Korona Coin; Hayatınızı Değiştirecek Yeni Bir Kriptopara Platformu

İnternetin gelişmesiyle birlikte bankalar ve diğer finans kurumları internet bankacılığı, mobil ödemeler gibi fonksiyonlarını hizmete sokarak teknolojideki ilerlemeyi yakalamaya çalışıyorlar. Blockchain teknolojisinin hayatımıza girmesiyle birlikte birçok finansal kurum ve banka, hizmetlerini tekrar gözden geçirmeye başladı. İnternetteki fonların transferi ile ilgili birçok işlem bankalara bağlıdır. Her bitmiş işlem, merkezi bir sistemin defterinde saklanır. Blockchain teknolojisi, tüm muhasebe verilerinin depolanmasına izin veren, ancak merkezi olmayan bir ağda, şeffaflık ve veri güvenliğinin sağlanmasına olanak veren yenilikçi bir sistemdir.

Son araştırmalar sayesinde uzmanlar, her geçen gün daha fazla insanın yeni ödeme şekilleri seçtiğini, çünkü daha güvenli ve daha ekonomik olduklarını keşfettiler. Araştırmadan sonra, ankete katılan şirketlerin yaklaşık % 86’sının ödeme işlemleri için bir kripto para birimi kullanıyordu. Bununla birlikte, tüm küresel finansal işlemlerden sadece% 6’sı kripto-para birimi bazlıdır. Bu nedenle uzmanlar, kripto para birimi sektörünün potansiyelinin çok büyük olduğuna ve büyümeye elverişli olduğuna inanıyor. Pek çok şirket, müşterilerinin kripto ekonomisi, avantajları, fırsatları ve kuralları hakkındaki bilgisizliğiyle ilgili belirli sorunları ve problemleri çözmeye odaklanmaktadır.

Korona, kullanıcılara kullanımı kolay, şeffaf ve lisanslı bir platform sağlamayı amaçlayan desantralize bir sistemdir. Bu sayede kullanıcılar tüm ihtiyaçlarını karşılayabileceklerdir. Bu da farklı cüzdanların yönetimini, uygun ödeme sistemini ve Fiat için kripto paranın hızlı değişimini kapsamaktadır. Aynı zamanda platform, kullanıcılarına ihtiyaç duydukları her hizmeti sunacaktır; bilgi desteği, ticari garantiler, vergi bilgileri ve çeşitli mal ve hizmetlerin satın alınmasına yönelik hizmetler gibi.

Bu platform Avrupa pazarına daha fazla odaklanacaktır. Korona tokenleri kullanıma girdiği anda, kullanıcılar üç Avrupa ülkesinden çevrimiçi mal ve diğer hizmetler satın alabilecekler. Ancak Korona tokeni büyüdükçe ve popülerleştikçe, ülkelerin listesi genişleyecek, böylece kullanıcı sayısı artacak ve sistemin değerini arttıracaktır.

 

Korona Coin Özellikleri:

Kripto ekonomisinde çözülmesi gereken birkaç temel sorun var. Bunlar maliyet ve hızdır. Korona ekibi bu konular için oldukça iyi bir çözüm geliştirdi. Bankacılık işlevini daha kolay hale getirmek için en güvenilir, önyargısız, merkezi olmayan, blockchain tabanlı, verimli aktarım teknolojisi ve ekosistemi geliştiriyorlar. B u ekosistem gerçek dünya ve kripto ekonomisini birbirine bağlayacak.

Korona, diğer platformların sahip olmadığı birçok benzersiz özelliğe sahiptir;

Ödül Sistemi: Tüccarların günlük alım satım işlemlerinde token kabul ederek ödül kazanmasını sağlayacaktır.

Cüzdan Yönetimi: Korona, Windows, Linux ve Mac OS için indirilebilen bireysel platform kullanıcıları için Korona cüzdanını geliştirdi. Kullanıcılar işlemlerde kullanılabilecek bir kamu ve özel anahtar alacaklar.

Korona Cryptobank: Geleneksel bankacılar tarafından sağlanan hemen hemen tüm hizmetleri sağlayacaktır. Günlük ticari faaliyetlerde yardımcı olacaktır.

Fiat Garanti sistemi: Müşteri tokenlar kullanarak ödeme yapmasına rağmen, sistem satıcıya fiat para biriminde ödeme yapılmasını sağlayacaktır.

Anında Ödeme sistemi: Akıllı cüzdan yönetim sistemini kullanarak anlık ödemeleri sağlayacaktır. Gelecekte Korona kullanıcıları, ödemeleri Korona mobil cüzdan aracılığıyla kullanarak yapabilecekler.

Kişisel Mağazacılık: Satıcı, Korona pazarı ile kişiselleştirilmiş bir mağaza oluşturabilir.

Token Bilgileri ve ICO:

Toplamda 300 000 000 adet Korona coin basılması planlanmaktadır. Platform geliştiricileri, bu miktarın mevcut taban ve potansiyel yeni müşterilere hizmet etmek için yeterli olacağını belirlemişlerdir. Korona blockchain Fonu, İsviçre’nin tüm yasal özelliklerine sahiptir ve İsviçre’de düzenli denetime tabidir. Sembolü KOT olup, Ethereum (ERC20) temelinde geliştirilmiştir. ICO fiyatı 1 KOT = 0,43 USD’dir.

 

Takım:

 

 

Sonuç olarak;

Bu sistem yeni ekonomik alana doğru bir adım atmayı amaçlamaktadır. Kullanıcılarına bir dizi avantaj sağlayarak mevcut problemleri çözmeyi ve onları iyileştirmeyi amaçlamaktadır . Cüzdanınızı kolayca yönetmenize, çeşitli mal ve hizmet satın almanıza ve Korona ekosisteminin geliştirilmesinin tüm aşamalarında finansal fayda sağlamanıza olanak tanır. Korona Coin umut vaat eden ve başarılı olacağına inandığım bir proje, yatırım yapmak için değerledirilebilir.

Detaylı bilgilere aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz:

Website: https://koronacoin.io

Whitepaper: https://koronacoin.io/Documents/KoronaEcosystemWhitePaperFinal.pdf

Facebook: https://www.facebook.com/koronacoin/

Twitter: https://twitter.com/KoronaCoin

Telegram: https://t.me/koronacoinio

Bounty: https://bountyhive.io/browse/Korona%20Coin

Bountyhive refferal link: https://bountyhive.io/r/tarangogu

My bitcointalk profile (tarangogu): https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1184703