Kryptoin; Desantralize ETF Sistemleri

Kryptoin, kullanıcılarına dijital varlıklarla işlemler için güvenilir bir ekosistem sunmaktadır. Platformun ana ilgi alanlarından biri, daha önce pahalı ve ulaşılması zor bölgeleri etkileme kabiliyetidir. ETF ticaret modeli, kapalı uçlu fon modelinden (CEF) temel olarak farklıdır ve orijinal olarak kripto para birimlerinin yaratılması ve kullanılması üzerine kurulmuştur. Platformdaki alım satım tokenleri, temel varlıkların gerçek portföyünden bağımsız olarak hareket etmeyi sağlar. ETF, temel endeks, ürün veya varlık portföyünün performansını izleyebilir. Bu, çok fazla bireysel varlık elde etmek istemeyen ve işlem bilgilerinin büyük maliyetlerinden kaçınan kullanıcılar için uygundur. Kryptoin, diğer tüm belirteçlerin durumunu izleyecek bir token satın almaya izin verir. Gelişmiş kullanıcı arayüzü ile ek işlem araçları ve profesyonel grafiklerin geliştirilmesi de kullanılabilecektir. Yapay zekaya dayalı programlanabilir ticaret robotları, sistematik olarak bir iskontoda anlaşmalar oluşturacak. https://kryptoin.io

Kripto para yatırımı, bireysel kripto varlıklarının derinlemesine bilgisi olmayan birçok kişi için çok teknik ve kafa karıştırıcı olabilir. Kryptoin, yeni ekonominin en iyi ETF’lerini oluşturmak için merkezi olmayan sistemleri ve Yapay Zeka’yı birleştirerek ETF’nin evrimini gerçekleştiriyor.

Kryptoin kriptopara blok zincir ETF Sistemi, gelişen dijital döviz piyasalarını temsil etmek için formüle edilmiş endeksleri izlemek ve kapsüllemek için ETF tokenlerinin oluşturulduğu bir platformdur. Halihazırda, bu kapasiteye sahip etkin veya merkezi olmayan başka bir sistem bulunmamaktadır. Bu nedenle, Kryptoin’deki geliştiriciler ve ekip, türünün ilk örneğini yarattı ve patentlendirdi .Gerçek dünyadaki bir ETF gibi, kripto para piyasası için ETF tokeni, sadece çok sayıda para birimini temsil etmekle kalmayacak, aynı zamanda blockchain akıllı sözleşme yeteneklerini de içerecektir.

Sistemin amacı; kullanıcılara, özel yatırım hedeflerine ve tercihlerine uygun olarak yatırım birimleri veya endeksleri oluşturmak için kullanacakları bir ETF token sistemi oluşturmaktır. Piyasaya sürülecek olan çoğu ETF tokeni, diğer borsalar tarafından kolayca desteklenecek blokajlarda olacaktır. Sonuç olarak, bunlar desantralize borsalarda listelemek ve ticaret yapmak için protokollere kolayca erişilebilmeyi sağlayacaktır.

Kriptoinin temel özellikleri

Kryptoin, kripto para biriminin her birinin parametrelerine uygun olarak üretme yeteneği sağlar. Kullanıcı kripto para birimini yönetmek için Megawallet uygulamasını kullanır. Kryptoin kullanıcı arayüzü ve web sitesi, yüksek kaliteli bir web uygulamasının tüm güvenlik özelliklerine ve ölçeklenebilirliğine sahip olacaktır.

Kriptoinin Avantajları

Kryptoin’in benzersiz gelişimi, önde gelen blockchain tabanlı platformların bir ağ düğümüne, yani Bitcoin, Dash, Bitcoin Cash, Ethereum, Ethereum Classic, Monero, Litecoin, NEO, USDT’ye eşzamanlı olarak bağlanmasını sağlayan patentli “Megawallet” uygulamasıyladır. Megawallet fonksiyonları, kullanıcılar arasındaki tüm işlemlerin yapılmasına izin verir ve bunları tek bir veritabanına yazar.

Megawallet uygulaması; yeni projeler bağlayabilmesine, sistemin ETF ürünlerini uyarlamasına, yeni ETF tokenleri oluşturmasına, BTC, ETH ve USD’de etkin döviz kuru ve güvenli varlık yönetimine olanak sağlayacaktır.

Token Bilgileri ve ICO:

Platformdaki tüm işlemler KRP tokenleriyle gerçekleştirilecektir. Ön satış 1 Eylül ile 1 kasım arasında yapılacak olup, bu süre zarfında% 20’lik bir bonus ile token satın alınabilecektir. % 60’ı satışa sunulacak olan toplam 1,7 milyon token çıkarıldı. Ana ICO satışı beş turda yapılacak ve 1 Kasımda başlayı 15 Nisan 2019’da bitmesi planlanıyor. Toplanan fonlar (% 95) temel varlıkların iktisabına yatırılacaktır.

Token Senbolü: KRP

Platform: Ethereum

Tip: ERC20

PreICO fiyatı: 1 KRP = 0.10 ETH

ICO Fiyatı: 1 KRP = 0.12 ETH

Softcap: 28,557 ETH

Hardcap: 114,311 ETH

Toplam Satışa sunulan token miktarı: 1,078,825 KRP

ICO’da dağıtılacak token yüzdesi: %60

Min. yatırım miktarı: 0.1 ETH

Kabül edilen para Birimi: ETH

Ekip:

Sonuç olarak;

Kryptoin sadece eşsiz bir platform değil, aynı zamanda benzersiz bir operasyon şeması sunuyor. Bu, diğer borsalarla entegre ve otomatikleştirilecek olan ETF dijital para biriminin ilk platformudur. Diğer CEF’ler ve muhtemelen diğer ETF’ler mevcuttur, ancak aynı anda birden fazla indeks ve token çalıştırma yeteneği yoktur. Kryptoin’in ABD Patent Ofisinde ETF sistemi için bir ön patenti mevcuttur. ETF, yatırımcıların çıkarları ve varlık tahsisi için özel ihtiyaçlarını karşılayacak bir portföy oluşturmak üzere uygun bir yol sunmaktadır. Sistemin kullanıcı arayüzü anlaşılması için basitleştirilmiştir. 2021’e kadar platform tam işlevsellikte çalışmaya başlayacaktır.

Detaylı bilgilere aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz:

Web sitesi: https://kryptoin.io

WhitePaper: https://kryptoin.io/whitepaper

Telegram: https://t.me/kryptoinETFs

Facebook: https://www.facebook.com/kryptoin

Twitter: https: // twitter.com/@kryptoinETF

Medium: https://medium.com/@kryptoin

Bitcointalk ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=3914897.0

My bitcointalk profile (tarangogu): https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1184703

ETH Adress: 0xE452b6b42Df7CAC9415dF4EA4AdEe5F0c05104C2