Kurecoin; Afrika’nın en büyük kriptopara platformu

Kriptopara, fiat para birimleri için kullanımı kolay bir dijital alternatif sunabiliyor. Kriptopara aynı zamanda yüksek güvenlikli süreçleri garantileyen ve her bir kullanıcıya kişisel işlemleri doğrulayan şifreleme kullanıyor. Bu nedenle, sahtecilik ve isimsiz işlemler yapmak imkansızdır.

Bu devrim niteliğindeki kriptopara birimleri geniş ölçüde kabul görürken, piyasaya yeni piyasaya sürülen kripto para birimi Kurecoin, 1 Nisan 2018’de PoS’u esas alarak ICO’sunu başlattı. Tüm kripto para birimi topluluğuna KurecoinHub ekosistemi ve diğer büyük borsalardaki yatırımcılar için kesintisiz ve güvenli bir işlem modu sunuyor.

KureCoin, ethereum blok zincirindeki akıllı sözleşmelere dayanan desantralize bir self-servis bankacılık platformudur ve Afrika’daki en büyük kriptopara projesidir.

Kurecoin, 2018’in sonlarında güçlü bir kullanıcı topluluğu oluşturmayı ve KureCoin borsasında Bitcoin ve diğer kripto para birimlerinin sorunsuz değişimini sağlamayı amaçlamaktadır. Ayrıca Kurecoin bankasından ve Kurecoin borsasından token sahiplerine periyodik kar paylaşımı yapmayı planlıyor.

Kurecoin ayrıca, dünya çapında hızla büyüyen kripto-para birimi kullanıcılarının karşılaştığı bankacılık, ticaret ve değişim ile ilgili zorlukları çözmeye çalışmaktadır.

 

Kurecoin HUB:

Kurecoin hem kripto para biriminde hem de fiatta finansal faaliyetler için KurecoinHub adında bir platform sağlamaktadır. Platform ayrıca, varlıklarını platforma aktaran kullanıcılara fiat para cinsinden teminatsız krediler sunmakta ve bundan periyodik olarak temettü almaktadır. KureCoinHub, bir kişinin kripto bazlı varlıklarına ve KureCoin’e karşı borç verme dahil olmak üzere bir dizi ürün ve hizmetle piyasaya süren ilk blockchain bankası olmaya hazırlanıyor.

KureCoinHub platformu, çok fazla aracıyı içeren ve özellikle uluslararası ödemeler söz konusu olduğunda birçok kısıtlama getiren mevcut ödeme sistemlerinin sorunlarını çözmek için planlanmıştır.

Diğer taraftan Kure borsası, hem deneyimli hem de yeni başlayanlar için kullanımı kolay bir platform sunarak, geleneksel borsalardaki karmaşıklıkların üstesinden gelir. Afrika’da bulunan Kure borsasının amacı, Afrika ve ötesinden olabildiğince çok kripto paraya ev sahipliği yapmaktır.

Kure Pay:

Kurecoin’in bir diğer özelliği de E-cüzdan, ödeme ağ geçidi ve banka ve kredi kartı içeren eksiksiz bir ödeme çözümü olan Kure Pay seçeneğidir. Ödeme seçeneklerinin web sitelerinde listelendiği ve bu web sitesinde cüzdan adreslerinin gösterildiği diğer platformlardan farklı olarak, Kure Pay cüzdanı tek bir platforma gömülür ve böylece satıcılar cüzdan adreslerini herkese açık olarak gösterme riskine maruz kalmaz. Ek olarak, KurePAY kartı dünyanın her yerinde kullanılabilir.

ICO Detayları:

Platform KRC sembolüyle bir token oluşturacaktır.Toplamda 100.000.000 adet KRC token basılacaktır. ICO 1 Haziran ve 30 Haziran tarihkeri arasında yapılacaktır. Ödeme methodu olarak Bitcoin be Ethereum kabuledilecektir. ICO bittikten 14 gün sonra tokenler dağıtılacaktır. Softcap: 2 milyon USD ve Hardcap: 22.75 milyon USD olarak belirlenmiştir.

 

 

Token satışı, her aşamada farklı bonuslarla birlikte iki aşamada olacaktır. Token satışının 1. aşamasında, yatırımcılar satın alınan KRC jetonunun % 45’i kadar bonusunu alacaktır. İkinci aşamada ise, yatırımcılar için % 35 bonus verilecektir. Ayrıca, referans programımı dahilinde, referans linki kullanıldığında kullanıcılara satın alınan toplam tokenin % 10’u kadar bonus verilecektir.

 

Takım:

 

 

Sonuç olarak:

Kurecoin, giderek büyüyen kripto para birimi kullanıcılarıyla yüz yüze kalan bankacılık, ticaret ve değişim zorluklarını çözmeyi hedefliyor. Değerli bir dijital varlık olarak Kurecoin değeri, KureCoinHUB’daki topluluk dünya geneline yayıldıkça daha da artacaktır. Aynı zamanda, Kurecoin’in sağlıklı bir şekilde büyümesini ve değerlenmesini bekliyorum.

Detaylı bilgilere aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz:

Website: https://kurecoinhub.io/

Whitepaper: https://kurecoinhub.io/Kurewhitepaper.pdf

ANN Thread: https://bitcointalk.org/index.php?topic=3478671.0

Facebook: https://www.facebook.com/Kure-Coin-Hub-184073272182991

Twitter: https://twitter.com/KureCoinHub

Bountyhive: https://bountyhive.io/browse/KureCoin

Telegram: https://t.me/joinchat/HHhrukaomo9NuyLeqARBCg

Bountyhive refferal link: https://bountyhive.io/r/tarangogu

My bitcointalk profile (tarangogu): https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1184703