KORA Network; Herkes için fianansal hizmet

03Daha önceki yazılarımızda da bahsettiğimiz Kora Network isimli proje hakkında biraz daha bilgi vermek istiyorum. Bu projenin başarılı olacağına inandığım için tekrar hatırlatmakta fayda görüyorum. Şimdi projeyi ana hatlarıyla biraz daha hatırlayalım. Daha ayrıntılı bilgi için websitesine gözatmanızda fayda var. https://www.kora.network/index.html

Bu proje, Afrika pazarı ve dünya ekonomisinden kopan bir milyardan fazla insan için bir yaşam çizgisi olmayı hedefliyor. Büyük bankalar, genellikle küçük veya yoksul bölgelerde işlem yapmaya olanak sağlamaz. Bunun sonucunda finansal kurumlara uzak olduklarından yoksulluk ortaya çıkar.

Kora, finansal konularda insanlara yardım etmek için stratejiler geliştirdi. Kora ağı, yeni hesap açarken sorun yaşayan kişilere yardımcı olan bir finansal hizmet platformudur. İnsanların hesap açarken karşılaştıkları sorunlardan bazıları; mesafe, dokümantasyon sorunları ve güven eksikliğidir. Şimdi, tüm bu sorunların üstesinden gelmek için tek bir platform var. Tabiki bu Kora platformundan başkası değil. Bu platform teknoloji ve finansı bir araya getiriyor. Kora platformuna, özellikli telefonlarda SMS ile erişilebilir. Bir mobil uygulama üzerinden internet de Kora platformuna erişim sağlar. Bu Kora platformunun yardımıyla, bütün insanlar küresel ekonomiye erişebilir.

Kora’nın sağladığı 4 temel işlev vardır:

1- Kimlik doğrulaması: Herkes, kimliğini ve mesleğini herhangi bir sorun olmadan kanıtlayabilecektir, çünkü bu proje, bireyin uzaktan tanımlanmasını ve faaliyet türünü kullanmaktadır.

2 -Güvenli Depolama: Sıradan kullanıcılar, yüksek ağ güvenliği nedeniyle paralarını ve tasarruflarını saklamanın güvenliği konusunda rahat olacaklardır.

3- Hızlı para transferleri: Kora ile para işlemleri inanılmaz derecede hızlı ve güvenli olacak.

4 -Ticaret için yerler: Kullanıcılar kendi mallarını ve hizmetlerini satabilecekleri yerlere kolayca erişebilirler.

Token bilgisi ve ICO:

Bu proje KNT (Kora Network Token) tokenı ile oluşturulmuş kripto parayla işletilecektir. Bu token, Kora Network’e erişim maliyetini güvence altına almak ve yönetmek için operasyonlarda kullanılacaktır. ayrıca KNTtoken blok üreticilerinin seçimi için mekanizma, işlem ücretlerinin ödenmesi ve blok ödülleri olarak da kullanılacaktır. Bu nedenle, tüm kullanıcıların işlemlerinde kullanacakları hesaplarında yeterli KNT tokenlarına sahip olmaları gerekecektir.

Token sembolü: KNT

Platform: Ethereum ERC-20

Pre sale fiyatı 1 KNT = 0,007 USD

ICO Fiyatı 1 KNT = 0,10 USD

Satılık Token Miktarı: 339.753.302

Hardcap: 24.000.000

Kabul edilen para birimi: ETH

Minimum Yatırım Tutarı: 5000 USD

Token satışı:

Aralık ayından 5 marta kadar özel satış yapıldı.

Pre sale: 5 Mart- 25 Mart 2018 tarihleriarasında yapılıyor ve halen devam etmeltedir.Fiyatı 1 KNT = 0,007 USD olarak belirlenmiştir ve minimum 5000 dolarlık katkıyla ön satış herkese açık.

Public Sale: 26 Mart- 25 nisan 2018 tarihleri arasında yapılacak.Fiyatı 1 KNT = 0,10 USD olacak ve minimum 5000 dolarlık katkıyla kamu satışı herkese açık.

Toplam Token miktarının % 45’i, kullanıcıların doğrudan KORA’dan satın almaları için ayrılmıştır. Büyüme için % 20’si, diğer% 20’si Araştırma-Geliştirme amacıyla ayrılmıştır ve % 15’i de KORA ekibine dağıtılacaktır.

Fonların Kullanımı:

Kamu dağıtımından toplanan fon, KORA’nın vizyonunu gerçekleştirmede akıllıca kullanılacaktır. Planın hızla büyümesini sağlamak için fonun % 50’si KORA ağının araştırma, geliştirme ve bakımında kullanılacaktır. Ağ büyümesinde % 30’luk fon kullanılacaktır. Fonun % 10’u, KORA ağının uygulamaya geçirilmesinde ve diğer hizmetlerin sağlanmasında özkaynak olarak dağıtılmasıyla büyümeyi hızlandırmak için kullanılacaktır. % 5’i KORA ekosistemini oluşturmak için sosyal bir etki yaratmak için kullanılacaktır. KORA ağının bayi satışının yetkili distribütörlüğünü yapmak için nihai % 5 yasal prosedürde kullanılacaktır.

Yol Haritası:

Sonuç olarak herkese büyük avantajlar sağlayacak bu çok amaçlı ve finansal proje, düşük maliyetli olacak ve sisteme hız kazandıracaktır. Projeye katkıda bulunarak bu platformdan yararlanabilir ve karlı bir yatırım elde edebilirsiniz Bu yüzden Kora’ya katılın ve bununla inanılmaz bir deneyim elde edin. Bu muhteşem projeyle ilgili gelecekteki ayrıntılar için web sitesine göz atabilirsiniz. Proje ve jeton satışı hakkında ayrıntılı bilgi almak için whitepaperı okumayı ihmal etmeyin. Güncellemeleri almak ve herhangi bir soru sormak için telegram kanalına katılabilirsiniz.

Detaylı bilgilere aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz:

Web sitesi: https://www.kora.network/index.html

Bountyhive Link: https://bountyhive.io/join/Kora%20Network

Whitepaper: https://kora.network/downloads/Kora%20White%20Paper.pdf

Telegram: https://t.me/kora_network

Twitter: https://twitter.com/Kora_Network

Facebook: https://www.facebook.com/thekoranetwork

My Bountyhive refferal link: https://bountyhive.io/r/tarangogu

My bitcointalk Profile (tarangogu): https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1184703