilgisini çekerek yukarıda belirtilen sorunları çözmeyi mümkün kılacaktır. Bunu başarmak için platform KYC / AML, whitepaper versiyonlama ve DAICOVO’dan faydalanacaktır.

Bazı projeler, yatırımcılarından hızlı kazanç elde ettiler ya da kandırdılar, yatırımcıları bu projenin gerçekten var olduğuna ikna etmek için bir ICO dönemi yapıyorlar, fakat yatırımcılar para verdikten sonra kaçarlar, hatta sahtekarlar başkalarının kimliklerini kullanırlar. ICOVO ile, proje kurucuları projelerini ICOVO Web’e kaydedebilirler, bu nedenle yatırımcıların ICOVO tarafından gerçekten korundukları için çalışan ICO’yu takip etmekten korkmaları gerekmez. KYC / AML de çok gereklidir ve listeleme için bir kriterdir.

ICOVO’nun Çözümü:

ICOVO, yukardaki sorunları çözebilen dünyanın tek ICO platformudur. Proje hazırlayıcılarının tedarik edilen fonlarla birlikte kaçma problemlerini çözecek. Ek olarak, KYC / AML hem yatırımcılar hem de proje kurucuları için uygulanacak, IPFS ve blockchain kullanan Whitepaper versiyonları ise değişikliği önleyecektir. Sadece ön onaylı ve DAICO uygulayacak ICO projeleri olacak ve bu projeler için, ICO tokenleri “OVO” ETH’ye göre % 25 indirim elde etmek için verilecektir.

ICO katılımı için yüksek bariyer sorunu, yeni başlayanlar için kullanımı zor olan MyEtherWallet’in yerine dünyanın ilk ICO tarafından optimize edilmiş “ICOVO App” ve “ICOVO Web” ile çözülecektir.

“ICOVO App” ve “ICOVO Web”, herkes için kullanımı kolay bir arayüze sahip olacak ve ERC20 / ERC223’e uygun bir cüzdan, token satın alma işlevi ve hatta bir oylama süreciyle yatırımcıya para iadesi için DAICOVO mekanizmasını da içerecek. https://icovo.co

Nasıl çalışır?

ICOVO, ICO yatırımcılarını bir fon yönetim sistemi kurup ICO proje kurucularının ve projelerin kendilerinin şeffaflığını artırarak korumayı amaçlıyor.

Hizmetinin temeli, Ocak 2018’de Ethereum kurucu ortağı Vitalik Buterin tarafından savunulan DAICO kavramına dayanan DAICOVO akıllı sözleşmesidir. Bu, ICO yatırımcılarının her zaman korunmasını garanti edecektir. Bu uygulama ICOVO platformu üzerinden yapılacaktır. Platform ayrıca, invitörler ve proje kurucuları için KYC / AML’yi de kullanacak. Teknik inceleme sürümü IPFS’yi kullanacak ve blockchain, beyaz kağıda ve sözleşmede hiçbir değişiklik yapılmadığından emin olacaktır.

Token Bilgileri ve ICO:

Token simgesi: OVO (OH-vo)

Token tipi: ERC20/ERC223

Toplam token sayısı: 200 milyon

ICO fiyatı: 1 OVO = 0.3 USD

Çıkış tarihi: Ağustos 2018

Soft cap: 5.868 ETH

Hard cap: 60.360 ETH

Hedef: 33.533 ETH

Ekip:

Sonuç olarak:

ICOVO’nun yenilikçi blockchain ile ilgili girişimler ve ICO yatırımcıları için ICO platformları için küresel bir standart haline gelmesi projenin amacıdır. Bunu sağlam bir ICO temeli sağlayarak, ICO yatırımcı tabanını genişleterek ve ICO’lardan sonra proje devamlılığını iyileştirerek sağlayacaktır.

ICOVO, kâğıt üzerinde çoğaltılabilir ve diğerleri benzer hizmetler sunabilir, ancak fikirlerdeki, teknolojik gücündeki ve teknik bilgisindeki farklılıktan dolayı, hiç kimse ICOVO’yla aynı hizmeti sunamaz. Platformun dinamik ve olağanüstü uzmanlıklarının bir araya gelmesiyle oluşan ekibi ve ileri teknolojik alt yapısı gelecek için umut vaat etmektedir.

Detaylı bilgilere aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz:

Website: https://icovo.co

Whitepaper: https://icovo.co/whitepaper/20180620_icovo_wp_service_en.pdf

Bitcointalk ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=4468796.0

Twitter: https://twitter.com/ICOVOCO

Telegram: https://t.me/icovoco

Facebook: https://www.facebook.com/icovoco/

Reddit: https://www.reddit.com/r/ICOVO/

My bitcointalk profile (tarangogu): https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1184703