iShook; Okuyucu ve Yazarlar İçin Rehber

Kitapları seviyor ve kitaplarla çok fazla zaman mı harcıyorsunuz? O zaman bu uygulama tam size göre! iShook, kullanıcılarına bir platform kullanarak ve en sevdikleri içeriği gerçek zamanlı olarak okuyarak token (SHK) kazanma fırsatı sunuyor. iShook, kullanım için çok işlevli bir platformdur ve yetenekleri yalnızca yazarlara ve okuyuculara kadar sınırlı değildir. Kendi ürününüzün oluşturulmasında, kendi sitenizde en sevdiğiniz içeriklerin bulunduğu bir blog şeklinde kullanıma sunulacak. Sosyal ağlar platformunda oluşturulan ağ geçidi, izleyicilere ve yazarlara yönelik aramayı basitleştirmek için birleştirici bir zincirdir. Gelecekte platform, fotoğrafçılar, blogcular, yayıncılar için mükemmel bir teşvik olacaktır.

iShook, sosyal ağlar için bir ağ geçidi sağlayabilen yeni bir yaklaşımdır, böylece yazarlar eserlerini izleyicileri ile paylaşabilirler. Ayrıca, okuyucunun kendileri için en iyi kanalları ve istenen içeriği seçmesi için bir fırsat sunar ve herkes işlerini bağımsız olarak yayınlayabilir. Okuyucular; en sevdikleri yazarları kolayca seçebilir, düşüncelerini paylaşabilir ve aynı zamanda benzer fikirlere sahip insanları bulmak için sosyal paylaşım platformundan da yararlanabilirler. Tüm kitap severler için mükemmel bir ürün olduğu görüşündeyim.

Platform, yazarların ve kullanıcıların kullanıcı dostu bir ortamda birbirlerini buldukları bir keşif aracı olarak hizmet eder. Bu nedenle katılımcılar, harika bir pazarın yanı sıra sosyal ağ deneyiminin tadını çıkarır. iShook’un blog ve e-ticaret platformları, memnuniyet düzeyini artıran merkezi platformun bir uzantısı olarak varlığını sürdürmektedir. Çünkü katılımcılar iShook Daily-blog platformu olarak çalışan platformu günlük yaşamın bir parçası olarak ücretsiz şekilde kullanabilirler. Bu platformlara ve hizmetlere ek olarak, katılımcılar iShook mobil uygulamasının ürününden faydalanacaklardır. Uygulama kullanıcı deneyimini geliştiren basit ve gelişmiş bir arayüzle harika bir hizmet sunmaktadır, böylece kullanıcılar nerede olurlarsa olsunlar iShook’un işlevlerinden yararlanabilirler.

iShook modern bir uygulamadır ve bütün akıllı cihazlara uyumludur. Bugün bile, uygulamayı Google Play’den ve AppStore’dan indirebilir ve kullanabilirsiniz. Ayrıca 12.000’den fazla yayına ve 60.000’den fazla kitaba erişebilirsiniz. Uygulama 79.000’den fazla kez indirildi ve 106.000 kez görüntülendi. Bütün bunlar, platformun yeteneklerinin sadece küçük ve başlangıç ​​kısmı. Bu uygulamayı yüklemek için çok kolay bir kayıt işlemini yapmanız yeterli olacak.Ayrıca, kayıt için size küçük hoş bir bonus sunulacak.

IShook’un avantajları şunlardır:

  1. Kullanıcılar veya okuyucular istedikleri içeriğe daha iyi bir şekilde erişebileceklerdir.
  2. İstenilen notları paylaşmak isteyenler için not defterlerine, yazarlara, içerik oluşturuculara ve hatta diğer kullanıcılara doğrudan erişim sağlanacaktır.
  3. Tek bir ağ veya ayrıcalıklı bir ağ arayan yazarlar için kendi içeriklerini yazmak, yayınlamak, düzenlemek ve hatta pazarlamak için erişim olanağı sağlanacaktır.

Token Bilgisi ve ICO:

Ekip 1 milyar token üretmeyi planlıyor. Gelecekte, ekip artık bunlardan başka yeni token yayınlamayı planlamıyor. IShook token oluşturma etkinliğine katılmak için, bireyler, resmi sosyal medya kanallarında teyit edilecek olan belirlenmiş katkı adresine ödeme aracı olarak bir miktar Ethereum göndereceklerdir. Tokenların satışına katılmak isteyen herkes oldukça güzel oranlarda bonus alacak. Ethereum blokzinciri kullanan SHK token ERC20 ile uyumlu olacaktır. Tokenları aldığınızda, ICO’nun sona ermesinden sonra 4 hafta içinde size yatırılacaktır.

Pre- Sale sona erdi. Crowdsale başladı ve 22 mayıs 2018 tarihine kadar devam edeccek.

Tokenların Dağılımı:

Genel Crowdsale: 570.000.000 (% 57)
IShook Cüzdanında Kilitli: 360.000.000 (% 36)
Danışman: 35.000.000 (% 3,5)
Satıcı Ödemeleri: 30.000.000 (% 3)
Pazarlama: 5.000.000 (% 0,5)


Takım:

Platformu başarıyla işletmek ve tanıtmak için ekip çok çaba sarf ediyor . Ayrıca, ekip oldukça tecrübeli ve geçmişte başarılı projelere imza atmıştır. iShook ekibi, blockchain teknolojisinin yardımıyla mevcut sorunlara, sofistike platform ve hizmetlerle harika çözümler sunmayı hedefliyor. Sektördeki tüm taraflar, eşsiz ve değerli bir sosyal ağın parçası olan iShook platformundan faydalanacak.

Sitenin ana sayfasını ziyaret ettikten sonra yol haritasını inceleyebilir, daha önce hangi işlerin yapıldığını ve ne yapılacağını görebilirsiniz. Yaklaşan tüm etkinlikler, güncellemeler ve sonuçlar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

iShook, yaratıcı insanların yaşamlarını birleştirecek, yardım edecek ve geliştirecektir. Katıl ve bu topluluğun bir parçası ol!

Detaylı bilgilere aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz:

Web sitesi: https://ishook.io/

Teknik İnceleme: https://ishook.io/#whitepaper

Twitter: https://twitter.com/ishookinc

Facebook: https://www.facebook.com/Ishookinc

Uygulamayı indirin: https://itunes.apple.com/us/app/ishook/id838032270

Telgraf: https://t.me/iShooktoken

Bounty: https://bountyhive.io/join/iShook

Benim Bountyhive refferal link: https://bountyhive.io/r/tarangogu

Benim bitcointalk profilim (tarangogu): https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1184703