imusify; Dinlerken kazandıran müzik platformu

Dijital ortama geçişin artmasıyla birlikte, birçok sanatçı eserlerinden çok az kazanç elde etmektedir. Sanatçılar şu anda modern merkezi müzik sistemindeki mevcut yetersizliklerden dolayı sömürülmektedirler. Buna ek olarak, sektörde düşük gelirlere, verimsiz lisans süreçlerine ve malların yanlış atfedilmesine katkıda bulunan şeffaflık sorunu da mevcuttur. Büyük organizasyonlar büyümeye devam ederken ve sanatçıların gelirlerini elinde tuttuğundan, sanatçılar adil ve istikrarlı bir gelir elde etmek için onlara rağmen mücadele ediyorlar.

Müzik endüstrisinin karşı karşıya olduğu bir başka sorun da bağlantı ksikliğidir. Küresel kullanıcılar ihtiyaç duydukları müzikleri kolayca alabilirken, müzik yaratıcıları, ortak yazarlar ve hissedarlar arasında büyük farkler vardır. Bu, katılımcıların fikir ve kaynak alışverişinde bulunmasını neredeyse imkansız kılar.

Imusify nedir?

Imusify, müzik endüstrisindeki sanatçıların yüz yüze geldiği bir çok zorluğa bir çözüm getirecek tamamen merkezi olmayan bir müzik pazarı yaratmak istiyor.Imusify, yenilikçi protokolleri ve platformları kullanarak sanatçılar, ve diğer ilgili taraflar arasındaki doğrudan eşler arası iletişimi kolaylaştıracaktır.

Platform, en iyi akış, dosya paylaşımı, multimedya paylaşımı, sosyal ve ekonomik ağ uygulamalarını entegre edecektir. Aracılara olan ihtiyacı sona erdirecektir. Ayrıca şeffaflığı sağlayacak, verimsizliği ortadan kaldıracak ve her sanatçı ve diğer hizmet sağlayıcıların katkılarına uygun olarak ödüllendirilmesini sağlayacaktır. Platform hizmetlerinin bazı kullanımları arasında grafik temsili, içerik oluşturma, şeffaf telif ödemeleri, ağ işbirliği ve açık kaynak geliştirme bulunmaktadır.

Platform kullanımı kolay bir arayüze sahiptir. Ayrıca, kullanıcı arayüzü ve entellektüel sözleşme arasındaki iletişim için neo-python’u bir ara yazılım olarak kullanacaktır. Imusify, dünya müzik endüstrisinde devrim yaratacak!

Imusify Platform fonksiyonları:

Ses Oynatıcı

Kullanıcılar, platformda veya dışarıdan dağıtılabilecek diğer içeriklerin yanı sıra şarkı, podcast ve sesli kitap indirebilir.

İçerik Seçme

Kullanıcılar, iyi ve kötü içeriğin korunmasını sağlayacak içerik için oy kullanabilir. Kullanıcılar, Imusify tarafından sağlanan içeriğin yüksek kalitede olmasını sağlamaya çalışırken, IMU token olarak ödül alırlar.

Kanallar Oluşturma

Kullanıcılar farklı tema ve etiketlere dayalı oynatma listelerini ve kendi kanallarını oluşturabilirler. Kullanıcılar ayrıca, yalnızca davetli katılımcıların kanala erişebilmeleri için e-posta kullanarak hem platformdan hem de platform dışı başkalarını davet edebilir.

Token Bilgileri ve ICO:

IMU tokenları çok seviyeli desantralize müzik ekonomisi Imusify için bir destek mekanizması olarak kullanılacaktır. Bu,tokenin talebini artıracaktır, çünkü Immunfy’in endüstride infiltrasyonu boyunca tokenin birçok kullanımı olacaktır.

Platformda, kullanıcıların sisteme katkıda bulunmaları için ödüllendirildikleri bir ücretlendirme ve tazminat sistemi bulunmaktadır. Token ayrıca dijital hizmet ve varlık alışverişi için bir para birimi olarak kullanılacaktır. Token; taraftarlar, sanatçılar, servis sağlayıcılar ve taraftarlar arasında güven ve şeffaflık oluşturmak için kullanılacaktır. Bu da kusursuz bir ekosistem yaratacaktır.

Token sembolü: IMU

Token Türü: NEP-5 Token

Platformu: NEO

Toplam Token Kaynağı: 1.000.000.000

Satışa sunulan Token yüzdesi : % 65

Fiyatı: 1 IMU= 0.05 USD

Softcap: 1.000.000 USD

Hardcap: 25.000.000 USD

Ön Satış tarihi: 1-31 Mart 2019

Ana Satış tarihi: 1-30 Nisan 2019

Takım:

Sonuç olarak:

Müzisyenler, bugünlerde ana gelir kaynağı olarak turne yapmaya başladılar. Müzik endüstrisi 2017’de 43 milyar dolarlık gelir elde etti ve bunun sadece % 12’si sanatçılara gitti. Paranın geri kalanı nereye gidiyor? Rapora göre, gelirin iyi bir kısmı aracılar tarafından alınıyor. Ama IMUSIFY’de sanatçılar ve içerik oluşturucular, bu endüstrinin lokomotifi oldukları için hak ettikleri ölçüde daha fazla kazanabilirler. Daha fazla insanı bu platforma çekerek hayranları ve sanatçıları birleştirmek harika bir fikir. Sanatçılar ve içerik oluşturucular için daha fazla kazanç sağlıyor. Projeyi destekleyin ve harika bir projenin parçası olup whitelist’e katılın.

Detaylı bilgilere aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz:

Web sitesi: https://imusify.com

Demo: https://imusify.com/app

Whitepaper: https://imusify.com/whitepaper.pdf

Facebook: https://www.facebook.com/imusify

Twitter: https://twitter.com/imusify

Bitcointalk ANN : https://bitcointalk.org/index.php?topic=4327428.0

Telegram: https://t.me/imusify

My bitcointalk profile (leprakon): https://bitcointalk.org/index.phpaction=profile;u=1302336