Kryll; Otomatik Kripto ticaretinin en basit hali

Giriş:

Modern kriptopara piyasası ağırlıklı olarak matematiksel teori ve bilgisayar bilimleri pratiğine dayanıyor ve kriptografik algoritmalar hesaplama sertliği varsayımları etrafında tasarlanıyor. Bu tür algoritmaları pratikte herhangi bir düşman tarafından kırılmaya zorlanıyor. Böyle bir sistemi kırmak teorik olarak mümkündür, ancak bunu yapmak pratikte pek de mümkün değildir Bu nedenle bu şemalar hesaplama açısından güvenli, teorik ilerlemeler, tam sayı çarpanlara ayırma algoritmalarındaki iyileştirmeler ve daha hızlı bilgi işlem teknolojisi olarak adlandırılmaktadır ve bu çözümlerin sürekli uyarlanmasını gerektirmektedir. Sınırsız olmasına rağmen muhtemelen kırılmayan teorik olarak güvenli bilgi şemaları bulunmaktadır.

Kryll projesi, Fransa’da kayıtlı bir şirket olan Cryptense SAS tarafından oluşturulmaktadır. Cryptense SAS, Fransa’nın güneyind çalışan bir blockchain şirketidir. Şirket, üç ana direk, kripto madenciliği ve optimizasyon, blockchain katkı uzmanlığı ve danışmanlık ve otomatik kripto ticaret araçlarının geliştirilmesi üzerine kurulmuştur.
Kryll.io, kriptopara pazarında en iyi getiriyi elde etmek için en gelişmiş ticaret araçlarını ve stratejilerini kullanmanın yanı sıra, topluluğun zihninden yararlanmayı isteyen kriptopara ticareti yapanların en mükemmel platformudur. Platform, kendi ticaretinizi yaratmanın sezgisel yollarını sunar, stratejileri otomatik olarak yürütmek üzere ayarlanabilir.

Araçlarınız değerini ispatladıktan sonra, pazar günleri 24 saat takip ediyormuşsunuz gibi, doğru zamanda doğru pozisyonları alıp sizin adınıza ticaret yapmalarını sağlayabilirsiniz. Kryll.io’da, diğer tüccarların daha başarılı olmasına yardımcı olmak için kendi kazanan stratejilerinizi de kiralayabilirsiniz. Stratejinizi paylaşırsanız pasif gelir ile ödüllendirilirsiniz.

Kryll platformu:

Kryll.io platformu, herkesin verimli ticaret araçları elde etmesi için boşlukları doldurmayı amaçlıyor. WYSIWYT teknolojisine giren Kryll ekibi, bloklara ve akışa dayalı arayüzü tanımlayan basit ama güçlü bir strateji sağlayacaktır. Bir akış, belirli bir stratejiyi belirleyen sinyaller, operatörler ve ilgili verilerin birleşimini görsel olarak açıklar.

Bir strateji oluşturmak için kullanılabilecek 5 ana blok vardır:

Pazar eğilimleri: Bunlar, her zamanki eğilim analizinden (hacim modifikasyonu, fiyat dalgalanması) teknik veri analizi ve çalışmalarına (kanal tanımlama, model algılama, direnç reddetme, talep bölgesi algılama) ve modelleme (makine öğrenme tabanlı pazar tahmini) birimlerine kadar uzanır.

İşlem eylemleri Almak, satmak, alt gruplara bölmek, miktar tutmak, döngü, durdurmak gibi.

Sinyaller: Profesyonel tüccarlar, nitelikli telgraf kanalları veya sosyal ağ sitelerinin analizlerinden geliyorlar.

Operatörler: Bunlar, veri feed’lerini ve sinyal etkileşimlerini organize etmek içindir (örn: pazar açıksa ve “BTC” Twitter’da olumlu geribildirim alıyorsa)

Bildirimler: Bir stratejinin durumunu öğrenmek için (kısa mesaj, e-posta veya akıllı bildirim olabilir)

Kryll Mobil uygulaması:

Bir kez mobil platformunuza bağlandıktan sonra, gösterge tablonuza erişebilir, strateji yayınlarınızla ilgili push bildirimleri alabilir ve kripto ticaret durumunuzla bağlantıyı daha düşük anahtarlı bir şekilde değiştirebilirsiniz. En sevdiğiniz değişim web sitesinde fırsatı yakalamaya iten endişe verici bir sinyal yerine otomatik olarak çekilen ve sonra satılan bir konum hakkında bilgi almak oldukça iyi bir duygu olacaktır.

Akıllı Token ekonomisi:

Strateji maliyeti

Kryll.io platform ekonomisi, canlı ticarette bir strateji kullanırken harcanabilecek tokenlara (KRL)dayanıyor. Ethereum blok zincirindeki akıllı-sözleşme yürütme maliyetlerinin kodun karmaşıklığına bağlıdır. Kryll.io’daki her canlı ticaret stratejisinin uygulanması, gerçekleştirilen görevin karmaşıklığına bağlı olarak bir miktar enerji (KRL kesirleri) alacaktır. Strateji oluşturma, backtest’ler ve sanal alan testleri tüm kullanıcılar için ücretsiz olacaktır.

Maliyet yönetimi

Tokenların değeri (USD’ye kıyasla) zaman içinde değişeceğinden, özerk bir desantralize akıllı sözleşme ile her 48 saatte bir herkes için adil bir seviyede değerlerini tutmak ve blokları çalıştırmak için gerekli olan enerjiyi yeniden değerlendirir.

Topluluğun sağladığı strateji:

Bir yaratıcı tarafından sağlanan bir strateji kullanılırken, platforma bir yakıt ödemesi için enerji gönderileceği gibi, yaratıcı tarafından iş için ödül olarak belirlenen Krylls fazlalığı da Kryll.io strateji paylaşımı veya kiralama konusunda hiçbir zaman ücret almayacaktır.

Token Detayları ve ICO:

Token adı: KRL

Token üretimi miktarı: 220.000.000 KRL

Başlangıç tarihi: 7 Şubat 2018 12:00 UTC

Bitiş Tarihi: 20 Mart 2018 12:00 UTC

Minimum katkı oranı: 100 USD

Bu ico’da satılan token kadar token oluşturulacak, satılmayan tokenler oluşturulmayacaktır.

Kabul edilen para birimleri: BTC, BCH, ETH, LTC, ZEC ve DASH

Token fiyatı: 1 KRL = 0,2 ABD Doları

Token dağıtımı: %65 ICO, %13 Takım, %2 Bounty

Bonuslar

Şubat 07 — Şubat 08: % 30
Şubat 09 — Şubat 12: % 25
Şubat 13 — Şubat 19: % 20
Şubat 20 — Şubat : % 10
Şubat 27 — Mart 05: % 5

Hardcap: 28.800.000 USD

Yol Haritası:

Borsa listesi

Token satışından sonra ekip, tokenları listelemek için aşağıdaki borsalarla çalışacak; böylece, ilk token satışı ile token satın almayan kişiler hâlâ bir miktar satın alacak ve dolayısıyla platformu canlı ticarette kullanacaktır: Cryptopia , KuCoin, HitBTC ve Bittrex’te listelenmesi ekibin ilk hedefidir.

Detaylı bilgi için aşağıdaki linklere gözatabilirsiniz;

Website: https://kryll.io

Bitcointalk ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=2791849.0

Whitepaper: https://kryll.io/pdf/WhitePaper.pdf

Telegram: https://t.me/kryll_io

Twitter: https://twitter.com/kryll_io

Facebook: https://facebook.com/kryll.io

My bitcointalk profil (tarangogu): https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1184703